ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Anthimos »

Φίλε μαλλον εν νεαρο Ring Ouzel ...σχετικά σπάνιος επισκεπτης στο νησι ....ανηκει στην οικογενεια των τσιχλων
Ring-Ouzel-01.jpg
ενηλικο πουλι
Ring%20Ouzel%2001%20(Richard%20T%20Mills).jpg
ενηλικο πουλί

bp_ring_ouzel_16_151006_450.jpg
φετιναρι , νεαρο πουλι
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Beretta1
Full Member
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: 16 Οκτ 2013, 14:09
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Beretta1 »

THN TΣΙΚΛΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΣΥ ΣΤΟ ΤΡΟΟΔΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΔΙΕΡΩΤΟΜΑΣΤΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΟΣ ΜΑΥΡΟΤΣΙΚΛΑΣ. ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ INTERNET ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΟΤΣΙΚΛΑ ΑΛΛΑ ΧΙΟΝΟΤΣΙΚΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΣΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΣΙΚΛΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ ΤΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΕΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ :?: ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΑΡΙΧΕΥΣΑ :D
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Anthimos »

Beretta1 έγραψε:THN TΣΙΚΛΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΞΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΣΥ ΣΤΟ ΤΡΟΟΔΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΔΙΕΡΩΤΟΜΑΣΤΑΝ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΟΣ ΜΑΥΡΟΤΣΙΚΛΑΣ. ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ INTERNET ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΑΥΡΟΤΣΙΚΛΑ ΑΛΛΑ ΧΙΟΝΟΤΣΙΚΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΣΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ. ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΣΙΚΛΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΗ ΤΑ ΣΤΙΓΜΑΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΕΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ :?: ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΩ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΑΡΙΧΕΥΣΑ :D

ναι φιλε τα στιγματα τα βγαζει μετα απο 1.5 με 2 χρόνια ζωής
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από πανικος »

ωραια μερα χθες αν και 5 ατομα 2 τζικλες 5 τραχηλες ειχαμε τα εξτρα μας ;)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από nike powder »

πολλα πιο λιεσ σημερα οι τζικλεσσσ :cry: :cry: ακουσα και που αλλουσ που επειαν αλλου οτι σημερα ηταν τ κατι αλλο. περκει εν εφειαν τα πουλλια με τουτο το παλλιοζιερο που μασ καμνει
Άβαταρ μέλους
christy2000
Full Member
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2012, 09:47
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από christy2000 »

Πανικο εννα ερκουμε μαζι σας!!!! :D Τουλαχιστων εν θα πεινασουμε :D
ΔΡΑΣΕ 'Η ΣΚΑΣΕ...!!!
MIKEShooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 12:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από MIKEShooter »

11 τσιχλιτσες και 4 χαμενες απο ενα φιλο μου σημερα.. τζιθκιαστρον
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από cyprohunter »

MIKEShooter έγραψε:11 τσιχλιτσες και 4 χαμενες απο ενα φιλο μου σημερα.. τζιθκιαστρον
Μα εν ο Αντρέας ττο π λαλείς;
Φιλικά,
Αναστάσης
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από mikros »

cyprohunter έγραψε:
MIKEShooter έγραψε:11 τσιχλιτσες και 4 χαμενες απο ενα φιλο μου σημερα.. τζιθκιαστρον
Μα εν ο Αντρέας ττο π λαλείς;
Παρον...οι εν ειμαι εγω,εν εφια που εσσω υστερα που το σκολιο...

που εμιλησα με τον πατερα μου που ηταν στις ελιες σημερα...σχεδον τιποτε,ειχε δυο ατομα εν επαιξαν τιποτε ουτε εκινητουν :evil:
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Sergios »

Δεκέμβρης χαζιρι και θορω μας να νεκατωνουμε σε καμιά παττιχα για να εβρουμε το φλουρί της Πρωτοχρονιάς...με τα κοντομανικα και τα air condition ακόμα...Χριστούγεννα σκέφτομαι για κανένα beach party ενώ συζητούμε με τους παρέες την Κυριακή που να πάμε για καμιά τζηκλουα η για κανένα μελισσοφαο???? Κύριε ελέησον ποιόν με τουντον καιρό....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”