ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
titosblaser
Full Member
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: 10 Αύγ 2012, 09:59

Re: ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Δημοσίευση από titosblaser »

ρε κοπελια μα εν εταισαν φετος ?? :?: :?:
Dietitian&Nutritionist
Άβαταρ μέλους
titosblaser
Full Member
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: 10 Αύγ 2012, 09:59

Re: ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Δημοσίευση από titosblaser »

Ανωγυρα νομιζω φετος ανοικτηκεν τα τσιατιρκα καμμουν παρελλαση που τα εχτες υπαρχουν αρκετα πουλια και ταισματα
Dietitian&Nutritionist
dimitris savva

Re: ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

ημουν σημερα τσιαμε λιγο πιο κατω με τους σκυλους , κατι εκαταλαβα μετα απο 6-7 πασες που επιεναν σε ενα σημειο. ακολουθει και το αποδεικτικο στοιχειο.....

https://www.youtube.com/watch?v=oGSt8z6x_6c
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Δημοσίευση από Dimitris »

dimitris savva έγραψε:ημουν σημερα τσιαμε λιγο πιο κατω με τους σκυλους , κατι εκαταλαβα μετα απο 6-7 πασες που επιεναν σε ενα σημειο. ακολουθει και το αποδεικτικο στοιχειο.....

https://www.youtube.com/watch?v=oGSt8z6x_6c
Με τη μουσική υπόκρουση που έβαλες εννα νομίσει και κανένας πως είναι όλα καλά και άγια, ότι βρίσκεται στον παράδεισο της φάσσας. Που να 'ξεραν...
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
dimitris savva

Re: ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Δημοσίευση από dimitris savva »

Τσινες εν στο παραδεισο που εν να παν εν και εκαναν κατι. Εμείς στην κόλαση που θα πάμε :D
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Δημοσίευση από Anthimos »

titosblaser έγραψε:ρε κοπελια μα εν εταισαν φετος ?? :?: :?:

Νομιζω φετος περισσοτερο απο κάθε αλλη χρονια φιλε , απλα εσπασε το φολικαδι μας τζαι δεν λαλουμεν τιποτε :|
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Δημοσίευση από Μοδεστος »

Kοπελια μου καλημερα! Μετα απο μεγαλη αποχη ειπα να ερτω πισω στο αγαπημενο μou forum!
Εχτες ακουσα που εναν οτι υπαρχει ταισμα στο χωριο κρητου τερρα! Μαλιστα οι τυποι που εκαμαν το ταισμα εβαλαν "μαβρουθκια" να μινισκουν στο τσιατιρι και να κρατουν τα ποστα!
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Δημοσίευση από nike powder »

Μοδεστος έγραψε:Kοπελια μου καλημερα! Μετα απο μεγαλη αποχη ειπα να ερτω πισω στο αγαπημενο μou forum!
Εχτες ακουσα που εναν οτι υπαρχει ταισμα στο χωριο κρητου τερρα! Μαλιστα οι τυποι που εκαμαν το ταισμα εβαλαν "μαβρουθκια" να μινισκουν στο τσιατιρι και να κρατουν τα ποστα!
τουτεσ τεσ πελλαρεσ οι κυπραιοι καμνουντες, εννε η πρωτη φορα που το ακουμεν... παντοσ φετοσ εχει καμποσα ταισματα εγω ειδα με τα μαθκια μου 3 ωσ τωρα!
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Δημοσίευση από Phinix »

ΙΣΣΙΑΛΛΑ ΘΕΕ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΝ ΣΙΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΤΟΥΤΣΙΑΝ

ΜΑΚΑΚΙΣΜΕΝΑ
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: ΤΑΙΣΜΑΤΑ - ΛΙΜΠΙΣΜΑΤΑ

Δημοσίευση από Rai »

Στον Κάμπο υπάρχουν 3 δυνατά ταίσματα ( 3000 πουλιά ).
Όλα έχουν γίνει στο ιδιωτικό δάσος στις επιτρεπόμενες για το κυνήγι περιοχές και συγκεκριμένα το ένα πίσω απο το στρατόπεδο.
Στην Ευρύχου πάλι υπάρχει τάισμα αλλά με πολύ λίγα πουλιά.Γενικά σε αυτήν την περιοχή τα πουλιά είναι πολύ λίγα κα μάλλον τα πουλιά πρέπει να τράβησαν πιο πάνω Άγιο Θεόδωρο-Σπήλια -Καννάβκια λόγω ταισμάτων φυσικά.
Στην περιοχή Σταυροβουνίου δέν υπάρχει χωριό που δέν έχει τάισμα .Μοσφηλωτή-Αγία Άννα-Πυργά -Ψευδάς.
Ξέρει κάποιος άν τα Τουρτζιά δώσουν την φάσσα στην ίδια ημερομηνία με μας ??


Rai
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”