ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

giorgos80 έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:κυνηγι 10 λεπτα , 1 ολοκληρη ζικλα εγω και μια ο συντροφος και 20 λεπτα μες τα νερα ... εγιναμε παπιρες και ηρταμε σπιτι αρον αρον !!!
Ε μα τζιαι συ εφκαλες ναμιν.Δως τους λιο παμον, ασε τα πουλια να αναπαραχθουν για του χρονου :lol: :lol:
εν να αναπαραχθουν αυριο καλα ... εν να δεις την 1 ζικλα που επαιξα ποσες αλλες εν να γεννησει ;)
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

ANTROS BREDA έγραψε:κοπελια εγω το ποστο μου εκαμα το γυαλλι εχτες!
Μπράβο ρε φίλε! Μακάρι να ήταν όλοι έτσι!

Προγραμματίζω τακτικές επισκέψεις σε πόστα μου για καθαρισμό. Φυσικά εννοείτε πως τζίνα που καθαρίζω έννεν δικά μου...Κοπέλια ούτε τρίχα που τα μαλιά μου εν θέλω να μείνει εκεί που πάω κυνήγι.
Να μεν πω τίποτε στα.. γαλλικά για τζίνους τους "λεβέντες" που τα κάμνουν μαύρα τζιαί γέριμα... :evil:
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Panmoy »

MARIOSE έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:κοπελια εγω το ποστο μου εκαμα το γυαλλι εχτες!
Μπράβο ρε φίλε! Μακάρι να ήταν όλοι έτσι!

Προγραμματίζω τακτικές επισκέψεις σε πόστα μου για καθαρισμό. Φυσικά εννοείτε πως τζίνα που καθαρίζω έννεν δικά μου...Κοπέλια ούτε τρίχα που τα μαλιά μου εν θέλω να μείνει εκεί που πάω κυνήγι.
Να μεν πω τίποτε στα.. γαλλικά για τζίνους τους "λεβέντες" που τα κάμνουν μαύρα τζιαί γέριμα... :evil:
+1000000000
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:κοπελια εγω το ποστο μου εκαμα το γυαλλι εχτες!
Μπράβο ρε φίλε! Μακάρι να ήταν όλοι έτσι!

Προγραμματίζω τακτικές επισκέψεις σε πόστα μου για καθαρισμό. Φυσικά εννοείτε πως τζίνα που καθαρίζω έννεν δικά μου...Κοπέλια ούτε τρίχα που τα μαλιά μου εν θέλω να μείνει εκεί που πάω κυνήγι.
Να μεν πω τίποτε στα.. γαλλικά για τζίνους τους "λεβέντες" που τα κάμνουν μαύρα τζιαί γέριμα... :evil:
Εμένα το πόστο μου εν κινητό καθώς περπατώ την παραπάνω ώρα, άρα ο καθαρισμός γίνεται εν κινήσει :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

spyrosspyrou851 έγραψε:
MARIOSE έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:κοπελια εγω το ποστο μου εκαμα το γυαλλι εχτες!
Μπράβο ρε φίλε! Μακάρι να ήταν όλοι έτσι!

Προγραμματίζω τακτικές επισκέψεις σε πόστα μου για καθαρισμό. Φυσικά εννοείτε πως τζίνα που καθαρίζω έννεν δικά μου...Κοπέλια ούτε τρίχα που τα μαλιά μου εν θέλω να μείνει εκεί που πάω κυνήγι.
Να μεν πω τίποτε στα.. γαλλικά για τζίνους τους "λεβέντες" που τα κάμνουν μαύρα τζιαί γέριμα... :evil:
Εμένα το πόστο μου εν κινητό καθώς περπατώ την παραπάνω ώρα, άρα ο καθαρισμός γίνεται εν κινήσει :lol: :lol:
Φίλε Σπύρο εν να θέλεις πολλές σακούλες εσύ... :lol:
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Την κυριακη ειπα ηταν η τελευταια μου εξορμηση.Κανει για φετος.εκαμα γυαλι το οπλο, επηρα το αυτοκινητο εκαμα το ττεκαλεμιτ, εσυγιρησα τα πραματα μου και υσηχασα.ΕΤΣΙ ΕΝΟΜΙΖΑ.ετριβιτζιαζουμουν δευτερα ουλλη μερα τριτη ουλλη μερα.Εψες αποφασισα το.Θα παω ενα περιπατουι την τεταρτη ετσι για το γαμωτο δλδ.Εμαειρεψα και της γυναικας την νυχτα (γιατι ηδη ειπα της οτι το κυνηγι για μενα φετος τελειωσε την κυριακη) εταισα και το μωρο 2 φορες και επιασα υπηρεσιακο που τον τσαουσιη.Ξεκινω να παω στον τοπο μου τι ηθελα.Μολις πατησαν οι τροχοι το χωμα καταλαβα οτι θα ειχε action τουλαχιστον η μερα.Λασπωμενα, κωνοι, αγριες καταστασεις μιλουμε.Χρειαστηκα τον εργατη του αυτοκινητου σε καποια φαση.Παω στο ποστο μου κατεβαινω και ετοιμαζομαι για τον πολεμο που θα ακολουθησει.περιμενε και θα φανουν περιμενα καξ θα φανουν εστω και λιγες εμεινα στο περιμενε.Αλλαζω τοπο για περπατητο.Εκαμα 4χμ περπατημα μεσα στους κωνους που εν οπως να καμνεις 8 με αποτελεσμα μια τζιηκλα ολη κι ολη και ενα μαυρο που δεν μου εδωκε ευκαιρια.Τι εκαταλαβα τελικα σημερα εγω?ακομα 35ευρω ττεκαλεμιτ και ξανα καθαρισμα το οπλο.Απολαυσα ομως τα ζευγαρωμενα περτιτζια και φασσες.Ηταν γεματος ο τοπος.Οι φασσες ιδιαιτερα μου εκαμαν εντυπωση το ποσο κοντα μου πετουσαν, οπως που να ξεραν οτι δεν κινδυνευαν απο μενα.Αν ηταν μερα τους θα κρεμαζα ανετα πανω απο 10.Ας ειναι.Εμειναν μου οι ωραιες εικονες και η γυμναστικη τουλαχιστον και οι ελπιδες για του χρονου.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

