ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Sergios »

Να μαθκιάς σαν κάθεσε στην καρεκλού για να μέν τες πάρεις σπίτι αμάθηστες να περιμένεις αλλό καμιά να έρτει τζιαι να κολλούν τα φτερά παντού να ρέσσει σχιστή τζιαι να μέν μπόρεις να την παίξεις γιατί ένα φτερό εκόλλησε πας την ρίγα χεχεχεχεχε :lol: μετά να αψιουρίζεσε και να φέφκουν αλλο τοσα φτερά που πάνω σου χεχεχε και να έρκετε ο σύντροφος σου να δεί τι κάμνεις και να σου λαλεί μα τί έκαμνες δαμέ ρε πεεεεε γύρισε να σε αντινάξω πεεεε τζιαι να μαλλιά σου εγέμωσες τους τόπους φτερά
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από giorgos80 »

ANTROS BREDA έγραψε:να καθεσε παστην κρεκλουα με -2 βαθμους και να περνουν σινεχια
ετυχε μου και εννεν καλο πραμα.εν νιωθεις τα δακτυλα σου
Εκαμαμεν το μ@@τσι@ επιστημη
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Γιατρός »

Sergios έγραψε:Να μαθκιάς σαν κάθεσε στην καρεκλού για να μέν τες πάρεις σπίτι αμάθηστες να περιμένεις αλλό καμιά να έρτει τζιαι να κολλούν τα φτερά παντού να ρέσσει σχιστή τζιαι να μέν μπόρεις να την παίξεις γιατί ένα φτερό εκόλλησε πας την ρίγα χεχεχεχεχε :lol: μετά να αψιουρίζεσε και να φέφκουν αλλο τοσα φτερά που πάνω σου χεχεχε και να έρκετε ο σύντροφος σου να δεί τι κάμνεις και να σου λαλεί μα τί έκαμνες δαμέ ρε πεεεεε γύρισε να σε αντινάξω πεεεε τζιαι να μαλλιά σου εγέμωσες τους τόπους φτερά
Να παίρνεις το τηανούι τζαι το καλό το λάδι τζαι να τις κάμνεις την ίδια ώρα
Ψωμί τζαι λεμόνι κρασούι τζαι να βουττάς την ίδια ώρα
Ώχχω
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από virtualgreek »

Sergios έγραψε:Να μαθκιάς σαν κάθεσε στην καρεκλού για να μέν τες πάρεις σπίτι αμάθηστες να περιμένεις αλλό καμιά να έρτει τζιαι να κολλούν τα φτερά παντού να ρέσσει σχιστή τζιαι να μέν μπόρεις να την παίξεις γιατί ένα φτερό εκόλλησε πας την ρίγα χεχεχεχεχε :lol: μετά να αψιουρίζεσε και να φέφκουν αλλο τοσα φτερά που πάνω σου χεχεχε και να έρκετε ο σύντροφος σου να δεί τι κάμνεις και να σου λαλεί μα τί έκαμνες δαμέ ρε πεεεεε γύρισε να σε αντινάξω πεεεε τζιαι να μαλλιά σου εγέμωσες τους τόπους φτερά
:lol: :lol: :lol:
Καλό!
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από kypros »

Εμενα παντως αν μου ελεαν να διαλεξω ενα και μοναδικο κυνηγι και να κυνηγω μονο αυτο , θα ηταν σιγουρα η τζηκλα!!

Οι μελαγυτερες συγκηνησεις και οι ωραιετερες εμπειριες μου ειναι απο κυνηγι τζηκλας.

Ουτε αγχος, ουτε κρεμοι, ουτε ταλαιπωρια, ουτε πυρα....ωραιες τουφεκιες, ομορφη φυση, συνεχεια εργηγορση, ωραιος μεζες, ομαδικο κυνηγι, σασπενς για το αγνωστο, και πανω απο ολα εκεινο το μαγικο ξιφωτη με τα μαυρα πουλια και το διαπεραστικο τσιπ που σε τιναζει!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
andreas mouzouras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: 24 Οκτ 2010, 18:25

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από andreas mouzouras »

kypros έγραψε:Εμενα παντως αν μου ελεαν να διαλεξω ενα και μοναδικο κυνηγι και να κυνηγω μονο αυτο , θα ηταν σιγουρα η τζηκλα!!

Οι μελαγυτερες συγκηνησεις και οι ωραιετερες εμπειριες μου ειναι απο κυνηγι τζηκλας.

