ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από canastas »

κυριακή 11 όπλα αναλυτικα:

8 τσίκλες, 3 κιλα φτανά, λουκάνικα, ένα κάρτο τζιβανία και μια μπουκάλα κρασί.

Όλα αυτά μέχρι τις 10-10.30 μετα εκοψασιν τα πουλια :lol:
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
ANTROS BREDA
Δημοσιεύσεις: 1114
Εγγραφή: 11 Οκτ 2012, 10:24

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από ANTROS BREDA »

canastas έγραψε:κυριακή 11 όπλα, 8 τσίκλες, 3 κιλα φτανά, λουκάνικα, ένα κάρτο τζιβανία και μια μπουκάλα κρασί. Όλα αυτά μέχρι τις 10-10.30 μετα εκοψασιν τα πουλια :D
αμπα και εν εσονετε μετα τεσ 10?? :D :D
Ο Tσακ Νόρις βγαίνει για κυνήγι και επιστρέφει με χταπόδι.
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από canastas »

ANTROS BREDA έγραψε:
canastas έγραψε:κυριακή 11 όπλα, 8 τσίκλες, 3 κιλα φτανά, λουκάνικα, ένα κάρτο τζιβανία και μια μπουκάλα κρασί. Όλα αυτά μέχρι τις 10-10.30 μετα εκοψασιν τα πουλια :D
αμπα και εν εσονετε μετα τεσ 10?? :D :D
εμείς εσονα με :D πουλια δεν είχε :?
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

sotiris!129 έγραψε:Kυριε Σολονα ευχαριστω, λειπει ακομα η φαση με το κοπαδι που σφινονει πανω μου, ζινο που εν στες φωτογραφιες... δυστιχος δεν μπορω να βαλω το video αλλα μονο snapshots γιατι φαινεται ενα χαρακτηριστικοτατο βουνο απεναντι στην δευτερη ντουφεκια που θα προδοσει το ποστο μου :x !
ΣΩΤΗΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ..ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΣ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΜΒΕΝΩ...ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ενα λεπτο μαστρε καλο ζε να κοψω το κομματι που φεφκουν τα πουλια/μεχρι το κομματι που πεφτει γιατι ακολουθοντας τα πουλια δειχνω ολη την περιοχη ζε να βαλω το κομματι που παιζω τες 2 ντουφεκιες που εν οριζοντα...
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

εντυπωσιάστηκα γενικά από τα κυνήγια στην ελλάδα επέστρεψα τώρα το μεσημέρι αν και 2 μέρες κυνήγησα δεν ξέρω αν θα βγάλω το όπλο μέχρι να τελειώσει η τσίκλα τι να πω ρε παιδιά λυπάμαι γενικά για το κυνήγι στη κύπρο. 2 άτομα πιάσαμε 173 60+ που δεν βρήκαμε άλλες 60 που δεν πετύχαμε εκείνες που λέμε δεν χάνονται και υπόψη ότι μας είπαν ότι δεν είχε tpt πουλια αλλα θέλει "παρπατιμα" πολύ πόδια να έχεις την άλλη μέρα κυνήγι στις σέρρες για φασιανούς στη ρεζέρβα απίστευτο τοπίο ούτε καταλαβαίνεις ότι μπίγες σε φάρμα απίστευτες "φερμες" από τα σκυλιά απίστευτα πουλια οι φασιανοί πήραμε 3 άτομα 10 τι να πω έκλεισα ραντεβού για του χρόνου. δεν έχω αλλα λόγια να σας περιγράψω
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Captain theodoros »

APOLLON_1 έγραψε:εντυπωσιάστηκα γενικά από τα κυνήγια στην ελλάδα επέστρεψα τώρα το μεσημέρι αν και 2 μέρες κυνήγησα δεν ξέρω αν θα βγάλω το όπλο μέχρι να τελειώσει η τσίκλα τι να πω ρε παιδιά λυπάμαι γενικά για το κυνήγι στη κύπρο. 2 άτομα πιάσαμε 173 60+ που δεν βρήκαμε άλλες 60 που δεν πετύχαμε εκείνες που λέμε δεν χάνονται και υπόψη ότι μας είπαν ότι δεν είχε tpt πουλια αλλα θέλει "παρπατιμα" πολύ πόδια να έχεις την άλλη μέρα κυνήγι στις σέρρες για φασιανούς στη ρεζέρβα απίστευτο τοπίο ούτε καταλαβαίνεις ότι μπίγες σε φάρμα απίστευτες "φερμες" από τα σκυλιά απίστευτα πουλια οι φασιανοί πήραμε 3 άτομα 10 τι να πω έκλεισα ραντεβού για του χρόνου. δεν έχω αλλα λόγια να σας περιγράψω

