Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
demetris-demetriou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: 09 Ιαν 2011, 20:48
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Δημοσίευση από demetris-demetriou »

Δεν είναι σωστό να υπάρχουν αντιπαραθέσεις μεταξύ μας απο την στιγμή που ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως επισκευτόμαστε αυτην την σελίδα για να ανταλλάζουμε γνώμες και απόψεις για ΕΝΑ ΘΕΜΑ που μας αφορά ΟΛΟΥΣ και θέλουμε να βοηθήσουμε ο καθένας με τον τρόπο του ή να ενημερωνόμαστε για ένα θέμα που αγαπάμε όλοι.
Το να γίνονται απαράδεκτα κάθε εξόρμηση και να το συζητάμε δεν σημαίνει οτι επειδή κάποιος το ανάφερε να βρίσκουμε τρόπους να δημιουργούνται παρεξηγήσεις μεταξύ μας.
Παρακαλώ όπως η συζήτηση συνεχίσει όπως ξεκίνησε με το θέμα που ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΄ή να σταμματήσει εδώ.
Δεν είμαι δικηγόρος κανενός ούτε γνωρίζω κάποιον απο εσάς προσωπικά για να τον δικαιολογήσω ΑΛΛΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ. Ούτε προσπαθώ να το παίξω ο έξυπνος της παρέας αλλά δείτε πώς ξεκίνησε η κουβέντα και πώς κατέληξε !!!!!! Έχουμε να χωρίσουμε κάτι μεταξύ μας ? Το αντίθετο έχουμε αρκετά κοινά !!!!!!!!!!!
Και φίλε Σωτήρη ανεξάρτητα το τι είδες εσυ με τον κυνηγό στην ΚΑΡΕΚΛΟΥΑ (ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ) δεν καθορίζουμε τι θέλει να κυνηγήσει ο άλλος συνάδελφος απο την στιγμή που δικαιούτε κυνηγά ότι θέλει είτε αυτο ονομάζεται τζίκλα ή τραχίλα ή κολίος
Ευχαριστώ
NIBA
Full Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 01 Δεκ 2011, 16:20

Re: Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Δημοσίευση από NIBA »

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΚΡΥΟ ΝΤΟΥ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ..ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΤΕ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ΦΟΥΛ..ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
sotiris!129

Re: Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Δημοσίευση από sotiris!129 »

οτι χορεφκω παιζεμου που εισαι οπως εκαταλαβα! ΑΛΛΑ σου λαλο αλλα καταλαβεις!
παιζε ρε κουμπαρε την ζικλουα σου καμε τον πασιαμα σου! χαλαλι σου να παιξεις ζε 10 000 ζικλες οσπου να ξεκινισω εγω να παιζω ζικλες! ξερω ζε ποτε ξεκινα ζε ποτε τελιονει το κυνηγι της!
ζε ξερω ζε που τα τωρα πρην καν ξεκεινισω να παιζω ζικλες ποσες θα παιζω σε καθε εξωρμιση οχι γιατι ειμαι μαντις αλλα επιδη ξερω και να τες κυνηγω και ποτε και που!
ΜΕΝ μας βουρατε ομως πουκατω μες τες αντιπυρινικες εμας τους λααριες ζε τους περτικαριες ομως ρε κουμπαρε να παιζεται το θυραμα που εμεις φκαλουμε! επιδη πολι απλα εμεις εν να ξαναπαμε ζιαμε ζε το θυραμα το ενδυμικο που εν ζιαμε ζινο ενει ενεν σαν τες ζικλες που εν να ερτουν αλες που το εξωτερικο! εχει 20 περτιζια ζινο το βουνο εν να παιξω τα 2 ξερω πως εν να παω την αλλη εξωρμιση ζε να εχει 18 περτιζια και οχι 5 επιδη τα αλλα 13 επαιξαν τα οι ζικλαριες σαν εκαθουνταν μες το αυτοκινητο τους!
η παιδια μου πιστεψε με εν πολλα πιο παραπανω που ζινι που νομιζεις πως εχω! και ειδικα η κυνηγετικη μου παιδια σιουρα εν πολλα πιο πολλη που τους παραπανω που εσας!!!
γιατι εγω τουλαχιστο εν να παιξω περτιζια που μονος μου ζε εν ειμαι νυστικος τον περτιζιον να στισω το οπλο να παιξω που μες το αυτοκινητο η να κλεψω που αλλον ζε να λαλω οτι εγω το επαιξα...
ζε τωρα που να "αρκεψει" κανονικα το κυνηγι της ζικλας εν να δεις LIVE τες ζικλες που να πιανω ζε να σε δω ζεσενα τον pash ζικλαρι ποσες εν να πιανεις!
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Δημοσίευση από Rai »

POLI BOARING. ITS A FREE COUNTRY?