Ουτε αγχος, ουτε κρεμοι, ουτε ταλαιπωρια, ουτε πυρα....ωραιες τουφεκιες, ομορφη φυση, συνεχεια εργηγορση, ωραιος μεζες, ομαδικο κυνηγι, σασπενς για το αγνωστο, και πανω απο ολα εκεινο το μαγικο ξιφωτη με τα μαυρα πουλια και το διαπεραστικο τσιπ που σε τιναζει!
Ειδικα το τσιπ τσιπ το χαραμα ειναι ολα τα λεφτα, ειδικα αν ακουστει κοντα σου δουλευουν ολες οι αισθησεις ταυτοχρονα. Και ξαφνικα να εμφανιζεται για λιγα δευτερολεπτα η σπαθατη φιγουρα της τσιχλας και με αστραπιαιες κινησεις να γινεται η σκοπευση και η βολη. Εστω και 5-10 πουλια να καρποθεις με αυτο το τροπο γεμιζει ευχαριστα το πρωινο σου. Παρομοιες συγκινησεις προσφερει και το περπατητο τσιχλας, προσωπικα μπορει και να το τροτιμω απο κυνηγι σε περασμα αλλα τιποτα δεν συγκρινεται με μιση ωρα πρωινο ποφυσημα.
Ο κυνηγός σέβεται το φυσικό περιβάλλον επειδή το γνωρίζει καλύτερα απ’ όλους.
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Φίλος ιδιογομοτης και μέλος του φόρουμ μου πούλησε (ακόμα δεν έπιασε λεφτά ) 2 extended τσιοκαρισματα υποτίθεται σύσφιξης 4-3 .
Την κυριακή πήγα στα τσιχλονια και τα εκουρτισα πάνω στο όπλο, και από το πόστο τα πουλάκια έβγαιναν στα 10 μέτρα ,και βασικά κάτσαμε πάνω γιατί όπως αποδείχτηκε είναι μάλλον 2 1/2 - 1 1/2 :lol: :lol: :lol: :lol:
Για τιμωρία να πάρει τηλέφωνο για να πάμε σκοπευτήριο και να φέρει δωρεάν 1 κουτί home made φυσίγγια της τσίχλας :D :D
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Anthimos »

Athos 1978 έγραψε:Φίλος ιδιογομοτης και μέλος του φόρουμ μου πούλησε (ακόμα δεν έπιασε λεφτά ) 2 extended τσιοκαρισματα υποτίθεται σύσφιξης 4-3 .
Την κυριακή πήγα στα τσιχλονια και τα εκουρτισα πάνω στο όπλο, και από το πόστο τα πουλάκια έβγαιναν στα 10 μέτρα ,και βασικά κάτσαμε πάνω γιατί όπως αποδείχτηκε είναι μάλλον 2 1/2 - 1 1/2 :lol: :lol: :lol: :lol:
Για τιμωρία να πάρει τηλέφωνο για να πάμε σκοπευτήριο και να φέρει δωρεάν 1 κουτί home made φυσίγγια της τσίχλας :D :D

Άθω μου.....εγω εν τζαι......... αλλα νομιζω εκαλλικωνες τες :lol: :lol:
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Anthimos έγραψε:
Athos 1978 έγραψε:Φίλος ιδιογομοτης και μέλος του φόρουμ μου πούλησε (ακόμα δεν έπιασε λεφτά ) 2 extended τσιοκαρισματα υποτίθεται σύσφιξης 4-3 .
Την κυριακή πήγα στα τσιχλονια και τα εκουρτισα πάνω στο όπλο, και από το πόστο τα πουλάκια έβγαιναν στα 10 μέτρα ,και βασικά κάτσαμε πάνω γιατί όπως αποδείχτηκε είναι μάλλον 2 1/2 - 1 1/2 :lol: :lol: :lol: :lol:
Για τιμωρία να πάρει τηλέφωνο για να πάμε σκοπευτήριο και να φέρει δωρεάν 1 κουτί home made φυσίγγια της τσίχλας :D :D

Άθω μου.....εγω εν τζαι......... αλλα νομιζω εκαλλικωνες τες :lol: :lol:
Εγω.....καλλικωμα.???........ποτε μου .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

Athos 1978 έγραψε:Φίλος ιδιογομοτης και μέλος του φόρουμ μου πούλησε (ακόμα δεν έπιασε λεφτά ) 2 extended τσιοκαρισματα υποτίθεται σύσφιξης 4-3 .
Την κυριακή πήγα στα τσιχλονια και τα εκουρτισα πάνω στο όπλο, και από το πόστο τα πουλάκια έβγαιναν στα 10 μέτρα ,και βασικά κάτσαμε πάνω γιατί όπως αποδείχτηκε είναι μάλλον 2 1/2 - 1 1/2 :lol: :lol: :lol: :lol:
Για τιμωρία να πάρει τηλέφωνο για να πάμε σκοπευτήριο και να φέρει δωρεάν 1 κουτί home made φυσίγγια της τσίχλας :D :D
κουμανταρε τωρα που εχει τσικλες και αιστες δικαιολογιες!!! :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”