Φυσίγγια Φάσας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Georgios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 26 Ιαν 2012, 17:41
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από Georgios »

Συστηνω κι εγω τη super caccia 38 gr οταν εχει ελαφρο αερακι μεχρι καθολου αλλα και την rottweil παντως καιρου,,, Οσον αφορά την rottweil 5 ή 6 νούμερο και high velocity.. (καμνει και για περτικο πολλα καλη)
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Georgios έγραψε:Συστηνω κι εγω τη super caccia 38 gr οταν εχει ελαφρο αερακι μεχρι καθολου αλλα και την rottweil παντως καιρου,,, Οσον αφορά την rottweil 5 ή 6 νούμερο και high velocity.. (καμνει και για περτικο πολλα καλη)

Φίλε για ποια rottweil μιλάς; Την Rottweil Waidmannsheil HV;
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
Georgios
Full Member
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: 26 Ιαν 2012, 17:41
Τοποθεσία: Λευκωσια

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από Georgios »

SilverPigeonS έγραψε:
Georgios έγραψε:Συστηνω κι εγω τη super caccia 38 gr οταν εχει ελαφρο αερακι μεχρι καθολου αλλα και την rottweil παντως καιρου,,, Οσον αφορά την rottweil 5 ή 6 νούμερο και high velocity.. (καμνει και για περτικο πολλα καλη)

Φίλε για ποια rottweil μιλάς; Την Rottweil Waidmannsheil HV;[/q

Rottweil special 12F no 6 (νομιζω τουτες εν ταππα) .. και κατι αλλες που εν θυμουμαι πως τις λαλουν αλλα ειναι 5 no και ειναι HV πρασινες.. βασικα και οι 2 εν πρασινες..
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από cyprohunter »

Εκτός απο Β&P colombaccio και nobelsport super caccia, συστείνω RC40
Φιλικά,
Αναστάσης
Άβαταρ μέλους
virtualgreek
Moderator
Δημοσιεύσεις: 1282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2010, 16:33

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από virtualgreek »

Η ξενομανία υπερισχύει...

Την σήμερον ημέρα που η τοπική οικονομία χρειάζεται την αρωγή του καθενός μας είναι κρίμα να μιλάμε μόνο για ξένα φυσίγγια την στιγμή μάλιστα που αρκετά Κυπριακής παραγωγής φυσίγγια υπερισχύουν.

Σ. Μακρής
Πρώτα από όλα πρέπει να είστε Κύριοι στο βουνό, και μετά κυνηγοί...
cyprohunter
Full Member
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2011, 19:13
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από cyprohunter »

Εγώ πάντως απαντώ για τον καιρό που ζήτησαν, αυτές ρίχνω τον χειμώνα και ξέρω καλά! Το καλοκαίρι ρίχνω συνήθως mirage, lucky shot, roteill silver selection 36gr τις καινούργιες και έριχνα ως πέρσι την άσπρη την 35γρ στην φασσα και στο περδίκι αλλα με έχει απογοητεύσει πλήρως διότι όταν έπαιζα το περτίτζι τζαι έπεφτε σεκκο τωρά όμως γεματώνει το μόνο, πέφτει χαμέ τζαι βουρά :!: :!: :!: Ξέρεις πόσα έχασα έτσι σκέδιο ή αναγκάστηκα να του σείρω με την B&P MB Dual Power 6+3 σαν βουρά τζαι πάλε πολλές φορές να το χάννω :?: τζαι εντζαι μούχτι οι B&P :evil: Ναι ρε φίλε άμμαν θέλει ο ίδιος ο παραγωγός να σε χάσει... τότε ναί!!! Ναι είπαμεν έσιει κρίση αλλα με το να σκαρτεύκεις τα μπαρούθκια σου εντζαι συμφαίρει σου, κάμνει σου τζιάλλη ζημιά
Φιλικά,
Αναστάσης
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από kypros »

virtualgreek έγραψε:Η ξενομανία υπερισχύει...

Την σήμερον ημέρα που η τοπική οικονομία χρειάζεται την αρωγή του καθενός μας είναι κρίμα να μιλάμε μόνο για ξένα φυσίγγια την στιγμή μάλιστα που αρκετά Κυπριακής παραγωγής φυσίγγια υπερισχύουν.

Σ. Μακρής
+1000 με εξαιρεση μια δυο αδυναμιες που εχω
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
LOUIS SETTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 583
Εγγραφή: 18 Αύγ 2011, 13:08

