ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
vas.vas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: 14 Οκτ 2010, 07:12
Τοποθεσία: ΑΓΛΑΝΤΖΙΑ , ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Δημοσίευση από vas.vas »

9 τσίχλες σε δυο εξορμήσεις ?
τα ίδια χάλια που έχουμε και εμείς
τόσα χρόνια
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Δημοσίευση από mikros »

φιλε vas.vas ο ανθρωπος εγραψε σκοτονει οσα θα χρειαστει για το μεζε της συγκεκριμενης μερας......εσυ παιζεις 4-5 τσιχλες την μερρα ετσι καιρο???
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
o kalamaras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 28 Οκτ 2010, 17:09
Τοποθεσία: Νέα Ζηλανδία

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Δημοσίευση από o kalamaras »

Captain theodoros έγραψε:και χθεσινα καντε κλικ


Εικόνα


Για να ξεκαθαρίσω κάτι όπως και στα ψάρια που θα βγάλω όσα χρειάζομαι για το μεσημεριανό έτσι κα στο κυνήγι δεν θα σκοτώσω πουλιά παραπάνω και να τα βάλω στον κατάψυξη .
Γεια σου Καπταιν μερακλή!!! Ωραία μας τα λες. Να'σαι καλά.
Γιατί μερικοί κάνουν ότι είναι δυνατό και "αδύνατο" για να παίξουν όσες περισσότερες γίνεται και "δε γίνεται". Πρέπει να βγούν να πουν ότι χτύπησαν ....άντα ή ακόμα και ....ήντα (εδώ στην Κύπρο δεν υπάρχει όριο στην τζίκλα). Σάμπως να χορταίνουν με τα λόγια και οχι με το μεζέ..! :D
Άβαταρ μέλους
o kalamaras
Full Member
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 28 Οκτ 2010, 17:09
Τοποθεσία: Νέα Ζηλανδία

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Δημοσίευση από o kalamaras »

Captain theodoros έγραψε:και χθεσινα καντε κλικ


Εικόνα


Για να ξεκαθαρίσω κάτι όπως και στα ψάρια που θα βγάλω όσα χρειάζομαι για το μεσημεριανό έτσι κα στο κυνήγι δεν θα σκοτώσω πουλιά παραπάνω και να τα βάλω στον κατάψυξη .
Η μία είναι ματωμένη όμως!!!! Ο μακελάρης που την έκοψε δεν έκανε καλή δουλειά, της έκοψε φλέβα!!! :o
dangerous
Full Member
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 12 Μαρ 2010, 16:35

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Δημοσίευση από dangerous »

παιδες σημερα σε εκπαιδευτικο στα ακυλια επαρχια λευκωσιας ακουσα ενα τσικ λεω ρε μα ειναι τσικλα ή δεν ακουσα καλα και ειναι κανενα πουλλουι..μετα βλεπω την κυρια καμαρωτη να περνα απο μπροστα μου..ας ελπισουμε οτι ειναι ενα καλο σημαδι
sotiris!129

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Δημοσίευση από sotiris!129 »

πουσε κομα να φκεις εξω που σπιτι την νυχτα ζε να τες ακουις πουπανω σου ποροση :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Δημοσίευση από admin »

Captain theodoros έγραψε:και χθεσινα καντε κλικ


Εικόνα


Για να ξεκαθαρίσω κάτι όπως και στα ψάρια που θα βγάλω όσα χρειάζομαι για το μεσημεριανό έτσι κα στο κυνήγι δεν θα σκοτώσω πουλιά παραπάνω και να τα βάλω στον κατάψυξη .
Καπετάνιο να φέρω άρβυλα και παραλλαγή????? :)
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Δημοσίευση από Captain theodoros »

spyros bettinsoli έγραψε:τι φυσιγγια χρησιμοποιασ αρχηγέ!!!!!!

Φίλε μου κάποτε κυνηγούσα με μπροστογιομι όπλο που το έφτιανα εγώ έβαζα μια σωλήνα για κάνη , έφτιαχνα και ένα ξύλο σαν κοντάκι κόκορα έβαζα ένα καρφί , έκανα μια σχετική σκανδάλη και το γέμισμα της κάνης γινόταν με σέσουλα , το μπαρούτι τάπα από εφημερίδα μετά τα σκάγια με σέσουλα πάλι τάπα εφημερίδα γερά πατημένη όταν πατούσες την σκανδάλη έσκαγε το καψούλι αλλά δεν έπαιρνε φωτιά αμέσως μετά από κάποια δευτερόλεπτα έκανε το Μπαμπ , γιατί τα γράφω όλα αυτά για να σας πω εσάς στους νέους κυνηγούς ότι φυσίγγι και να πάρεις από το εμπόριο σκοτώνει φίλε μου . Εγώ παίρνω κοντά μια εικοσαετία φυσίγγια ΟΛΥΜΠΟΣ τα αγοράζω από ένα μικρό μαγαζάκι στην οδό Κωνσταντινουπόλεως και Άγιου Μελέτιου , δεν του λέω δώσε καλοκαιρινά η χειμωνιάτικα οπότε τα βάλω σκοτώνω , προσκόπευση χρειαζετε σωστή παιδιά να μην το ξεχνάτε στο πούλι , προπάντων όταν έχει μια απόσταση Α
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Άβαταρ μέλους
Captain theodoros
Δημοσιεύσεις: 1716
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2011, 07:45
Τοποθεσία: ΜΗΛΕΣΙ !

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Δημοσίευση από Captain theodoros »

admin έγραψε:
Captain theodoros έγραψε:και χθεσινα καντε κλικ


Εικόνα


Για να ξεκαθαρίσω κάτι όπως και στα ψάρια που θα βγάλω όσα χρειάζομαι για το μεσημεριανό έτσι κα στο κυνήγι δεν θα σκοτώσω πουλιά παραπάνω και να τα βάλω στον κατάψυξη .
Καπετάνιο να φέρω άρβυλα και παραλλαγή????? :)

Σε ευχαριστώ παλικάρι μου εχω τα πάντα , να έχεις το νους σου τώρα που θα έλθεις στην Αθήνα , να προσέχεις φίλε μου τα πάντα , Καλή αντάμωση .
<<< ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ >>>

TO ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΜΑΣ ΣΤΟ F/B .

https://www.facebook.com/groups/326097290747122/
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΤΖΙΚΛΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2010 - 2011

Δημοσίευση από admin »

Σε ευχαριστώ παλικάρι μου εχω τα πάντα , να έχεις το νους σου τώρα που θα έλθεις στην Αθήνα , να προσέχεις φίλε μου τα πάντα , Καλή αντάμωση .[/quote]

Tώρα να δούμε και η απεργεία της Τετάρτης απο τους αεροελεγκτές ίσως μας χαλάσει τα σχέδια
Προσέχουμε...για να έχουμε
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΤΣΙΚΛΑΣ”