ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Απάντηση
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από dimitris savva »

sotiris!129 έγραψε:μαστορα Λααρης αθρωπος εφαες την Κυπρο με το κουταλουην , αν καρτερας που λοου μας να σου πουμε τοπους που να παμε να σταθουμε? :lol:
εμαθα να βλεπω μονο χαμε εν γυριζει το ζυνησση μου πιο πανω . ως το υψος του πεταματος του ορτυκιου και κανει :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Γουστάρω πολύ κυνήγι με άστατο καιρό. Αδυναμία μου Φεβράρης, τζίκλα, με χιόνι να το στρώνει και να έρχονται οι μαυρόπουλλοι σχιστοί...έργο τέχνης σας λέω!
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Artemis G. έγραψε:ε σωτηρη , αυριο ετοιμαστου.... σημερα εκαμα στιβο μαχης ουλλη μερα... εκατσα ειδα 3-4 επεισοδια για τες τζικλες... εμαθα να εποικοινωνω μαζι τους με τηλεπαθεια και sms.... εχω αγριες διαθεσεις.... εβρε τα αδιαβροχα σου , το καγιακ για τους ποταμους και τους ασυρματους.... μιαν ωρα πριν να παμε να καμουμε και γιογκα... :lol: :lol:
ρε ορκιζουμε σου εχει που τα εχτες βλεπω ξαναβλεπω τα 3 πακετα χαρτουτσιες που εχω και λαλω "εν θα με κανεσουν!!!" Συμπερασμα: δεν 8α εχει τιποτε αυριο!!!
axerkwtis

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από axerkwtis »

εχεις 3 πακεττα και σκεφτεσαι το..???3 πακεττα εσυρα τεταρτη που εν ειχε πολλα πραματα..αυριο εχω 5 πακεττα και σκεφτομαι να παω να πιασω και αλλα..πολλα δυνατες βολες με την ολυμπια σουπερ σκητ εν ενα πακεττο που κεινες που σκεφτομαι να πιασω..ηνταμπου λαλεις ρε σωτηρη?λαλειτε για νερα το φριμετεο λαλει ασθενη βροχη και 3 μποφορ αρα εν να ταραξουν τα συννεφα μπορει μεμονομενα καπου να συρει καμποσα
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από dimitris savva »

axerkwtis έγραψε:εχεις 3 πακεττα και σκεφτεσαι το..???3 πακεττα εσυρα τεταρτη που εν ειχε πολλα πραματα..αυριο εχω 5 πακεττα και σκεφτομαι να παω να πιασω και αλλα..πολλα δυνατες βολες με την ολυμπια σουπερ σκητ εν ενα πακεττο που κεινες που σκεφτομαι να πιασω..ηνταμπου λαλεις ρε σωτηρη?λαλειτε για νερα το φριμετεο λαλει ασθενη βροχη και 3 μποφορ αρα εν να ταραξουν τα συννεφα μπορει μεμονομενα καπου να συρει καμποσα
οϊ να πεις τον τοπο..... εγω επιασα 6 πακεττα.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

dimitris savva έγραψε:γραφεις γραφεις για φασσες αλλα εν και λαλεις μας που εχει να παιξουμε και εμεις καμια να περασει η ωρα :D
ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ...ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...Η ΦΑΣΣΑ ΘΕΛΕΙ ΗΣΥΧΙΑ..ΠΟΛΛΗΝ ΗΣΥΧΙΑ
ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΑΧΙΚΟΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από dimitris savva »

Το κυνηγι παει με ολα, μια ζωη τουτο καμνουμε, καποτε μονοι μας καποτε με παρεα, οπως και να πας φτανει να το ευχαριστιεσαι :D
Καλο κυνηγι και δεν πειραζει πηγαινε μονος σου :lol: εγω εν να παω με τον φιλο μου τον Μιχάλη.
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ρε παιθκια σιγα το πραμα 3 πακετα αν τα παιξω εν σχεδον 50 ζικλες κρεμασμενες! :D
ε Αρτεμη ελειψεν μου το φουμο ρε φιλε ζε ετσι ωρα που να εβρω, αν ενει φερμου 1 ζε κανονιζουμεν τα :lol:
axerkwtis

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από axerkwtis »

dimitris savva έγραψε:
axerkwtis έγραψε:εχεις 3 πακεττα και σκεφτεσαι το..???3 πακεττα εσυρα τεταρτη που εν ειχε πολλα πραματα..αυριο εχω 5 πακεττα και σκεφτομαι να παω να πιασω και αλλα..πολλα δυνατες βολες με την ολυμπια σουπερ σκητ εν ενα πακεττο που κεινες που σκεφτομαι να πιασω..ηνταμπου λαλεις ρε σωτηρη?λαλειτε για νερα το φριμετεο λαλει ασθενη βροχη και 3 μποφορ αρα εν να ταραξουν τα συννεφα μπορει μεμονομενα καπου να συρει καμποσα
οϊ να πεις τον τοπο..... εγω επιασα 6 πακεττα.
εν τουτο που σκεφτομουν να πιασω και γω 6 να ειμαι σιουρος..λαλεις να πουμε του παρεα που επηες και επιασες τα ναν σε αναμονη και να μας φερει αν τα ληφτουμε?πιασε και για φασσα εχει λιες αλλα τες πολλες να κανονισουμε αλλη μερα και αν τες λαλει ο σολος σιδερενιες εμεις εν να τες καμουμε πορουκανιθκια..αν φκαινουν πολλα ψηλα εχουμε και τον τροπο και το μεσον..τηλεσκοπικα σκεμπετζης!!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

axerkwtis έγραψε:
dimitris savva έγραψε:
axerkwtis έγραψε:εχεις 3 πακεττα και σκεφτεσαι το..???3 πακεττα εσυρα τεταρτη που εν ειχε πολλα πραματα..αυριο εχω 5 πακεττα και σκεφτομαι να παω να πιασω και αλλα..πολλα δυνατες βολες με την ολυμπια σουπερ σκητ εν ενα πακεττο που κεινες που σκεφτομαι να πιασω..ηνταμπου λαλεις ρε σωτηρη?λαλειτε για νερα το φριμετεο λαλει ασθενη βροχη και 3 μποφορ αρα εν να ταραξουν τα συννεφα μπορει μεμονομενα καπου να συρει καμποσα
οϊ να πεις τον τοπο..... εγω επιασα 6 πακεττα.
εν τουτο που σκεφτομουν να πιασω και γω 6 να ειμαι σιουρος..λαλεις να πουμε του παρεα που επηες και επιασες τα ναν σε αναμονη και να μας φερει αν τα ληφτουμε?πιασε και για φασσα εχει λιες αλλα τες πολλες να κανονισουμε αλλη μερα και αν τες λαλει ο σολος σιδερενιες εμεις εν να τες καμουμε πορουκανιθκια..αν φκαινουν πολλα ψηλα εχουμε και τον τροπο και το μεσον..τηλεσκοπικα σκεμπετζης!!! :lol: :lol: :lol:
ΚΑΛΟΟΟ :lol: :lol: :lol:
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”