ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από πανικος »

Ωραια εξορμηση σημερα μαζι μας και αλλοδαπη η ροξανα σε ρολο επαναφορας.περασαμε ωραια εφαγαμε και ηπιαμε αρκετα :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Laurona »

Δυστυχως τελειωσε για φετος.
Απο χρονου με υγεια.
Αφαντα τα πουλια σημερα.
Αλλα η παρεα βρεθηκε οπως κ καθε χρονο για το κλεισιμο της σεζον.
Περασαμε τελεια.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Απ: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από marios10 »

Aλλη μια κυνηγετικη περιοδος ηρτεν στο τελος της..
Τα χρονια περνουν τα προβληματα ομως ειναι εδω και αυξανονται αντι να λιγοστευουν..
Επια ενα περιπατο το απογευμα ετσι για να αποχαιρετήσω την φετινη περιοδο τζαι το συμπερασμα που εκαταλαβα εγω ενα κοπελουι 23 χρονων ειναι οτι τζαι να μας καμουν εμας τους κυπρεους ο κυπρεος εν αλλασει παντα γαρος ενα ειναι μονο λιγοι μπορει να αλλαξουν..
Επια εσταθηκα στο ποστο και εκαρτερουν τα πουλια να ερτουν ήρτεν και μια παρεα με 4 ατομα και εσταθηκαν διπλα μου εντομεταξυ τα περδικια ηταν να μας φααν που το κακαρισμα..
Επαιξα 2 τζικλες και ερκετουν αλλη μια πανω μου και επαιξα την εβλεπα να δω που ενα επεφτεν και ακουω ενα μπαμ τζαι βλεπω τον ωραιο Κυνηγο να πιενει για να την πιαει.
Ουτε επια να του πω τιποτε απλος εβλεπα τον.. Την ωρα που εφτασεν τζιαμε εσηκωστηκαν 2 περτιτζια μες τα ποδια του τζαι βλεπω τον ΓΑΡΟ να σηκωνει το οπλο πανω τζαι να τα πεζει...
Το ωραιο της κουβεντας ειναι οτι μολις τα επαιξεν τζαι μετα που του εκατσα εγω τες φωνες εφωναζεν στους παρεες τους << ε κουμπαρε εκαματα double>>
Μαλλον τωρα να επιε η θυρα τζιαμε...ΑΠΛΟΣ ΑΧΡΙΣΤΟΙ
Καλη Συνεχεια σε ολους
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Captain theodoros »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ . :P
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
axerkwtis

ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από axerkwtis »

πανικος έγραψε:Ωραια εξορμηση σημερα μαζι μας και αλλοδαπη η ροξανα σε ρολο επαναφορας.περασαμε ωραια εφαγαμε και ηπιαμε αρκετα :D
Μα νομιζω η εχτος αν που το ποτο ειχα παρεσθησεις εφανηκε μου πως ειδα κ τον Bob Marley..ειδε τον κανενας αλλος;


Sent from my iPhone using Tapatalk
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από dimitris savva »

axerkwtis έγραψε:
πανικος έγραψε:Ωραια εξορμηση σημερα μαζι μας και αλλοδαπη η ροξανα σε ρολο επαναφορας.περασαμε ωραια εφαγαμε και ηπιαμε αρκετα :D
Μα νομιζω η εχτος αν που το ποτο ειχα παρεσθησεις εφανηκε μου πως ειδα κ τον Bob Marley..ειδε τον κανενας αλλος;


Sent from my iPhone using Tapatalk
τον BOB MARLEY και την ROXANA εν να την δειτε αποψε σε video αλλα επειδη εκαμετε πολλες πελλαρες εν να πρεπει να κανω πολλη μοντας :lol:
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από giorgos80 »

Το σιερουι της σμιλουας πρεπει ναν που την ποξω παντα της φουκους όι που τη μεσα :lol: :lol:
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Απ: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