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΚΑΝΕΣ 17360 ΤΣΙΚΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ?????????????????
ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΩΣ
ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΓΙ Α ΟΣΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΞΕΡΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΛΑΙΝΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΣΙΚΛΕΣ !!!!
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

Captain theodoros έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:εντυπωσιάστηκα γενικά από τα κυνήγια στην ελλάδα επέστρεψα τώρα το μεσημέρι αν και 2 μέρες κυνήγησα δεν ξέρω αν θα βγάλω το όπλο μέχρι να τελειώσει η τσίκλα τι να πω ρε παιδιά λυπάμαι γενικά για το κυνήγι στη κύπρο. 2 άτομα πιάσαμε 173 60+ που δεν βρήκαμε άλλες 60 που δεν πετύχαμε εκείνες που λέμε δεν χάνονται και υπόψη ότι μας είπαν ότι δεν είχε tpt πουλια αλλα θέλει "παρπατιμα" πολύ πόδια να έχεις την άλλη μέρα κυνήγι στις σέρρες για φασιανούς στη ρεζέρβα απίστευτο τοπίο ούτε καταλαβαίνεις ότι μπίγες σε φάρμα απίστευτες "φερμες" από τα σκυλιά απίστευτα πουλια οι φασιανοί πήραμε 3 άτομα 10 τι να πω έκλεισα ραντεβού για του χρόνου. δεν έχω αλλα λόγια να σας περιγράψω

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΚΑΝΕΣ 17360 ΤΣΙΚΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ?????????????????
ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΩΣ
ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΓΙ Α ΟΣΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΞΕΡΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΛΑΙΝΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΣΙΚΛΕΣ !!!!
όχι κάπτεν 173 πήραμε στα χερια +60 που χάσαμε στο έδαφος και άλλες τόσες που έπρεπε να πετύχουμε και δεν τες πετύχαμε
EPANIEL POWER
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Captain theodoros »

APOLLON_1 έγραψε:
Captain theodoros έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:εντυπωσιάστηκα γενικά από τα κυνήγια στην ελλάδα επέστρεψα τώρα το μεσημέρι αν και 2 μέρες κυνήγησα δεν ξέρω αν θα βγάλω το όπλο μέχρι να τελειώσει η τσίκλα τι να πω ρε παιδιά λυπάμαι γενικά για το κυνήγι στη κύπρο. 2 άτομα πιάσαμε 173 60+ που δεν βρήκαμε άλλες 60 που δεν πετύχαμε εκείνες που λέμε δεν χάνονται και υπόψη ότι μας είπαν ότι δεν είχε tpt πουλια αλλα θέλει "παρπατιμα" πολύ πόδια να έχεις την άλλη μέρα κυνήγι στις σέρρες για φασιανούς στη ρεζέρβα απίστευτο τοπίο ούτε καταλαβαίνεις ότι μπίγες σε φάρμα απίστευτες "φερμες" από τα σκυλιά απίστευτα πουλια οι φασιανοί πήραμε 3 άτομα 10 τι να πω έκλεισα ραντεβού για του χρόνου. δεν έχω αλλα λόγια να σας περιγράψω

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΚΑΝΕΣ 17360 ΤΣΙΚΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ?????????????????
ΣΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΩΣ
ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΓΙ Α ΟΣΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ ΞΕΡΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΛΑΙΝΕ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΣΙΚΛΕΣ !!!!
όχι κάπτεν 173 πήραμε στα χερια +60 που χάσαμε στο έδαφος και άλλες τόσες που έπρεπε να πετύχουμε και δεν τες πετύχαμε

ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ .
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

το χωριο που πήγαμε είναι λίγο έξω από την θεσσαλονίκη θα μάθω ακριβώς πιο είναι γιατί τώρα μου διάφεγγη και να σου πω
EPANIEL POWER
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”