Ε APOLLON ΕΙΣΑΙ ΤΟΥ ENGLISH SCHOOL?
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
sotiris!129

Re: Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε rai εγω εν αλλο που υποψιαζομε!
ρε απολλον αμπα ζε εισουν περιοχη λυθροδοντα ζε ειχες μια καρεκλουα με κουμπιστιρι? αμπα ζε ειδες ενα τριχοτο πραμα να βουρα πανω σου ζε επαιξες το? :lol: :lol: :lol:
APOLLON AROSTIA MOU
Full Member
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 01:31

Re: Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Δημοσίευση από APOLLON AROSTIA MOU »

FILE OLIGON ME ENDIAFERI POSES TZIKLES ENA PAIKSO. EN TZAI IME KREATOSILLEKTIS. ITE 1 PEKSO ITE 100 PISTEPSE ME TO IDIO KAMNEI GIA MENA. O KINIGOS EINAI O MEGALITEROS PERIVALLONTISTIS. KITAKSE STO LEKSIKO NA MATHIS TI SIMENI PERIVALLONTISTIS KAI THA KATALAVIS TI ENNOO
sotiris!129

Re: Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Δημοσίευση από sotiris!129 »

λα8ος εσυ πιασε το λεξικο και δε τη ειναι ο κυνηγος ακι τη σιμενει!
ετσι για να σου πω να μεν γιρεφκεις να σε γλιτοσω που τον κοπο γιατι ειμαι καλι ψυχη!
κυνηγως = ακολου8ω τον σκυλο!
τουτο σιμενει!
Άβαταρ μέλους
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: 17 Αύγ 2010, 14:10

Re: Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Δημοσίευση από ΚΥΡΙΑΚΟΣ »

Ε ΚΟΠΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΜΑΛΑΘΚΙΑΝΕΤΕ Ε ΜΕΡΕΣ ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΤΩΡΑ ΕΝ ΝΑ ΠΟΥΜΕΝ ΕΥΧΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΟΧΙ ΚΑΥΚΑΕΣ . ΑΤΕ ΤΖΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕΙ Ο ΑΤΜΙΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΗ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΤΑ :)
ΟΞΑ ΕΝ ΕΧΕΙ ΦΕΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕ :?: :?: :?: :?:
Άβαταρ μέλους
APOLLON_1
Δημοσιεύσεις: 1261
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010, 15:40
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Δημοσίευση από APOLLON_1 »

ΡΕ ΜΕΝ ΤΣΑΚΟΝΕΣΤΕ ΟΠΩΣ ΤΑ ΜΟΡΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑΝ. ΡΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΔΙΚΕΟΥΤΕ ΝΑ ΚΥΝΙΓΑ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΧΤΟ ΔΥΣΤΙΧΟΣ Ι ΕΥΤΙΧΟΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ. ΟΥΤΕ ΑΝ ΣΟΥ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΤΟ ΛΑΟ ΠΟΥ ΕΦΚΑΛΕΣ ΕΣΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΠΕΡΤΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΠΤ ΔΙΟΤΙ ΠΟΥ ΤΙ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΦΙΑΝ ΕΤΕΛΙΟΣΕ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΕΒΡΟ ΠΑΛΕ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΟΤΙ ΕΠΕΡΑΣΑΝ ΠΟΥ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΙΟΤΙ ΘΟΡΙΣΕ ΕΣΕΝΑ ΤΣΙΠΑΝΟ. ΤΣΕ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΝΑ ΤΣΑΚΟΝΕΣΤΕ ΠΙΟΣ ΕΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΤΣΕ ΤΟΥΤΑ ΕΝ ΤΑ ΜΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΜΝΟΥΝ
EPANIEL POWER
canis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: 24 Αύγ 2011, 10:11

Re: Καιρικές συνθήκες και Τσίκλες.

Δημοσίευση από canis »

Ελπίζω να πέσουν κάμποσες τζίκλες να εν ούλλοι HAPPY!!!!

Αμαν έχει αρκετές εν θα βουρούν ούτε το Σωτήρη που πίσω οι τζικλάριες :D :D :D

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΟΠΕΛΙΑ!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”