marios10 έγραψε:Aλλη μια κυνηγετικη περιοδος ηρτεν στο τελος της..
Τα χρονια περνουν τα προβληματα ομως ειναι εδω και αυξανονται αντι να λιγοστευουν..
Επια ενα περιπατο το απογευμα ετσι για να αποχαιρετήσω την φετινη περιοδο τζαι το συμπερασμα που εκαταλαβα εγω ενα κοπελουι 23 χρονων ειναι οτι τζαι να μας καμουν εμας τους κυπρεους ο κυπρεος εν αλλασει παντα γαρος ενα ειναι μονο λιγοι μπορει να αλλαξουν..
Επια εσταθηκα στο ποστο και εκαρτερουν τα πουλια να ερτουν ήρτεν και μια παρεα με 4 ατομα και εσταθηκαν διπλα μου εντομεταξυ τα περδικια ηταν να μας φααν που το κακαρισμα..
Επαιξα 2 τζικλες και ερκετουν αλλη μια πανω μου και επαιξα την εβλεπα να δω που ενα επεφτεν και ακουω ενα μπαμ τζαι βλεπω τον ωραιο Κυνηγο να πιενει για να την πιαει.
Ουτε επια να του πω τιποτε απλος εβλεπα τον.. Την ωρα που εφτασεν τζιαμε εσηκωστηκαν 2 περτιτζια μες τα ποδια του τζαι βλεπω τον ΓΑΡΟ να σηκωνει το οπλο πανω τζαι να τα πεζει...
Το ωραιο της κουβεντας ειναι οτι μολις τα επαιξεν τζαι μετα που του εκατσα εγω τες φωνες εφωναζεν στους παρεες τους << ε κουμπαρε εκαματα double>>
Μαλλον τωρα να επιε η θυρα τζιαμε...ΑΠΛΟΣ ΑΧΡΙΣΤΟΙ
Καλη Συνεχεια σε ολους

μπραβο σου φιλε μου για το νεαρο της ηλικιας σου και τις αποψεις και αρχες που εχεις...εχεις δικιο....οι γαροι εν πολλοι και δεν θα αλλαξουν ποτε τους...μακαρι ολοι οι νεοι κυνηγοι και γενικα οι νεοι να σκεφτονταν οπως εσενα και καποιους αλλους σαν εσενα, μονο τοτε θα ειχαμε καποιες ελπιδες να ονομαζομαστε ανθρωποι πρωτα και υστερα κυνηγοι!!!
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Απ: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Pathfinder έγραψε:
marios10 έγραψε:Aλλη μια κυνηγετικη περιοδος ηρτεν στο τελος της..
Τα χρονια περνουν τα προβληματα ομως ειναι εδω και αυξανονται αντι να λιγοστευουν..
Επια ενα περιπατο το απογευμα ετσι για να αποχαιρετήσω την φετινη περιοδο τζαι το συμπερασμα που εκαταλαβα εγω ενα κοπελουι 23 χρονων ειναι οτι τζαι να μας καμουν εμας τους κυπρεους ο κυπρεος εν αλλασει παντα γαρος ενα ειναι μονο λιγοι μπορει να αλλαξουν..
Επια εσταθηκα στο ποστο και εκαρτερουν τα πουλια να ερτουν ήρτεν και μια παρεα με 4 ατομα και εσταθηκαν διπλα μου εντομεταξυ τα περδικια ηταν να μας φααν που το κακαρισμα..
Επαιξα 2 τζικλες και ερκετουν αλλη μια πανω μου και επαιξα την εβλεπα να δω που ενα επεφτεν και ακουω ενα μπαμ τζαι βλεπω τον ωραιο Κυνηγο να πιενει για να την πιαει.
Ουτε επια να του πω τιποτε απλος εβλεπα τον.. Την ωρα που εφτασεν τζιαμε εσηκωστηκαν 2 περτιτζια μες τα ποδια του τζαι βλεπω τον ΓΑΡΟ να σηκωνει το οπλο πανω τζαι να τα πεζει...
Το ωραιο της κουβεντας ειναι οτι μολις τα επαιξεν τζαι μετα που του εκατσα εγω τες φωνες εφωναζεν στους παρεες τους << ε κουμπαρε εκαματα double>>
Μαλλον τωρα να επιε η θυρα τζιαμε...ΑΠΛΟΣ ΑΧΡΙΣΤΟΙ
Καλη Συνεχεια σε ολους

μπραβο σου φιλε μου για το νεαρο της ηλικιας σου και τις αποψεις και αρχες που εχεις...εχεις δικιο....οι γαροι εν πολλοι και δεν θα αλλαξουν ποτε τους...μακαρι ολοι οι νεοι κυνηγοι και γενικα οι νεοι να σκεφτονταν οπως εσενα και καποιους αλλους σαν εσενα, μονο τοτε θα ειχαμε καποιες ελπιδες να ονομαζομαστε ανθρωποι πρωτα και υστερα κυνηγοι!!!
+10000000
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Δαμέ εβάλαν πόμπα του ανθρώπου για την μάππα, τζιαι εμείς γυρέφκουμε σωτηρία, για όλα τα θέματα, απλά δεν έχουμε υπόθεση.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”