Φυσίγγια Φάσας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Vasils-TOZ34E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 30 Μάιος 2012, 19:47

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από Vasils-TOZ34E »

Ε τότε φιλε Άθο εν πολλή το πρόβλημα. :? :?

Πάντως που τούτες που έχεις στη φωτογραφία εγώ θα σου έλεγα olympia super game και europa. Κυπριακά προϊόντα με παρα πολύ καλά αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από Sergios »

Φυσιγγια μες το καταμεσημερο 11 - 2 εχουμε καμια αποψη? Ειμαι μεταξυ ολυμπια κουικ 30γρ η βικτορι ευροπα γρ που μπορει να κανουν στην ανυποφορη ζεστη του μεσημεριου
axerkwtis

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από axerkwtis »

Συναδελφοι εχω τα παρακατω φυσιγγια που εχω σκοπο να χρησιμοποιησω στο κυνηγι της φασσας και θελω την αποψη σας κατα πρωτον αν μπορω να τα χρησιμοποιησω και κατω απο ποιες συνθηκες

Οπλο browning cynergy 18.8 αυλος τσιοκ 4-3 ή 3-2 δεν αποφασισα ακομα

- victory 35gr 7
- iliona colombo zyplast 6
- nsi 206 formula 6
- percorso caccia 6
- super caccia 5
- nsi extra speed 6
-nsi nik 6
Επισης ορισμενες βικτορυ λιλα , ολυμπια κουικ μιρας..
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από kypros »

Sergios έγραψε:Φυσιγγια μες το καταμεσημερο 11 - 2 εχουμε καμια αποψη? Ειμαι μεταξυ ολυμπια κουικ 30γρ η βικτορι ευροπα γρ που μπορει να κανουν στην ανυποφορη ζεστη του μεσημεριου
Και οι δυο καλες. Μπορεις να δοκιμασεις.και την challenger game 28 prasini. The more the heat the better!
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από kypros »

axerkwtis έγραψε:Συναδελφοι εχω τα παρακατω φυσιγγια που εχω σκοπο να χρησιμοποιησω στο κυνηγι της φασσας και θελω την αποψη σας κατα πρωτον αν μπορω να τα χρησιμοποιησω και κατω απο ποιες συνθηκες

Οπλο browning cynergy 18.8 αυλος τσιοκ 4-3 ή 3-2 δεν αποφασισα ακομα

- victory 35gr 7
- iliona colombo zyplast 6
- nsi 206 formula 6
- percorso caccia 6
- super caccia 5
- nsi extra speed 6
-nsi nik 6
Επισης ορισμενες βικτορυ λιλα , ολυμπια κουικ μιρας..
Μικε λιλα κουικ και μιρας καμνουν. Οι πουπανω για μενα εν ουλλες χειμωνιατικες
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
istriano ®

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από istriano ® »

axerkwtis έγραψε:
Οπλο browning cynergy 18.8
Καλα σε καταλαβα οτι εισαι δικος μου ανθρωπος :D :D
axerkwtis

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από axerkwtis »

Αν και με καποιες διαφορες σημαντικες..εν το πλαστικο το δικο μου εχω συντροφο με λαουρονα κ οχι γιατρο κ σκυλλους φερμας..

Φανο εσυ τι φυσιγγια θα χρησιμοποιησεις και για ποιες ωρες;
istriano ®

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από istriano ® »

axerkwtis έγραψε:Αν και με καποιες διαφορες σημαντικες..εν το πλαστικο το δικο μου εχω συντροφο με λαουρονα κ οχι γιατρο κ σκυλλους φερμας..

Φανο εσυ τι φυσιγγια θα χρησιμοποιησεις και για ποιες ωρες;
Δυστηχως στην ζωη δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα :D :D
Φιλε ακομα δεν του επαιξα σιηπεδκια!!!! Οσο για φασσα δεν κατεχω γρι
axerkwtis

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από axerkwtis »

Ισχτιε ποιλε..λια τζιαι καλα φιλε..εσυ εξαναπηες βουνο με το σιντι των μιλλωμενων στην διαπασων;;;τουτα ο γιατρος δεν τα προσφερει..αρα..σου λειπουν πολλα ακομα..:))))
Παντως εισαι σε καλο δρομο με την συγκεκριμενη επιλογη οπλου κ γω ακομα εν ειμαι τελια σιουρος στα φυσιγγια του παντως γενικα ποτε δεν μ ειπε οχι..κ οι βολες κ το σκοτωμα του αψογο..φτανει να μαθεις τον τροπο τ..εν ξερω αν κ το δικο σ μοντελο εχει την ιδια ιδιορυθμια..την ψηλη ριγα..με την βοηθεια πολλων ειδικα του Σ.Μακρη ηταν καταλυτικη μετα ξεκινησε η βελτιωση..
Καλες βολες παντως κ προσεχε π τον γιατρο..αν δεν κουτσια πουλια μπορει να γυρισει αλλου το...οπλο
istriano ®

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από istriano ® »

axerkwtis έγραψε:Ισχτιε ποιλε..λια τζιαι καλα φιλε..εσυ εξαναπηες βουνο με το σιντι των μιλλωμενων στην διαπασων;;;τουτα ο γιατρος δεν τα προσφερει..αρα..σου λειπουν πολλα ακομα..:))))
Παντως εισαι σε καλο δρομο με την συγκεκριμενη επιλογη οπλου κ γω ακομα εν ειμαι τελια σιουρος στα φυσιγγια του παντως γενικα ποτε δεν μ ειπε οχι..κ οι βολες κ το σκοτωμα του αψογο..φτανει να μαθεις τον τροπο τ..εν ξερω αν κ το δικο σ μοντελο εχει την ιδια ιδιορυθμια..την ψηλη ριγα..με την βοηθεια πολλων ειδικα του Σ.Μακρη ηταν καταλυτικη μετα ξεκινησε η βελτιωση..
Καλες βολες παντως κ προσεχε π τον γιατρο..αν δεν κουτσια πουλια μπορει να γυρισει αλλου το...οπλο
Φιλε ειναι και εμενα με ψηλη ριγα. Το πηρα εσκεμμενα για να μεν πολλο σιηφκο οταν σημαδκιαζω για ευνοητους λογους ;) ;)
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”