ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

Milo apo ellada 2 atoma proti mera 173 tsikles aurio Exei fasianous kai isos papies
EPANIEL POWER
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από mikros »

ορεος ρε φιλε...μεν ξεχνας τι γραφεις δημοσια ομως...το κοτα εν 25 πουλια ;)
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
didimos8
Full Member
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 07 Ιαν 2013, 15:00

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από didimos8 »

APOLLON_1 έγραψε:Milo apo ellada 2 atoma proti mera 173 tsikles aurio Exei fasianous kai isos papies

MΙΛΩ ΠΟΥ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. 1 ΑΤΟΜΟ ΤΖΙΘΚΙΑΣΤΡΟ ΕΝ ΕΙΔΑ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΦΕ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΖΙΚΛΑ :D
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

didimos8 έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:Milo apo ellada 2 atoma proti mera 173 tsikles aurio Exei fasianous kai isos papies

MΙΛΩ ΠΟΥ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. 1 ΑΤΟΜΟ ΤΖΙΘΚΙΑΣΤΡΟ ΕΝ ΕΙΔΑ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΦΕ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΖΙΚΛΑ :D
φιλε μου σε λιες ωρες θα παιξεις... και οχι μονο εσυ αλλα πολλοι αλλοι θα παιξουν ζικλες να χαρουν!
και μακαρι να μεν πεσω εξω!
didimos8
Full Member
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: 07 Ιαν 2013, 15:00

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από didimos8 »

sotiris!129 έγραψε:
didimos8 έγραψε:
APOLLON_1 έγραψε:Milo apo ellada 2 atoma proti mera 173 tsikles aurio Exei fasianous kai isos papies

MΙΛΩ ΠΟΥ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. 1 ΑΤΟΜΟ ΤΖΙΘΚΙΑΣΤΡΟ ΕΝ ΕΙΔΑ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΦΕ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΖΙΚΛΑ :D
φιλε μου σε λιες ωρες θα παιξεις... και οχι μονο εσυ αλλα πολλοι αλλοι θα παιξουν ζικλες να χαρουν!
και μακαρι να μεν πεσω εξω!

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΜΑΚΡΑ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΣ ΦΕΤΙΝΗ ΕΞΩΡΜΗΣΗ.4 ΟΠΛΑ ΠΕΞΑΜΕ 47 ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΘΗΚΑΜΕ.
ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΥΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΖΕ ΕΝ ΕΓΙΝΕΤΟΥΝ ΝΑ ΜΙΝΩ ΑΛΛΟ
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΗΜΕΡΑ!!
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από mikros »

ΕΕΕΕ γμτ που το προι γκαντεμια εγω...εσχιστικεν το παντελονι μου,εδισα το με ττελι για να μεν μου πεφτει,
το προι ποστο...ηρτεν μια φασσα με 5μ υψος,αλλο λιον να δοκει πανω μου, δυο υπεροχα καλλιjjiα...ειχεν 5 διαφορετικους ανθρωπους σε 5 ποστα...επεψα στον καθενα που 3-4-5 τσικλες επιδη επερπατουν ουλλη την μερα για σηκωτες,εν εσυρα σε τσικλα αν και συκωσα πολλες, μονο κατα τες 11 ειδα 2-3 εριξα τους μια χαρτουτσια επια την μια
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από πανικος »

8 τζικλουες θα γινουν βραστες αποψε μαζι με 4 τρυονια ,ειμαι αρρωστος αμυδαλες πυρετο και ο ιατρος μου ειπε να τα καμω μαζι με πατατουα καρροτο και σελλινο και θα γινω καλα :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από Captain theodoros »

πανικος έγραψε:8 τζικλουες θα γινουν βραστες αποψε μαζι με 4 τρυονια ,ειμαι αρρωστος αμυδαλες πυρετο και ο ιατρος μου ειπε να τα καμω μαζι με πατατουα καρροτο και σελλινο και θα γινω καλα :D


Να εισαι παντα καλα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
sotiris!129

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ολα θυμιζαν την περσινη σεζον .... φασες παντου, ντουφεκιες κοντινες και οριακες , πουλια να ξυφτεριζονται και να φευγουν, και οσα επεσαν να χρειαζονται και τελειωτικη βολη για να μπουν στην τσαντα ή τρεξιμο στο βουνο για να δω το πουλι που θα πεσει στο απεναντη βουνο... 3 πουλια για εμενα ως τες 10 , 4-5 ξυφτερισματα και 1 καλιζιν μετα για τσιχλες απο τες 11 ως τες 1 με αποτελεσμα 3 ζικλες και μια αλεπου απο ψευτοφιματιοση :(
και μετα το απογευμα απο τες 2-2:30 ως τες 4:30 ξανα για φασες 2 πουλακια ακομα και δεν ξερω ακριβος ποσες απο κοπαδι 70 πουλια που καρφοσαν πανω μου ξυφτερισα ...τα φτερα που εφυγαν γεμιζες 1 μαξιλαρι τελικα μετα απο 200+ μετρα μια απο το κοπαδι επεσε νεκρη (η φαση σε video θα δω σε λιγο αν μπορω να το βαλω γιατι νομιζω φενεται καλα η περιοχη)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13 .

Δημοσίευση από mikros »

πανικος έγραψε:8 τζικλουες θα γινουν βραστες αποψε μαζι με 4 τρυονια ,ειμαι αρρωστος αμυδαλες πυρετο και ο ιατρος μου ειπε να τα καμω μαζι με πατατουα καρροτο και σελλινο και θα γινω καλα :D
Πανικκο,ειμαι και'γω αρωστος,να ερθω να τα φαμε μαζι να μου περασει???? :D :D
Περαστικα φιλε μου
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”