ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Captain theodoros »

sotiris!129 έγραψε:ακρα του ταφου σιωπη... :|
ναμπον ρε κοπελια γιατι τουτι η σιωπη?
αμπα ζε ηβρεται τες ζικλες ρε μουσιτσες ζε γιαυτο? φοασται να μεν σας ρωτησω που??? :lol:

Καλησπερα φιλτατε σωτηρακο :P

Εδω απο τσιχλες τιποτα μονο βροχη φιλε μου :?:
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

που να τεσ εβρουμε ρε σωτιρι ετο εννα βαλουμε το σταυρο μας και οτι κατσι :D :D
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ANTROS BREDA έγραψε:που να τεσ εβρουμε ρε σωτιρι ετο εννα βαλουμε το σταυρο μας και οτι κατσι :D :D
ναι ρε ψευτουθκια γιαυτο που σημερα τα καταστηματα με χαρτουτσιες εξεπουλησαν!!!
:lol:
ετο πετε΄μου πως θελετε να πατε στες πολλες χωρις εμενα ζε μεν μου καμεται τους σιοπιλους ουλοι !
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Captain theodoros έγραψε:
sotiris!129 έγραψε:ακρα του ταφου σιωπη... :|
ναμπον ρε κοπελια γιατι τουτι η σιωπη?
αμπα ζε ηβρεται τες ζικλες ρε μουσιτσες ζε γιαυτο? φοασται να μεν σας ρωτησω που??? :lol:

Καλησπερα φιλτατε σωτηρακο :P

Εδω απο τσιχλες τιποτα μονο βροχη φιλε μου :?:
ΚΑΠΤΑΙΝ...ΕΓΩ ΕΝ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ :roll:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SOLON-FAIR ΤΕΑΜ την 26 Ιαν 2013, 19:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Παίδες ο καιρός αύριο λέει θα ναι βροχερός. Σχεδιάζω να πάω σε ένα καρτέρι με ελιές. Αλλά απ ότι βλέπω το περπάτημα δεν το γλιτώνουμε έτσι για να ακούσουμε κανένα τσι τσι που και που.

Σημασία έχει η εξόρμηση, γιαυτό είτε έχει είτε δεν έχει τσιχλίτσες μην χάσετε την ευκαιρία για απόδραση εις τα όρη!

Α, και οι του περπατητού μην ξεχνάτε το πορτοκαλί!!!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

SilverPigeonS έγραψε:Παίδες ο καιρός αύριο λέει θα ναι βροχερός. Σχεδιάζω να πάω σε ένα καρτέρι με ελιές. Αλλά απ ότι βλέπω το περπάτημα δεν το γλιτώνουμε έτσι για να ακούσουμε κανένα τσι τσι που και που.

Σημασία έχει η εξόρμηση, γιαυτό είτε έχει είτε δεν έχει τσιχλίτσες μην χάσετε την ευκαιρία για απόδραση εις τα όρη!

Α, και οι του περπατητού μην ξεχνάτε το πορτοκαλί!!!
ΔΕΝ ΠΑΝΑ ΒΡΕΧΕΙ,ΔΕΝ ΠΑΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ,ΔΕΝ ΠΑΝΑ ΕΧΕΙ ΑΕΡΑ....ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ :P
Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ Η ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

solon loyka έγραψε:
SilverPigeonS έγραψε:Παίδες ο καιρός αύριο λέει θα ναι βροχερός. Σχεδιάζω να πάω σε ένα καρτέρι με ελιές. Αλλά απ ότι βλέπω το περπάτημα δεν το γλιτώνουμε έτσι για να ακούσουμε κανένα τσι τσι που και που.

Σημασία έχει η εξόρμηση, γιαυτό είτε έχει είτε δεν έχει τσιχλίτσες μην χάσετε την ευκαιρία για απόδραση εις τα όρη!

Α, και οι του περπατητού μην ξεχνάτε το πορτοκαλί!!!
ΔΕΝ ΠΑΝΑ ΒΡΕΧΕΙ,ΔΕΝ ΠΑΝΑ ΧΙΟΝΙΖΕΙ,ΔΕΝ ΠΑΝΑ ΕΧΕΙ ΑΕΡΑ....ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ :P
Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ Η ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ....Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ :P
ζε ξερεις α?
μολις σταματουν τα νερα ακριβος οτι ωρα και να ειναι καμουν περασμα :roll:
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από dimitris savva »

γραφεις γραφεις για φασσες αλλα εν και λαλεις μας που εχει να παιξουμε και εμεις καμια να περασει η ωρα :D
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

μαστορα Λααρης αθρωπος εφαες την Κυπρο με το κουταλουην , αν καρτερας που λοου μας να σου πουμε τοπους που να παμε να σταθουμε? :lol:
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Artemis G. »

ε σωτηρη , αυριο ετοιμαστου.... σημερα εκαμα στιβο μαχης ουλλη μερα... εκατσα ειδα 3-4 επεισοδια για τες τζικλες... εμαθα να εποικοινωνω μαζι τους με τηλεπαθεια και sms.... εχω αγριες διαθεσεις.... εβρε τα αδιαβροχα σου , το καγιακ για τους ποταμους και τους ασυρματους.... μιαν ωρα πριν να παμε να καμουμε και γιογκα... :lol: :lol:
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”