ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Captain theodoros έγραψε:Εικόνα
ΚΑΠΤΑΙΝ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ....ΘΑ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από Captain theodoros »

Εχεις δικιο Σολων πολυ μου αρεσει αυτη η φωτω . :P
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από admin »

Σήμερα το πρωί εκαπιδευτικό με τον σκύλο στην περιοχή καντού, πολύ τσίκλα και τρασχίλες αχχχχχχ :( :(
Προσέχουμε...για να έχουμε
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από dimitris savva »

admin έγραψε:Σήμερα το πρωί εκαπιδευτικό με τον σκύλο στην περιοχή καντού, πολύ τσίκλα και τρασχίλες αχχχχχχ :( :(
που επιτρεπετε για τους σκυλους την περιοχη του καντου?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από admin »

dimitris savva έγραψε:
admin έγραψε:Σήμερα το πρωί εκαπιδευτικό με τον σκύλο στην περιοχή καντού, πολύ τσίκλα και τρασχίλες αχχχχχχ :( :(
που επιτρεπετε για τους σκυλους την περιοχη του καντου?
Καντού λέω το γιατί έν μές τον νού μου η περιοχή είναι απο το νεκροταφείο της Ζανατζιάς και πάνω στην περιοχή που δίδει η θήρα. Αλλά έμαθα τσε αμμα με ρωτά η γυναίκα μου που επείες το πρωί λέω της δαμέ πουπάνω στο καντού :D :D
Προσέχουμε...για να έχουμε
dimitris savva

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από dimitris savva »

admin έγραψε:
dimitris savva έγραψε:
admin έγραψε:Σήμερα το πρωί εκαπιδευτικό με τον σκύλο στην περιοχή καντού, πολύ τσίκλα και τρασχίλες αχχχχχχ :( :(
που επιτρεπετε για τους σκυλους την περιοχη του καντου?
Καντού λέω το γιατί έν μές τον νού μου η περιοχή είναι απο το νεκροταφείο της Ζανατζιάς και πάνω στην περιοχή που δίδει η θήρα. Αλλά έμαθα τσε αμμα με ρωτά η γυναίκα μου που επείες το πρωί λέω της δαμέ πουπάνω στο καντού :D :D
για αυτο ρωτησα γιατι περσι επιτρεπετουν και φετος δεν το ειδα μεσα στις περιοχες που εβαλε η θηρα
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από Captain theodoros »

admin έγραψε:Σήμερα το πρωί εκαπιδευτικό με τον σκύλο στην περιοχή καντού, πολύ τσίκλα και τρασχίλες αχχχχχχ :( :(


τωρα ηρθαν , αυτα μας κανουν , εδω γεμισε ο τοπος :mrgreen:
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

Παίδες εκτές πείγα με τη δούλια στα χωριά Αμαργέτη,Πενταλά, Κοίλινια, Σαλαμιού και Μέσενα, δεν μπωρείται να κατλάβεται το τι τζίκλα είδαν !!!!μιλόυμε για πάρα πολλλα πουλία. Ειίκρινά δεν είδα ετσι πουλία ξανα φέτος, τζαι μιλούμεν είναι ολες πολλά μεγάλλες!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από cyprohunter »

Η αλλαγή των κλιματολογικών συνθηκών επηρέασε ριζηκά την πανίδα του πλανήτη... Η Ελλάδα 'γέμισε' καρχαρίες, πολλά ζώα επιλούντε υπο εξαφάνηση, οι τζίκλες καθηστερούν να μεταναστεύσουν... Αργά η γρήγορα η θύρα θα πρέπει να καθυστερήσει και αυτή με την σειρά της την άδεια του κυνηγίου της τζίκλας. Στον κόσμο που εμείς αλλάξαμε τώρα πρέπει να ξαναπροσαρμοστούμε. Αφιέρωσα το περασμένο σαββατοκυρίακο έτσι απο περιέργεια να γυρίσω στα πόστα μου και το ΤΙ ΤΖΙΚΛΑ/ΤΡΑΣΙΗΛΑ είδε το μάτι μου δεν το πίστευα! Προτείνω μιας και δεν είναι ενδημικό το θήραμα να τελειώνει η τζίκλα τέλος του Μάρτη ή αν δεν δέχεται η θύρα... Να ξεκινά Φεβράρη και να τελειώνει Μάρτη. Αλλά να το σκεφτούν καλά... Μεγαλύτερη κυνηγετική περίοδος σημαίνει, περισσότερες εξορμίσεις, αυτό σημαίνει μεγαλύτερη αγορά φυσιγγίων/όπλων, που επίσης σημαίνει ανάπτυξη του τομέα των πωλητών και μεγαλύτερη οικονομική ανάπτυξη! = Ανάσα σε αυτούς που φωνάζουν/ κλαίνε/ βάζουν λουκέτο...
Φιλικά,
Αναστάσης
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ 2012-13

Δημοσίευση από Phinix »

ρε φιλε ωραία όλα τούτα όμως υπάρχει ένα πολύ μεγάλο πράμα που ονομάζεται ευρωπαϊκή ένωση

να λιγοστέψουν οι μέρες που μας επιτρέπουν μπορεί - να αυξηθούν η να αλλάξουν αποκλείεται

δυστυχώς
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”