ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Savvas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 09 Αύγ 2010, 12:42
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Savvas »

sotiris!129 έγραψε:Kυριε Σολονα ευχαριστω, λειπει ακομα η φαση με το κοπαδι που σφινονει πανω μου, ζινο που εν στες φωτογραφιες... δυστιχος δεν μπορω να βαλω το video αλλα μονο snapshots γιατι φαινεται ενα χαρακτηριστικοτατο βουνο απεναντι στην δευτερη ντουφεκια που θα προδοσει το ποστο μου :x !
Εγώ πάντος ήβρα τον τόπο μόνο και μόνο που εκείνα που ήδη έβαλες αλλά εν ξέρω αν θα πάω την Τετάρτη.

Πάντως ρε φιλούη μου αν εν έτσι τα πράγματα και κατεβένουν κοπάδκια θα σου φέρω και τρεις πόκες.
Δώσε μου τη δύναμη ν' αλλάξω αυτά που μπορούν να αλλαχθούν, δώσε μου το κουράγιο ν' αντέξω εκείνα που δεν μπορούν να αλλαχθούν, και δώσε μου τη σοφία για να διακρίνω ανάμεσα σ' αυτά τα δυο.
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

εχτες κοπελια περπατιτο σε εννα τοπο στο χορκο παντα πεζουμε 5-6 ο καθενας επερπατισαμε καμια 500μετρα ποταμο. περνουν κατι κοπελια χερετουν μας παν 50μετρα μπροστα και πιανουν παγανια!!!!φοναζουμεντους (ρε κοπελια λιο αντροπι ρε πιενε τε λιο πιο κατω να μεν πεκτουμε θεμα) και απαντα μου (γιατι??εν δικες σου ι τσικλεσ?)
παω κοντα και βλεπω 3 ατομα 15-16 χρονον το πολλη και λαλει ο ενασ του αλλου αν ερτουν παιξε τους και εγελουσαν :oops: κοπελια σοβαρα τιν ωρα που τους αρκεψα φονες αν ερκουνταν ηταν να τουσ παρει ο ποταμος!!! μετα ειπα να μεν χαλασο τιν μερα μου με βλακες!!!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Savvas έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:Kυριε Σολονα ευχαριστω, λειπει ακομα η φαση με το κοπαδι που σφινονει πανω μου, ζινο που εν στες φωτογραφιες... δυστιχος δεν μπορω να βαλω το video αλλα μονο snapshots γιατι φαινεται ενα χαρακτηριστικοτατο βουνο απεναντι στην δευτερη ντουφεκια που θα προδοσει το ποστο μου :x !
Εγώ πάντος ήβρα τον τόπο μόνο και μόνο που εκείνα που ήδη έβαλες αλλά εν ξέρω αν θα πάω την Τετάρτη.

Πάντως ρε φιλούη μου αν εν έτσι τα πράγματα και κατεβένουν κοπάδκια θα σου φέρω και τρεις πόκες.
ποκκες πρασινες Α οι να μου φερεις τες καφε ζε εν πινουντε !!!
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από 'petros' »

Σωτηρη εισαι και εκλεκτικος κιολας ρε φιλε?
Εν σου καθετε η κανονικη θελεις και καπουτσινο???
Αμα πιεις 3 ποκκες 1 κωλοχαρτο φτανει για μετα ?????
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Γιατρός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Γιατρός »

Αν δεν πειράζει τα πουλιά η μουσική από το αυτοκίνητο με τα παγωτά να έρθω και εγώ;;;
Δεν παω τσιπούρες πλέον
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

'petros' έγραψε:Σωτηρη εισαι και εκλεκτικος κιολας ρε φιλε?
Εν σου καθετε η κανονικη θελεις και καπουτσινο???
Αμα πιεις 3 ποκκες 1 κωλοχαρτο φτανει για μετα ?????
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
axerkwtis

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από axerkwtis »

axerkwtis έγραψε:αυριο εχω 5 πακεττα και σκεφτομαι να παω να πιασω και αλλα..πολλα δυνατες βολες με την ολυμπια σουπερ σκητ εν ενα πακεττο που κεινες που σκεφτομαι να πιασω..ηνταμπου λαλεις ρε σωτηρη?
τελικα εκανεσαν μας οι χαρτουτσιες εφεραμε και σπιτι :lol: :lol: :lol: κεινο το πραμα το πορτοκκαλι με τον νουρο τον μεγαλο ποσες χαρτουτσιες πρεπει να φαει να ππεσει???εφαε 2 η μια στα μουτρα η αλλη στα πλευρα εκαμνε τουμπες εσταθηκε μπροστα μου και εκαμνε μου το μοντελο και ενας αλλος διπλα εσυρε της αλλο 6 7 χαρτουτσιες..για ονομα
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

louisll έγραψε:Αν δεν πειράζει τα πουλιά η μουσική από το αυτοκίνητο με τα παγωτά να έρθω και εγώ;;;
Δεν παω τσιπούρες πλέον
ειπαμε να βαλουμε κανενα video να μιραστουμε την χαρα μας μαζι σας,
ειπαμε να βαλουμε κανενα video να δειτε καμια φασσα να φκει το ηθικο σας
ειπαμε να βαλουμε κανενα video για να μεν πει κανενας κακοπροερετος πως εν photoshop που καμουμε καθε εξωρμηση και δειχνουμε σας πουλια
ειπαμε να βαλουμε κανενα video/φωτογραφια για να σας δειξω ζινα που περσυ απλα ηταν λογια και παραπωνα
αλλα εσυ ρε Loui να μας πιασεις ζε την δουλεια μας εν αντρεπεσαι τπτ ρε ... ετσι που πυκα τωρα εν λαλω τον τοπο για να μεν ερτεις να μου κλεψεις την πελατεια :lol: !!!
ηρτα εγω κυριε μου να σου πιαω τους πελλους σου??? :ugeek:
Γιατρός

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Γιατρός »

sotiris!129 έγραψε:
louisll έγραψε:Αν δεν πειράζει τα πουλιά η μουσική από το αυτοκίνητο με τα παγωτά να έρθω και εγώ;;;
Δεν παω τσιπούρες πλέον
ειπαμε να βαλουμε κανενα video να μιραστουμε την χαρα μας μαζι σας,
ειπαμε να βαλουμε κανενα video να δειτε καμια φασσα να φκει το ηθικο σας
ειπαμε να βαλουμε κανενα video για να μεν πει κανενας κακοπροερετος πως εν photoshop που καμουμε καθε εξωρμηση και δειχνουμε σας πουλια
ειπαμε να βαλουμε κανενα video/φωτογραφια για να σας δειξω ζινα που περσυ απλα ηταν λογια και παραπωνα
αλλα εσυ ρε Loui να μας πιασεις ζε την δουλεια μας εν αντρεπεσαι τπτ ρε ... ετσι που πυκα τωρα εν λαλω τον τοπο για να μεν ερτεις να μου κλεψεις την πελατεια :lol: !!!
ηρτα εγω κυριε μου να σου πιαω τους πελλους σου??? :ugeek:

Σήμερα σε έβαλα η ώρα 6
πάμε καλά μέχρι τώρα :shock:
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Captain theodoros »

κατι εγινε σημερα


Εικόνα
photo storage
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”