ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Anthimos »

APOLLON_1 έγραψε:Oute to poto me pirakse oute tpt eipame tha sas parw alla opws eipe kai o giatros en apotoma oi na foithite oso gia to pote opote thelete ektos pou tin proti kiriaki (kinito)
:D είσαι λεβέντης
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

Anthimos έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:Oute to poto me pirakse oute tpt eipame tha sas parw alla opws eipe kai o giatros en apotoma oi na foithite oso gia to pote opote thelete ektos pou tin proti kiriaki (kinito)
:D είσαι λεβέντης
λεβέντες ευτυχώς βρήκαμε κάποιος εδώ στο furoum που κάνουμε καλή παρέα
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από marinos.a »

Γκουχ....

Send via Tapatalk 2
Si vis pacem, para bellum
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

giorgos80 έγραψε:
Ioannis97 έγραψε:3 τσικλες σημερα περιοχη Αγιος Δομέτιος
πρεπει να χαλασε το gps τους για να ερτουν στην Κυπρο.Οπως του εγγλεζου προχτες που με σταματησε στο Κιτι και
λαλει μου εν κοντα η Δεκελεια?λαλω του εν κοντα θελεις αλλο 20 χλμ και τοτε :shock: :shock: τα μαθκια του και λαλει bloody hell fuckin gps brought me here :mrgreen: :mrgreen:
εν καλα ο εγγλεζος :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Anthimos έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε::lol: :lol: :lol: κανένα δειλινό θα το κτυπήσω πρωί δεν το βλέπω ήβρα "περτικους" και ένα τους δοκό μες τα αυτια

Γκουχου γκουχου!.!.!.!.! ενωπιον κεφαλης του σιηρου κλεφτικο..... κατι εταξες ρε μιτση εν τζαι ξιάννω , εχω μαρτυρες ...αν σε πειραξε το ποτο τζαι ειπες τα, ... αφου εν το τρβας ιντα το πιννεις??/ :lol: :D :lol: :D
Ρε Λεμεσιανουι μα εν αντρεπεσαι τιποτε τελικα, εν εκαταφερες να τες παιξεις περσυ και εκαλεσες ενισχυσεις ???
"Τωρατωρα να σας κλειω τους dromoys γιατιεν mew ta δικα μου χοραfκια που εννα jiνιισεται..." :twisted:
Αδικημα : προδοσια
ποινη : εξορια !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

APOLLON_1 έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:Σε εκπαιδευτικό την περασμένη εβδομάδα ειβραμεν 20 μέτρα δίκτυα γύρο που κάτι ελιές είχε 2 ορτύκια πάνω ευτυχώς ήταν ζωντανά και αφικαμεντα και έφυαν! Αλλά τσινως που το έκαμνε Έννα γιρευκη τα πραματα του!
φιλε πρόσεχε τι λες γιατί αν σε κόψουν έχτος που ότι θα φας ξύλο του αλλου κόσμου μπορεί να έχεις και μπλεξίματα γ`αυτό αυτά τα πράγματα μην τα λες δημοσια
Φιλέ μου έμαθα και ποιος ήταν και ύπατου ότι εγώ το έκαμα αφού ι θύρα εν κάμνει τπτ νομίζω ιρτεν ι ώρα να κάμουμε και εμείς κάτι! Και εν τω παίζω Πέλλος άπλα εν πάει άλλο να μας περιπαίζει ο καθένας!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

sotiris!129 έγραψε:
Anthimos έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε::lol: :lol: :lol: κανένα δειλινό θα το κτυπήσω πρωί δεν το βλέπω ήβρα "περτικους" και ένα τους δοκό μες τα αυτια

Γκουχου γκουχου!.!.!.!.! ενωπιον κεφαλης του σιηρου κλεφτικο..... κατι εταξες ρε μιτση εν τζαι ξιάννω , εχω μαρτυρες ...αν σε πειραξε το ποτο τζαι ειπες τα, ... αφου εν το τρβας ιντα το πιννεις??/ :lol: :D :lol: :D
Ρε Λεμεσιανουι μα εν αντρεπεσαι τιποτε τελικα, εν εκαταφερες να τες παιξεις περσυ και εκαλεσες ενισχυσεις ???
"Τωρατωρα να σας κλειω τους dromoys γιατιεν mew ta δικα μου χοραfκια που εννα jiνιισεται..." :twisted:
Αδικημα : προδοσια
ποινη : εξορια !
xexexexe φιλε σωτήρη ο τόπος είναι για λίγους διότι λίγοι μπορούν να κυνηγήσουν αυτά τα βουνά και να θέλεις να τους παίξεις δεν τους πεζής ούτε σε 100 χρονια. όταν λέω ότι λίγοι μπορούν να κυνηγήσουν τέτοια περδίκια πολύ λίγοι
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Captain theodoros »

ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ .
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

Captain theodoros έγραψε:ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ .
ατε καπετάνιο ελπίζω φέτος να πιάσεις καλους αριθμούς :D :D :D
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Captain theodoros »

Ποτέ δεν κυνηγώ η όταν ψαρεύω για να κάνω αριθμούς , θέλω να περνώ καλά με την παρέα μας , να είστε καλά εκεί στην όμορφη Κύπρο μας . :P
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”