ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Απάντηση
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από dimitris savva »

πανικος έγραψε:
dimitris savva έγραψε:για μενα η πιο μεγαλη επιτυχια ηταν ο επαναφορεας, χωρις αυτον δεν θα εβρησκα ουτε μια :D . Οταν κυνηγας με ανθρωπους που ξερουν απο κυνηγι και δεν ενοχλουν τους αλλους κυνηγους σιγουρα θα ερθουν και επιτυχιες.Ο Πανικος αν με ακουε θα επαιζε πανω απο δεκα φασσες.... :D
Αφησα και για το καλοκαιρι ελυπηθηκα τες ηταν ζευγαρακια.οι 4 ηταν αρκετες χορτασα τον winchester εβαλε υποψηφιοτητα για το κυνηγι φασσας τον αυγουστο :D
αυτο θα πει κυνηγος!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από πανικος »

axerkwtis έγραψε:Ρε Πανικο παντως επαραδεχτηκα σε..εισουν φωθκια σημερα αλλα ρε φιλε να μιτσοκαμμας κ να πεφτουν μαυροπουλοι χωρις σχιεπεθκια πως το εκαμες;


Sent from my iPhone using Tapatalk
δεν εκαταλαβες την φαση.βλεπω την να ερχεται πλαγια σε οριακη αποσταση βολης και σκεφτομαι να πυροβολησω.φωναζω της που παεις κορη ποτζιη ...παεις ολοισια πας τον αχερκωτη μα πελλανες?ρε φιλε ακουσα την καρκια της να σπαζει απο το στιγμιαιο παθος και επεσε ξερη.αυτο εγινε τιποτα παραπανω :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

τελος για ακομα μια χρονια! εχτες 11 τσικλουες και 1 φασσα εγω 9 και 1 φασσα ο αδελφος μου! περασαμε και φετος εχτες απογευμα οταν εφεφκα απο το βουνο ενιωθα πολλα παραξενα νιωθοντας οτι σε 9 μηνες εννα ημαστε ξανα τσιαμε!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Τελευταία εξόρμηση για μένα σήμερα όπου δυστυχώς επήγα μόνος μου καθώς ο ξάδερφος μου δούλευε. Στην περιοχή όπου πάω ήταν άκρα του τάφου σιωπή από θέμα κυνηγών, ήμουν εντελώς μόνος με όλη τη σημασία της λέξης. Ούτε είδα άλλον κυνηγό, όλες οι τζίκλες που επέτυχα ήταν στο περπατητό εκτός της πρώτης. Απολογισμός σήμερα 10 τζίκλες τζιαι ένα αρκοπέζουνο. Όπως πάντα τα Victory Rocket, Concorde τζιαι Super Tordo δεν με απογοήτευσαν. :)


http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... da1b7a.jpg

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... 998405.jpg


Του χρόνου με υγεία παιδιά.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

ANTROS BREDA έγραψε:τελος για ακομα μια χρονια! εχτες 11 τσικλουες και 1 φασσα εγω 9 και 1 φασσα ο αδελφος μου! περασαμε και φετος εχτες απογευμα οταν εφεφκα απο το βουνο ενιωθα πολλα παραξενα νιωθοντας οτι σε 9 μηνες εννα ημαστε ξανα τσιαμε!
Ρε Αντρο μου μα εβαλες στοχο να με καμεις με τα ψυχολογικα???6 μηνες ρε φιλε 6 μηνες!!!:)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Pathfinder έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:τελος για ακομα μια χρονια! εχτες 11 τσικλουες και 1 φασσα εγω 9 και 1 φασσα ο αδελφος μου! περασαμε και φετος εχτες απογευμα οταν εφεφκα απο το βουνο ενιωθα πολλα παραξενα νιωθοντας οτι σε 9 μηνες εννα ημαστε ξανα τσιαμε!
Ρε Αντρο μου μα εβαλες στοχο να με καμεις με τα ψυχολογικα???6 μηνες ρε φιλε 6 μηνες!!!:)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
:lol: :lol: επειδη αυγουστο 1-2 εξορμισης παω(παω ψαρεμα) γι αυτο ειπα 9! μεν μου ανχωνεσε ρε φιλε!!!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