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από LOUIS SETTER »

cyprohunter έγραψε:Εγώ πάντως απαντώ για τον καιρό που ζήτησαν, αυτές ρίχνω τον χειμώνα και ξέρω καλά! Το καλοκαίρι ρίχνω συνήθως mirage, lucky shot, roteill silver selection 36gr τις καινούργιες και έριχνα ως πέρσι την άσπρη την 35γρ στην φασσα και στο περδίκι αλλα με έχει απογοητεύσει πλήρως διότι όταν έπαιζα το περτίτζι τζαι έπεφτε σεκκο τωρά όμως γεματώνει το μόνο, πέφτει χαμέ τζαι βουρά :!: :!: :!: Ξέρεις πόσα έχασα έτσι σκέδιο ή αναγκάστηκα να του σείρω με την B&P MB Dual Power 6+3 σαν βουρά τζαι πάλε πολλές φορές να το χάννω :?: τζαι εντζαι μούχτι οι B&P :evil: Ναι ρε φίλε άμμαν θέλει ο ίδιος ο παραγωγός να σε χάσει... τότε ναί!!! Ναι είπαμεν έσιει κρίση αλλα με το να σκαρτεύκεις τα μπαρούθκια σου εντζαι συμφαίρει σου, κάμνει σου τζιάλλη ζημιά
ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΚΑΝΕΝΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΔΕΝ ΣΚΑΡΤΕΥΚΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΡΟΥΤΙ. ΕΧΟΥΝ ΕΠΕΝΔΥΘΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΛΙΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ ΠΕΛΑΤΕΙΑ.
ΒΡΕΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ Η ΤΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΕΚΚΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ.
ΕΓΩ ΙΔΙΟΓΩΜΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ . ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ 5 ΠΑΚΕΤΑ RC-BP- REMIGTON - ROTWEILLE Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ, ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΜΟΥ.
ΦΕΤΟΣ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΕΠΑΙΞΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ. ΣΕ ΕΝΑ ΒΟΥΝΟ ΕΠΑΙΞΑ 3 ΜΟΝΟΣΙΗΠΕΘΚΙΑ ΣΕΚΚΑ, ΣΥΚΑ. ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΜΠΤΟ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΟ . ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΠΑΙΞΑ 6 ΦΑΣΣΕΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΝΙΖΙΑ ΤΟΥ ΒΕΡΥΚΟΥ . ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ???
ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ 2 ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΑ ΠΟΥΛΙΑ.
ΑΣ ΜΗΝ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΑΣΤΑΘΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ
ΙΔΙΟΓΩΜΟΣΗ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
mikros
Δημοσιεύσεις: 903
Εγγραφή: 18 Μαρ 2011, 18:55

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από mikros »

Κανενα καλο φυσσιγγιο κυριως γ'αυτο τον καιρο, κατα προτιμηση κυπριακο - φτηνο-αποδοτικο με maximum 34gr???
Εσχει και'αλλου παρτακαλιες,
που καμνουν μαντορινια
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

LOUIS SETTER έγραψε:
cyprohunter έγραψε:Εγώ πάντως απαντώ για τον καιρό που ζήτησαν, αυτές ρίχνω τον χειμώνα και ξέρω καλά! Το καλοκαίρι ρίχνω συνήθως mirage, lucky shot, roteill silver selection 36gr τις καινούργιες και έριχνα ως πέρσι την άσπρη την 35γρ στην φασσα και στο περδίκι αλλα με έχει απογοητεύσει πλήρως διότι όταν έπαιζα το περτίτζι τζαι έπεφτε σεκκο τωρά όμως γεματώνει το μόνο, πέφτει χαμέ τζαι βουρά :!: :!: :!: Ξέρεις πόσα έχασα έτσι σκέδιο ή αναγκάστηκα να του σείρω με την B&P MB Dual Power 6+3 σαν βουρά τζαι πάλε πολλές φορές να το χάννω :?: τζαι εντζαι μούχτι οι B&P :evil: Ναι ρε φίλε άμμαν θέλει ο ίδιος ο παραγωγός να σε χάσει... τότε ναί!!! Ναι είπαμεν έσιει κρίση αλλα με το να σκαρτεύκεις τα μπαρούθκια σου εντζαι συμφαίρει σου, κάμνει σου τζιάλλη ζημιά
ΕΝ ΠΟΛΛΑ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ. ΚΑΝΕΝΑ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΔΕΝ ΣΚΑΡΤΕΥΚΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΡΟΥΤΙ. ΕΧΟΥΝ ΕΠΕΝΔΥΘΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΛΙΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ ΠΕΛΑΤΕΙΑ.
ΒΡΕΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΕΡΔΙΚΙ Η ΤΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΣΕΚΚΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙΟ.
ΕΓΩ ΙΔΙΟΓΩΜΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ . ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ 5 ΠΑΚΕΤΑ RC-BP- REMIGTON - ROTWEILLE Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ, ΔΕΝ ΣΟΥ ΔΙΝΩ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙΟ ΜΟΥ.
ΦΕΤΟΣ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΕΠΑΙΞΑ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΔΙΚΙΑ. ΣΕ ΕΝΑ ΒΟΥΝΟ ΕΠΑΙΞΑ 3 ΜΟΝΟΣΙΗΠΕΘΚΙΑ ΣΕΚΚΑ, ΣΥΚΑ. ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΗΤΑΝ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΟ. ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΜΠΤΟ ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΟ . ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΠΑΙΞΑ 6 ΦΑΣΣΕΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΚΝΙΖΙΑ ΤΟΥ ΒΕΡΥΚΟΥ . ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ???
ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΤΑ 2 ΚΟΥΤΣΟΦΤΕΡΑ ΠΟΥΛΙΑ.
ΑΣ ΜΗΝ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΑΣΤΑΘΗ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ
+1000
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”