ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Απ: Re: Απ: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από marios10 »

Pathfinder έγραψε:
marios10 έγραψε:Aλλη μια κυνηγετικη περιοδος ηρτεν στο τελος της..
Τα χρονια περνουν τα προβληματα ομως ειναι εδω και αυξανονται αντι να λιγοστευουν..
Επια ενα περιπατο το απογευμα ετσι για να αποχαιρετήσω την φετινη περιοδο τζαι το συμπερασμα που εκαταλαβα εγω ενα κοπελουι 23 χρονων ειναι οτι τζαι να μας καμουν εμας τους κυπρεους ο κυπρεος εν αλλασει παντα γαρος ενα ειναι μονο λιγοι μπορει να αλλαξουν..
Επια εσταθηκα στο ποστο και εκαρτερουν τα πουλια να ερτουν ήρτεν και μια παρεα με 4 ατομα και εσταθηκαν διπλα μου εντομεταξυ τα περδικια ηταν να μας φααν που το κακαρισμα..
Επαιξα 2 τζικλες και ερκετουν αλλη μια πανω μου και επαιξα την εβλεπα να δω που ενα επεφτεν και ακουω ενα μπαμ τζαι βλεπω τον ωραιο Κυνηγο να πιενει για να την πιαει.
Ουτε επια να του πω τιποτε απλος εβλεπα τον.. Την ωρα που εφτασεν τζιαμε εσηκωστηκαν 2 περτιτζια μες τα ποδια του τζαι βλεπω τον ΓΑΡΟ να σηκωνει το οπλο πανω τζαι να τα πεζει...
Το ωραιο της κουβεντας ειναι οτι μολις τα επαιξεν τζαι μετα που του εκατσα εγω τες φωνες εφωναζεν στους παρεες τους << ε κουμπαρε εκαματα double>>
Μαλλον τωρα να επιε η θυρα τζιαμε...ΑΠΛΟΣ ΑΧΡΙΣΤΟΙ
Καλη Συνεχεια σε ολους

μπραβο σου φιλε μου για το νεαρο της ηλικιας σου και τις αποψεις και αρχες που εχεις...εχεις δικιο....οι γαροι εν πολλοι και δεν θα αλλαξουν ποτε τους...μακαρι ολοι οι νεοι κυνηγοι και γενικα οι νεοι να σκεφτονταν οπως εσενα και καποιους αλλους σαν εσενα, μονο τοτε θα ειχαμε καποιες ελπιδες να ονομαζομαστε ανθρωποι πρωτα και υστερα κυνηγοι!!!
Ευχαριστω φιλε μου
Απλος πρεπει να καταλαβουμε ολοι μας οτι ειναι αθλημα και πρεπει να σεβομαστεν ολους τους νομους του ητε γραμμενοι ηνε ητε αγραφοι..
Φιλε μου ειπες την καλυτερη κουβεντα πρεπει πρωτα να μαθουμε να ημαστεν σωστοι ανθρωποι και μετα σωστοι κυνηγοι..
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Άβαταρ μέλους
marios10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 451
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 00:10
Τοποθεσία: ΛΑΡΝΑΚΑ

Απ: Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από marios10 »

spyrosspyrou851 έγραψε:Δαμέ εβάλαν πόμπα του ανθρώπου για την μάππα, τζιαι εμείς γυρέφκουμε σωτηρία, για όλα τα θέματα, απλά δεν έχουμε υπόθεση.
Ευτηχως που δεν ειχαμε και θυματα φιλε Σπυρο..
Τούτη τη λύτρωση ζει εκείνος που ζώνεται τα 'σιδερικά' και σέρνοντας πίσω του ένα σκύλο, ανηφορίζει για τα κυνηγοτόπια. Το κρέας τι το κάνει μπρος σε τούτη τη λύτρωση;
Λυτρώσου, λοιπόν και 'συ κι ακολούθησε το μονοπάτι που τόσοι πριν από σένα ακολουθησαν
Ioannis97
Full Member
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Ioannis97 »

Εχουμε μια αχριστοι κοινωνια
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από πανικος »

Σημερα 12 τζικλουες .εκανε καλο περασμα στο τηγανι :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από kyriakos304 »

πανικος έγραψε:Σημερα 12 τζικλουες .εκανε καλο περασμα στο τηγανι :D

Ίιιιου.
Ανακάτσιασσα!
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από dimitris savva »

εν της Αρμηνου οι τσικλες καταλαβουντε αλλα εν και λαλεις ελα να φαμε..... :D
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από mikros »

Εζηλεψα αλλα Πανικκο εκαμες ενα λαθος!!!
Αν η ρετσινα δεν ειναι Μαλαματινα τοτε δεε ... :?
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από πανικος »

dimitris savva έγραψε:εν της Αρμηνου οι τσικλες καταλαβουντε αλλα εν και λαλεις ελα να φαμε..... :D
Να πιασεις τον μιτση και να ερθετε οποτε θρλετε ειπα του δεκα φορες.τζικλες εχει πολλες ακομα.αυτες που εκανα ψες ειναι τζινες του ακαμα :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”