spyrosspyrou851 έγραψε:Τελευταία εξόρμηση για μένα σήμερα όπου δυστυχώς επήγα μόνος μου καθώς ο ξάδερφος μου δούλευε. Στην περιοχή όπου πάω ήταν άκρα του τάφου σιωπή από θέμα κυνηγών, ήμουν εντελώς μόνος με όλη τη σημασία της λέξης. Ούτε είδα άλλον κυνηγό, όλες οι τζίκλες που επέτυχα ήταν στο περπατητό εκτός της πρώτης. Απολογισμός σήμερα 10 τζίκλες τζιαι ένα αρκοπέζουνο. Όπως πάντα τα Victory Rocket, Concorde τζιαι Super Tordo δεν με απογοήτευσαν. :)


http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... da1b7a.jpg

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... 998405.jpg


Του χρόνου με υγεία παιδιά.


Ωραίος φίλε! 8-)
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

ANTROS BREDA έγραψε:
Pathfinder έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:τελος για ακομα μια χρονια! εχτες 11 τσικλουες και 1 φασσα εγω 9 και 1 φασσα ο αδελφος μου! περασαμε και φετος εχτες απογευμα οταν εφεφκα απο το βουνο ενιωθα πολλα παραξενα νιωθοντας οτι σε 9 μηνες εννα ημαστε ξανα τσιαμε!
Ρε Αντρο μου μα εβαλες στοχο να με καμεις με τα ψυχολογικα???6 μηνες ρε φιλε 6 μηνες!!!:)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
:lol: :lol: επειδη αυγουστο 1-2 εξορμισης παω(παω ψαρεμα) γι αυτο ειπα 9! μεν μου ανχωνεσε ρε φιλε!!!
Ρε Αλέξη μεν μου αγχώνεσε ρε φίλε! 1 μήνα ώσπου να καθαρίσουμε και να συντηρήσουμε τα όπλα, 1 μήνα ώσπου να πάμε να κάμουμε λλίον καθάρισμα των περιοχών που πάμε κυνήγι, 1 μήνα διακοπές, έλα να σε πάρουμε τζιαί 2-3 φορές ψάρεμα επήαν οι 4 μήνες...Τζιαί κανένα 1 1/2 μήνα αναγνώριση, έτο ώσπου να τελιώσει εν να αρκέψει πάλε!! ;)
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

κοπελια εγω το ποστο μου εκαμα το γυαλλι εχτες!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

MARIOSE έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:
Pathfinder έγραψε: Ρε Αντρο μου μα εβαλες στοχο να με καμεις με τα ψυχολογικα???6 μηνες ρε φιλε 6 μηνες!!!:)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
:lol: :lol: επειδη αυγουστο 1-2 εξορμισης παω(παω ψαρεμα) γι αυτο ειπα 9! μεν μου ανχωνεσε ρε φιλε!!!
Ρε Αλέξη μεν μου αγχώνεσε ρε φίλε! 1 μήνα ώσπου να καθαρίσουμε και να συντηρήσουμε τα όπλα, 1 μήνα ώσπου να πάμε να κάμουμε λλίον καθάρισμα των περιοχών που πάμε κυνήγι, 1 μήνα διακοπές, έλα να σε πάρουμε τζιαί 2-3 φορές ψάρεμα επήαν οι 4 μήνες...Τζιαί κανένα 1 1/2 μήνα αναγνώριση, έτο ώσπου να τελιώσει εν να αρκέψει πάλε!! ;)
Ψαρεμα ασχολουμουν και εγω μεχρι που παντρευτηκα...λεει μου η γυναικα μου διαλεξε 2 απο τα 3, η ψαρεμα η κυνηγι η στην μανα σου...και εγω αποφασισα...κυνηγι και τα ψαροτουφεκα στην μανα μου:) αν και ειναι καιρος που σκεφτομαι να τα πουλησω...ας οψεται η κριση!!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”