ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Απάντηση
MIKEShooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 12:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από MIKEShooter »

mikros έγραψε:xAXAXAXxa Εισαι αστιος ρε μηχαλουιν
Εσυρεν 6-7 επειαεν μιαν στο σχιερι,εμεις εσυραμε 2 πακετα με μιαν στο σχιερι(και 17 χαμε....αχχχχχ ρε μηχαλη και να εεπειανες εκεινες που εθωρες που επεφταν...ρεεε γαρε)
EΥχαριστο πολλα... Ηρτα εσσο ημουν ΚΑΤΑΣΧΙΖΜΕΝΟς που τα ακαθκια... :P :P
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από mikros »

MIKEShooter έγραψε:
mikros έγραψε:xAXAXAXxa Εισαι αστιος ρε μηχαλουιν
Εσυρεν 6-7 επειαεν μιαν στο σχιερι,εμεις εσυραμε 2 πακετα με μιαν στο σχιερι(και 17 χαμε....αχχχχχ ρε μηχαλη και να εεπειανες εκεινες που εθωρες που επεφταν...ρεεε γαρε)
EΥχαριστο πολλα... Ηρτα εσσο ημουν ΚΑΤΑΣΧΙΖΜΕΝΟς που τα ακαθκια... :P :P
Ε τι εθελες ρε...να σε παρουμεν να κηνηγηησεις μες τα πουπουλλα???Εκαλομαθες μες τα χωραφουθκια τα θερισμενα και μολις σε επειραμεν σε νακκον ανομαλον εδαφος αρκεψες να κλεεις??anw απου χρονου να σε σκληραγωγισω τσιαμε
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
MIKEShooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 12:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από MIKEShooter »

σιγουρα ρε εφκικαν τα ποθκια μου για μιαν τσικλα... εθορουσες τα δικα μου και ελαλουσες βαρκουμε πιεννε εσου...και αν τα ηβρες ηβρες τα... :lol: :lol: :lol: :lol:
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από mikros »

MIKEShooter έγραψε:σιγουρα ρε εφκικαν τα ποθκια μου για μιαν τσικλα... εθορουσες τα δικα μου και ελαλουσες βαρκουμε πιεννε εσου...και αν τα ηβρες ηβρες τα... :lol: :lol: :lol: :lol:
2 φορες εγυρεψα και εν ηταν τσιαμε που εππεσσαν...μα εν και εν να σπασω μαζι του ρε...
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
MIKEShooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 12:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από MIKEShooter »

ενταξει...θορουμε σ/κ αν ξορτωσουμε κανενα ψαρουι... :P :P
MIKEShooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 12:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από MIKEShooter »

Καθε κυριακη του χρονου μαζι στο ποστο μ εκει που με εστισες..... ;) ;)
tooulos96
Full Member
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: 29 Οκτ 2012, 00:05

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από tooulos96 »

mikros έγραψε:xAXAXAXxa Εισαι αστιος ρε μηχαλουιν
Εσυρεν 6-7 επειαεν μιαν στο σχιερι,εμεις εσυραμε 2 πακετα με μιαν στο σχιερι(και 17 χαμε....αχχχχχ ρε μηχαλη και να εεπειανες εκεινες που εθωρες που επεφταν...ρεεε γαρε)
Πρέπει να είσαστε μιαλοι γαροι εσείς.... ;)
Επεξετε 18 τζικλες τζε αικετε τες 17 χαμε!!!!
Αφού λαλειτε έπεφταν κουτσοφτερες ήταν να τες θωρητε που ελακταρουσαν να τες πιατε
:lol:
Για να γενητε καλοί τζινιοι πρέπει να κάμετε κανενα δκιο χρόνια βουρκατορες :lol:
MIKEShooter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 06 Σεπ 2012, 12:43

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από MIKEShooter »

ρε φιλε εγω ποτε δεν κηνηγω πανω σε βουνα αλλα καποτε τζιθκιαστρο.... ;)
εγω σηνηθηζω καμπους και ισιοτοπια σικκοτες και περασμα.... αλλα και πας τα βουνα που παω δεν εχει φυτα περιπου 1-2 μ ψηλα να περνασ περιπου 5-10μ και μετα οσπου να φκεις... πρωτα να φκαλεις χαρτουτσιες μετα να κρατας προσεκτικα των σηπετο μετα να προσεχεις που κανενα κουφο και οσπου να φκεις να εβρεις το πουλλι βαλεις του Ριγανη... :( :(
Άβαταρ μέλους
Georgios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 26 Ιαν 2012, 17:41
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από Georgios »

Τελευταια και ευλογημενη της χρονιας... :) και του χρονου μακαρι να εχουμε την υγεια μας να ξαναζησουμε το αγαπημενο μας αθλημα... δεν ειναι για το φαί, δεν ειναι για το κρεας αλλα για το αθλημα αυτο που κανω... (βεβαια φκενει και ο μεζες :lol: )... ατε τωρα.. που να πιεννω να φκαλω το αγχος και τα νευρα μου που τουτη τη Φυσικη που σπουδαζω ?? ευτυχως εχω 2 σκυλια και μια καλη παρεα για σκοπευτηριο :)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από cyprohunter »

tooulos96 έγραψε:
mikros έγραψε:xAXAXAXxa Εισαι αστιος ρε μηχαλουιν
Εσυρεν 6-7 επειαεν μιαν στο σχιερι,εμεις εσυραμε 2 πακετα με μιαν στο σχιερι(και 17 χαμε....αχχχχχ ρε μηχαλη και να εεπειανες εκεινες που εθωρες που επεφταν...ρεεε γαρε)
Πρέπει να είσαστε μιαλοι γαροι εσείς.... ;)
Επεξετε 18 τζικλες τζε αικετε τες 17 χαμε!!!!
Αφού λαλειτε έπεφταν κουτσοφτερες ήταν να τες θωρητε που ελακταρουσαν να τες πιατε
:lol:
Για να γενητε καλοί τζινιοι πρέπει να κάμετε κανενα δκιο χρόνια βουρκατορες :lol:
Ως γεγονός εν αλήθκια! Έτσι ξεκινούν οι καλοί οι τζινιοί τζαι για να μάθουν τους κανόνες ασφαλείας πρώτα!
Φιλικά,
Αναστάσης
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”