ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

APOLLON_1 έγραψε:το χωριο που πήγαμε είναι λίγο έξω από την θεσσαλονίκη θα μάθω ακριβώς πιο είναι γιατί τώρα μου διάφεγγη και να σου πω
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΠΩΣΗ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΧΑΜΕΝΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ,ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΘΙΚΕΣ.....

ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ, ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
sotiris..
Full Member
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: 23 Οκτ 2012, 20:56

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris.. »

ANTROS BREDA έγραψε:
sotiris.. έγραψε:σημερα μια ωραια μερα ...εφαμεν τα νερουθκια μας αλλα αξιζε ... επεξαμε 19 τζικλους περπατητο 8 φασσουες τζε 4 κορονους στο πρωινο ποστο 2οπλα ... ειχαμε και μια ωραια συναντηση στο περπατητο για τζικλες με 2 λαγους με τους οποιους κλεισαμε ραντεβου αρχες του Νοεμβρη... εγω θα ειμαι εκει τωρα να δουμε αν δεν θα με στησουν :lol: :lol:
εννα σε στησουν ρε φιλε :D παντα ετσι καμνουν ! περσι στες τσικλεσ εσικοσα 5 σινολο τον καιρο τους εν ιβρα κανενα που τσινους :lol:
ρε φιλε μακαρη να μεν τους φαν τζε ας μεν τους εβρο ... μπορει να εβρο το μορο που εμαχουνταν να καμουν :lol:
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

sotiris.. έγραψε:
ANTROS BREDA έγραψε:
sotiris.. έγραψε:σημερα μια ωραια μερα ...εφαμεν τα νερουθκια μας αλλα αξιζε ... επεξαμε 19 τζικλους περπατητο 8 φασσουες τζε 4 κορονους στο πρωινο ποστο 2οπλα ... ειχαμε και μια ωραια συναντηση στο περπατητο για τζικλες με 2 λαγους με τους οποιους κλεισαμε ραντεβου αρχες του Νοεμβρη... εγω θα ειμαι εκει τωρα να δουμε αν δεν θα με στησουν :lol: :lol:
εννα σε στησουν ρε φιλε :D παντα ετσι καμνουν ! περσι στες τσικλεσ εσικοσα 5 σινολο τον καιρο τους εν ιβρα κανενα που τσινους :lol:
ρε φιλε μακαρη να μεν τους φαν τζε ας μεν τους εβρο ... μπορει να εβρο το μορο που εμαχουνταν να καμουν :lol:
μακαρι!!!αλλα ι μεγαλη νυχτοκυνηγι καραδοκουν παντου!!!εγω εσικοσα 1 πρωτη μερα τησ τσικλας και επερπεταν κιριος σανα και εξερε οτι εν θα τον παιξω!!
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
sotiris..
Full Member
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: 23 Οκτ 2012, 20:56

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris.. »

ετο περιπεζουν μας τζε τουτοι
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

sotiris.. έγραψε:ετο περιπεζουν μας τζε τουτοι

:D
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

http://www.youtube.com/watch?v=hpjtGt2v ... e=youtu.be
ελα και την αλλη φαση Κ.Σολωνα και μακαρι τουτο το πραμα να γινει σε ολους οσους ασχολουνται με τουτα τα πουλια!
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από kypros »

Ρε σωτηρη μεν μου πεις οτι εν επιασες 4 φασσες που τουντιν καρτζιλατιμενην τζιλιαν που σου εδωκε η κοπη διοτι εν να ερτω να σου τις αστραψω! :)
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από mikros »

Ρε μα εισαι τελια καλλικας εσυ...btw εκαμα ο ιδιο καλλιτσι σε πεζουνια
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

kypros έγραψε:Ρε σωτηρη μεν μου πεις οτι εν επιασες 4 φασσες που τουντιν καρτζιλατιμενην τζιλιαν που σου εδωκε η κοπη διοτι εν να ερτω να σου τις αστραψω! :)
1 ζε ζινη με το ζοριν!!!
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Artemis G. »

mikros έγραψε:Ρε μα εισαι τελια καλλικας εσυ...btw εκαμα ο ιδιο καλλιτσι σε πεζουνια
εντζιε καλλικας ρε....εν το οπλο.... απλα εν σκωτονει....
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”