ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από πανικος »

browning9 έγραψε:ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΠΩΣΗ!ΠΑΝΙΚΟ Μ ΟΙ ΤΖΙΚΛΕΣ ΣΟΥ ΕΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΛΙΣΤΕΙΑ.. :lol: :lol:
Παντως σκεφτομαι Να τες κοψω εν οπως το επιπλο :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από πανικος »

dimitris savva έγραψε:
πανικος έγραψε:
dimitris savva έγραψε:
2014-02-05 18.34.55.jpg
Ρε δημητρουι επηρες τον SKB σημερα πρεπει :D
εχαλασαν μας την δουλειά σημερα, οξα ηταν να περασουμε καλα. εν το DT τζινο να πω εν εχεις SKB και εν το καταλαβες, αφησα το σπιτι να ξεκουραστει.
Πας το τηλεφωνο εν φαινεται καλα.
Εμυριστικαν το ποστο ?
.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
browning9
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 31 Μάιος 2011, 01:49

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από browning9 »

χαχαχαχα!
karatzaferis11
Full Member
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 04 Φεβ 2014, 20:35

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από karatzaferis11 »

ρε παιδια εγω επαιξα 14 και εν ποξυλες που τες ηβρεται τες πασιοκολες
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Σήμερα η κινηση των πουλιών αρκετά καλή, όπως και την Κυριακή , με τη διαφορά όμως οι συνθηκες για τσικλα ηταν ιδανικές, δηλαδή ελαφρής ξηρος καιρός με βορειο ανεμο 2 μποφόρ ηλιοφανεια με χαμηλή όμως θερμοκρασία (10-12c°). Τα πουλια με ηλιοφάνεια κανουν χαμηλή πτήση και αυτό ηταν το ζητούμενο. Σήμερα μου έτυχε κατι το οποίο θέλω να το μοιραστώ μαζί σας. Από την αρχή κτυπούσα τα πουλία με επιτυχία μπορώ να πώ. Γυρω 9+30 ειχα αλλάξει πόστο ,μερικα μέτρα ποιο δεξιά διοτι με εβλεπε ο ηλιος. Από εκεινη την στιγμή αρχισα συνεχόμενα καλλίτσια, 4 πολύ ευκολα πουλιά εφευγαν με διπλές χωρίς αποτέλεσμα. Επειδή ημουν σίγουρος ότι δεν εφτεε κανένας άλλος παρά μόνο ο εαυτός μου, αφησα το οπλο κάτω ,επηρα το νερό μου ,ενιφτικα και ξαναπηρα την θέση μου. Ερκετε μια τσικλα …μπαμ και κατω από την πρώτη. Ερχετε δευτερη….τριτη…. εφτασαμε τις 6 συνεχόμενες ολες σεκες, ξυκαπνησμα με την πρώτη, με τα ιδια φυσίγγια όπως προηγουμένος. Τελικα σταμάτησα στα 18 στο χέρι και 3 αγνοούμενες. Επειδή ημουν τοσο σιγουρος για τα φυσίγγια που ερειχνα( ότι ηταν εξαιρετικά)εντοπισα το λάθος στο εαυτό μου και ετσι έδωσα ένα 5 λεπτο διάλλειμα για να συγκεντρωθώ. Αν ημουν νεαρός κυνηγός σιγουρα θα ελεγα ότι τα φισίγγια δεν κόφκουν…..
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από Rai »

Συγχαρητήρια Λεύκιε για την επιτυχημένη σου έξοδο .Η εμπειρία και η γνώση μετράνε ;)
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

LEFKIOS έγραψε:Σήμερα η κινηση των πουλιών αρκετά καλή, όπως και την Κυριακή , με τη διαφορά όμως οι συνθηκες για τσικλα ηταν ιδανικές, δηλαδή ελαφρής ξηρος καιρός με βορειο ανεμο 2 μποφόρ ηλιοφανεια με χαμηλή όμως θερμοκρασία (10-12c°). Τα πουλια με ηλιοφάνεια κανουν χαμηλή πτήση και αυτό ηταν το ζητούμενο. Σήμερα μου έτυχε κατι το οποίο θέλω να το μοιραστώ μαζί σας. Από την αρχή κτυπούσα τα πουλία με επιτυχία μπορώ να πώ. Γυρω 9+30 ειχα αλλάξει πόστο ,μερικα μέτρα ποιο δεξιά διοτι με εβλεπε ο ηλιος. Από εκεινη την στιγμή αρχισα συνεχόμενα καλλίτσια, 4 πολύ ευκολα πουλιά εφευγαν με διπλές χωρίς αποτέλεσμα. Επειδή ημουν σίγουρος ότι δεν εφτεε κανένας άλλος παρά μόνο ο εαυτός μου, αφησα το οπλο κάτω ,επηρα το νερό μου ,ενιφτικα και ξαναπηρα την θέση μου. Ερκετε μια τσικλα …μπαμ και κατω από την πρώτη. Ερχετε δευτερη….τριτη…. εφτασαμε τις 6 συνεχόμενες ολες σεκες, ξυκαπνησμα με την πρώτη, με τα ιδια φυσίγγια όπως προηγουμένος. Τελικα σταμάτησα στα 18 στο χέρι και 3 αγνοούμενες. Επειδή ημουν τοσο σιγουρος για τα φυσίγγια που ερειχνα( ότι ηταν εξαιρετικά)εντοπισα το λάθος στο εαυτό μου και ετσι έδωσα ένα 5 λεπτο διάλλειμα για να συγκεντρωθώ. Αν ημουν νεαρός κυνηγός σιγουρα θα ελεγα ότι τα φισίγγια δεν κόφκουν…..
ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΣΑΜΠΙ... ΑΠΟ ΤΣΙΚΛΕΣ :D ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ :P

ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΚΟΦΚΟΥΝ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΝΙΦΚΟΥΝΤΕ ΤΩΡΑ :lol:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΣΑΜΠΙ... ΑΠΟ ΤΣΙΚΛΕΣ :D ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ :P

ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΚΟΦΚΟΥΝ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΝΙΦΚΟΥΝΤΕ ΤΩΡΑ :lol:
E κάτσε νίφτου άμαν φυσά πελλοαέρας τζιαι εν ψόφος που την κρυάδα, έτα ούλλα τζιαμέ. :D
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Άμαν εν κρυάδα ρε Σπύρο φακκάς 1-2 πάτσους τζιαί πάλε γίνετε η δουλειά σου.. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2013 – 14 !!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε:Άμαν εν κρυάδα ρε Σπύρο φακκάς 1-2 πάτσους τζιαί πάλε γίνετε η δουλειά σου.. :lol: :lol:

Φαντάστου να στέκεσαι απέναντι που κανένα τζαι να σε δει να πατσαρκάζεσαι μόνος σου, εννά νομίζει ελάσκαρεν σου καμμιά βίδα τζαι εννά κοπεί του βούρου άμπα τζαι φάει καμμιάν αδέσποτη :lol: :lol: :lol:
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”