ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Απάντηση
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

φιλε εχω το δοκιμασμενο και ειναι πομπα. ετσι εμαι κι εγω μεν σου πω και παραπανω. πινεις 1 χαππουι , ηρεμας κοιμασε μια χαρα και μεν νομιζισ οτι εν να ποτζιμιθης που το χαππι. πεζει το ξυπνιτιρι και εισαι οπως τον αππαρο :D :D :D :D
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από cyprohunter »

Γιατί έτσι ρε φίλε μου γ@μωτ@;! Μεν αγχόννεσε όταν δεν είσαι αγχομένος έχεις και πολύ μεγαλύτερο ποσοστό ευστοχίας έχω πολλούς φίλους έτσι που αγχόνουντε και σε αγώνες σπόρτινγκ/σκητ και γι' αυτό το λόγο κάμνουν τα πίλιες. Έπαθεννα το τζαιγώ πολλά στο τζινή όσπου το έπαθα στον πρώτο μου αγώνα σκητ τζαι που τζίνην την μέρα είπα εν θα ξανααγχωθώ έκαμνα το μόνο για διασκέδαση τζαι το σκορ μου που 13-14/25 επίεν 19-20/25 τζαι ούτε 30 προπονήσεις ένε 'κλησα ακόμα(5 μήνες), βελτιώθηκε η απόδοση μου στο κυνήγι και απο τότε σταμάτησα να έχω αμφιβολίες για τις μακρινές βολές με ανοιχτά μάτια που πρόσφατα έμαθα να σκοπεύω με αυτό το τρόπο επειδή είναι καλύτερα(100% ορατότητα αντί 50%). Τουλάχιστον έπιασες τπτ; Τζαι μεν αγχόνεστε εν για χαλάρωση που το κάμνουμε τόυτο το ωραίο το σπορ :D
Φιλικά,
Αναστάσης
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από dangerous »

Σωτήρη
Πέρσι ήταν η Μονή χρόνια που έπεσα όπως το πουλουι ξυπνησα κατα τις πέντε Και επια ...το αποτέλεσμα?επαιξα το παραπανο θηράμα που κάθε άλλη χρονια
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

εγω φιλε ανασταση εννεν που το αχχος που εν κοιμουμε. εν που την αδρεναλινη και την αρωστια μου την πολλη ;) :D :D
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από cyprohunter »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:εγω φιλε ανασταση εννεν που το αχχος που εν κοιμουμε. εν που την αδρεναλινη και την αρωστια μου την πολλη ;) :D :D
Εν για τον φίλο μας τον Σωτήρη που λαλώ, εν κρίμα τα γέριμα, εν μας εκανούσαν τα άλλα προβλήματα μας εννα το έχουμε τζαι τούτο;! Για όνομα του Θεού! Το τζινήν υπάρχει για να μας χαλαρώνει όι να μας στρεσσαρίσκει
Φιλικά,
Αναστάσης
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από cyprohunter »

Να κάτι να ξιαγχωθείτε
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Φιλικά,
Αναστάσης
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

οπως το ειπες, για να μας χαλαρωνει........ τελειες οι φωτο :D
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από sotiris!129 »

cyprohunter έγραψε:
WOODPIGEONHUNTER έγραψε:εγω φιλε ανασταση εννεν που το αχχος που εν κοιμουμε. εν που την αδρεναλινη και την αρωστια μου την πολλη ;) :D :D
Εν για τον φίλο μας τον Σωτήρη που λαλώ, εν κρίμα τα γέριμα, εν μας εκανούσαν τα άλλα προβλήματα μας εννα το έχουμε τζαι τούτο;! Για όνομα του Θεού! Το τζινήν υπάρχει για να μας χαλαρώνει όι να μας στρεσσαρίσκει
εν καλα να εισαι σε στρες και ενταση ... τα αντανακλαστικα σου λειτουργουν 100%!!!
ρωτα την πρωτη φασσα που ερκεται παντα τι παθενει :lol: :lol: ... παντα μπαμ και κατω!!!
μετα που παιζεις 2-3 πουλια και χαλαρωσεις εν που γινεται το κακο ζε αρκεφκεις τα καλιζια :lol:
σκεφτειται ζε να καταλαβεται πως εχω δικαιο , σπανια καμεις καλιζιν στες πρωτες τουφετσιες !!! :geek:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
leoourris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 09 Οκτ 2012, 22:13

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από leoourris »

σημερα πιασαμε τις προτες μας τσιχλες και ενα μαυροπουλο ειχε αρκετες αλλα ψηλοπετουσαν
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

Nωμιζο η καλητερη χρονια τα τελευτεα 6 χρονια αλλα τι νωμιζετε εννα τεσ κρατιση η το γεναρι εννα τες γυρευκουμε με το κερι????????????????
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”