ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Απάντηση
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Τhanks φίλε μου αλλα έν είμαι φώνιας .Ειμαι τυχερώς λαλούν τα κοπέλια , εγω πραγματικά εν ξέρω τι είμαι!!!!Επλεσαμε τζαι κα΄τω που 20 τζε κάτω που δέκα στης αρκές!!Ητάν χάλια φέτος η χρονιά ,δεν ύσχεν τ.π.τ!!! :x :x
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Nikos »

sotiris!129 έγραψε:
Nikos έγραψε:Α ρε Σωτήρη ,τζιαι άμαν εν αθκιασερό το πλάσμα!! :lol: :lol:
α Ρε Νικο ζε να ειχα μιαν δουλεια ... :lol: :lol:

Ε ηντα που σε θωρώ το κυνήγι ετέλειωσε...
Ξεκίνα το ψάξιμο!! :!: τζιαι αν έβρεις τπτ καλό φέρμαρε το!! :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από Nikos »

RODOSTHENIS έγραψε:Χθεσίνα και σημερα το πρωί !!!έχασεσ Μιχάλη!!!! :lol: :lol: :lol:

Λαλώ τζιαι εγώ που εξαφανίστηκε τούτος εν δυνατον να μεν εφορτώθηκε?? :lol: :lol: :D
Τι έχασε ρε Ρόδο, ?? :lol: δαμε επήρες τον μαζι σου και ήταν να τον φαν οι κούφοι :!: :!: εν πελλός;; :lol: :lol:
axerkwtis

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από axerkwtis »

εν εχασα τπτ φιλουι μ εφορτοθηκαμε εχτες ειμαι πολλα χαππυ εγω..εισαι ενας φακτορας ειπαμεν το εχεις μελι τραβας τες παιζεις πιο πολλες..εκατσε σ κ κεινο το πουστοοπλο π κρατας κ η saga παιφτουν μονες τους..φτερα κ πετσες!!!εκαταντησες τους παρεες σ αν δεν εχουν saga να μεν εχουν ψυχολογια..να χανουν πουλια..
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από virtualgreek »

RODOSTHENIS έγραψε:Τhanks φίλε μου αλλα έν είμαι φώνιας .Ειμαι τυχερώς λαλούν τα κοπέλια , εγω πραγματικά εν ξέρω τι είμαι!!!!Επλεσαμε τζαι κα΄τω που 20 τζε κάτω που δέκα στης αρκές!!Ητάν χάλια φέτος η χρονιά ,δεν ύσχεν τ.π.τ!!! :x :x
Εκείνο το πάρτυ που μας έταξες με τσίκλες στα κάρβουνα, δεν το ξεχάσαμε.

Φρόντισε να μην το ξεχάσεις και εσύ, τώρα που είναι ολόφρέσκες ακόμη!

Σ.
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
axerkwtis

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από axerkwtis »

ρε ροδο εξεχασες να βαλεις κ το θηριο γιαυτο βαλλω το εγω..κοπελια αν κ σκοτωμενη επηε να ξανακκασει τον παρη...ακομα ο μαρτης εν εμπηκε..ο θεος να μας λυπηθει..παω να καθαρισω τες τζικλες τες εχτεσινες..αρεσκει μας να τες παιζουμε αλλα εν το καθαρισμα π βαρκουμε...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

virtualgreek έγραψε:
RODOSTHENIS έγραψε:Τhanks φίλε μου αλλα έν είμαι φώνιας .Ειμαι τυχερώς λαλούν τα κοπέλια , εγω πραγματικά εν ξέρω τι είμαι!!!!Επλεσαμε τζαι κα΄τω που 20 τζε κάτω που δέκα στης αρκές!!Ητάν χάλια φέτος η χρονιά ,δεν ύσχεν τ.π.τ!!! :x :x
Εκείνο το πάρτυ που μας έταξες με τσίκλες στα κάρβουνα, δεν το ξεχάσαμε.

Φρόντισε να μην το ξεχάσεις και εσύ, τώρα που είναι ολόφρέσκες ακόμη!

Σ.

Αλληθκειά τωρα μα έταξα σας τραπέζει , γτ εγίνικε ο νούς μου τζέλην γμτ μεσα!!!Εφια πάο να αλλαξο τζε θα πάο τζίταστρο!!
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από virtualgreek »

RODOSTHENIS έγραψε:
virtualgreek έγραψε:
RODOSTHENIS έγραψε:Τhanks φίλε μου αλλα έν είμαι φώνιας .Ειμαι τυχερώς λαλούν τα κοπέλια , εγω πραγματικά εν ξέρω τι είμαι!!!!Επλεσαμε τζαι κα΄τω που 20 τζε κάτω που δέκα στης αρκές!!Ητάν χάλια φέτος η χρονιά ,δεν ύσχεν τ.π.τ!!! :x :x
Εκείνο το πάρτυ που μας έταξες με τσίκλες στα κάρβουνα, δεν το ξεχάσαμε.

Φρόντισε να μην το ξεχάσεις και εσύ, τώρα που είναι ολόφρέσκες ακόμη!

Σ.

Αλληθκειά τωρα μα έταξα σας τραπέζει , γτ εγίνικε ο νούς μου τζέλην γμτ μεσα!!!Εφια πάο να αλλαξο τζε θα πάο τζίταστρο!!
Ατε τρέχα κτύπα ακόμα λίγες! Αν θα μας κάνεις το τραπέζι να μας πέφτουν από 2-3 του καθενός!

Και μην ανησυχείς εάν δεν βρεις πολλές. Θα βάλει και ο Μιχάλης της δικές του!
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
Άβαταρ μέλους
'petros'
Δημοσιεύσεις: 990
Εγγραφή: 10 Αύγ 2011, 13:52
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από 'petros' »

Διαλεγε τι θα παιζεις να εν λιο παχουλες να πιανουν τοπο ;)
«Για να είσαι κυνηγός … δεν αρκεί να διαθέτεις άδεια, όπλο και σκύλο … αλλά κυρίως σεβασμό, συνείδηση και γνώση για την φύση»
Άβαταρ μέλους
Vasils-TOZ34E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 30 Μάιος 2012, 19:47

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από Vasils-TOZ34E »

Παιδιά σας χαιρετώ.

Φέτος δεν έχω πάει καθόλου να κυνηγήσω τσίκλα για πολλούς και διάφορους λόγους.

Είπα ομως ότι τούτο το σαββατοκύριακο αν και είναι το τελευταίο να το αφιερώσω στις τσίκλες αφού απότι βλέπω υπάρχουν πουλια. Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν έχω παρέα για ο σύντροφος μου δεν του αρέσει αυτό το κυνήγι και ψάχνω παρέα να πάμε το Σάββατο.

Έχει κάποιο διαθέσιμο?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”