πρωτη χαρτουτσια 1 μαυρη σημερα , "οπα θα φορτοθουμε".... Αγγουρακια !!!
παρολιο να μεν ερτουμε με εσσο
η κορουα εκαθετουν μισο μετρο διπλα μου σαν εκοφκα αγρελια , μολις εταραξε λαλω "ρε τον πουστι που καθετε
τελικα εμιλησε μου και εκαταλαβα πως εν ηταν λαος :?
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

sotiris!129 έγραψε:πρωτη χαρτουτσια 1 μαυρη σημερα , "οπα θα φορτοθουμε".... Αγγουρακια !!!
παρολιο να μεν ερτουμε με εσσο
η κορουα εκαθετουν μισο μετρο διπλα μου σαν εκοφκα αγρελια , μολις εταραξε λαλω "ρε τον πουστι που καθετε
τελικα εμιλησε μου και εκαταλαβα πως εν ηταν λαος :?
Εμένα εγίνηκεν το αντίθετο Σωτήρη μου πριν 2 εξορμήσεις, επερίμενα κουφή τζιαι έφκικεν μου λαγός, εσύ επερίμενες λαγό τζιαι έφκικε σου κουφή. Υπολόγιζα εξυπνήσαν τζιαι πράγματι ανοίξαν τα ματούθκια τους οι μαυροσκότεινες, προσέχετε παιδιά τωρά που εμείναν ακόμα 2 εξορμήσεις τζιαι στα εκπαιδευτικά.
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από sotiris!129 »

spyrosspyrou851 έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:πρωτη χαρτουτσια 1 μαυρη σημερα , "οπα θα φορτοθουμε".... Αγγουρακια !!!
παρολιο να μεν ερτουμε με εσσο
η κορουα εκαθετουν μισο μετρο διπλα μου σαν εκοφκα αγρελια , μολις εταραξε λαλω "ρε τον πουστι που καθετε
τελικα εμιλησε μου και εκαταλαβα πως εν ηταν λαος :?
Εμένα εγίνηκεν το αντίθετο Σωτήρη μου πριν 2 εξορμήσεις, επερίμενα κουφή τζιαι έφκικεν μου λαγός, εσύ επερίμενες λαγό τζιαι έφκικε σου κουφή. Υπολόγιζα εξυπνήσαν τζιαι πράγματι ανοίξαν τα ματούθκια τους οι μαυροσκότεινες, προσέχετε παιδιά τωρά που εμείναν ακόμα 2 εξορμήσεις τζιαι στα εκπαιδευτικά.
αντι να τους πεις προσεχετε τα παιδια σας αυριο που να καθαρα Δευτερα ζε ναν με τες οικογενειες τους μες τα χωραφκια λαλεις τους για τα χτηνα?
Στην συγκεκριμενη περιοχη ημουν και χτες , εβρεχε τουλαχιστο 1 ωρα ασταματητα και σσιονοτα ...ηταν το τελευταιο πραμα που εκαρτερουν να εβρω σημερα ζιαμε !
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Artemis G. »

sotiris!129 έγραψε:πρωτη χαρτουτσια 1 μαυρη σημερα , "οπα θα φορτοθουμε".... Αγγουρακια !!!
παρολιο να μεν ερτουμε με εσσο
η κορουα εκαθετουν μισο μετρο διπλα μου σαν εκοφκα αγρελια , μολις εταραξε λαλω "ρε τον πουστι που καθετε
τελικα εμιλησε μου και εκαταλαβα πως εν ηταν λαος :?
Τι με θυμισες τωρα...... εκαταλαβες πως ενιωθα εγω περσι ?
Αλλα σκεφτου οτι περσι ετσι καιρο ετσι μερες επεξα την εγω και φετος εσυ... τυχαιο ?
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”