Φυσίγγια Φάσας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
marinos.a
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1804
Εγγραφή: 24 Αύγ 2010, 10:55
Τοποθεσία: Λευκωσία

Re: Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από marinos.a »

sotiris!129 έγραψε:ειναι φυσιγγια πασα καιρου και οπλου !
χλιδατες κιριλατες χαρτουτσιες για λιγους!
Κάθε τρία πακέτα διούν σου και ένα chivas royal salute και ένα cohiba robusto

Send via Tapatalk 2
Si vis pacem, para bellum
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από kypros »

sotiris!129 έγραψε:
kypros έγραψε:Ποθεν θα περασει?? εν απλο. Αμα συρνει ο σωτηρης περνα που διπλα .....και φεφκει!! :) :D

Και μετα εν σκοτωνουν τα βερεττα και τα αλλα τα γνωστα!!
τουτες εν μαλαχτες τωρα και εν να πεφτουν ... γιου γιλλ σει ιτ ον βιντεο !

οσο για τες χαρτουτσιες που θα με συνοδευσουν την πρωτη κυριακη
ΚΚολουμπια 31γρ μπλα μπλα μπλα 7
ΚΚολουμπια 32 γρ μπλα μπλα μπλα 5
και 2 πακετα εργοστασιακες 34 γρ 7 και 28γρ 6 ,δεν αναφερω μαρκα για ευνοητους λογους !!!
Ναι για ευνοητους λογους μεν πεις μαρκα και εν κριμα να καταποντιστει ο κατασκευαστης απο αποτομη πτωση market share!!

(υγ. αστιευκω σε επειδη αρεσκει μου σωτηρακι, οι να θυμωσεις. Ι στιλλ θινκ γιου αρ γουαν οφ δε μπεστ χιαρ ;) )
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
Artemis G.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 618
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2012, 23:11

Re: Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από Artemis G. »

marinos.a έγραψε:
Κάθε τρία πακέτα διούν σου και ένα chivas royal salute και ένα cohiba robusto
Μαρινο οταν μιλας για royal salute πιας ηλικιας ? Για να καταλαβουμε ποση χλιδη εχουν οι χαρτουτσιες :lol: :lol:
Εξορία ονομάζεται η απομάκρυνση, εν είδει ποινής, κάποιου από την περιοχή ή το κράτος στο οποίο μένει, χωρίς να επιτρέπεται να επιστρέψει... Εξορισμός στους ΤΑΛΙΜΠΑΝ
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από sotiris!129 »

Axxx που ηξερες ρε μπαγασα Μαρινο πως ενα royal salute θα συνοδευσει τα χοιρινα παγιδακια που θα ψησω στο βουνο ?
4 πακετα χαρτουτσιες και 2 οπλα ειναι μονοδρομος σε καθε εναρξη γιατι ολοι γνωριζουμε την τυχη μας !
οχι στο οτι εν να λυφτουμε τες χαρτουτσιες, αλλα μπορει να μεν κοφκει το 1 πακετο η σαν φκενεις τον γκρεμο να σου πεσει το 1 και να κατραζιλισουν κατω κτλ κτλ ! 2 οπλα γιατι μπορει το 1 να παθει οτι διποτε την ποιο ακαταλληλη στιγμη κτλ κτλ !
οπως ειπε καποτε ο Σοφος Rai "αυτοκινητο toyota, γυναικα απο του Μορφου, σκυλο beagle και οπλο beretta μην πιασεις ποτε σου" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
kypros
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: 09 Μαρ 2010, 21:06

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από kypros »

Και μοτορα αριελ (μαρινος)
Μακάρι οι νέοι να ´ξεραν κι γέροι να μπορούσαν...
Άβαταρ μέλους
Γιατρός
Full Member
Δημοσιεύσεις: 2509
Εγγραφή: 25 Ιουν 2013, 18:40

fisiggia fassas

Δημοσίευση από Γιατρός »

Παιδιά ο Κύπρος έχει φάσσες στον χώρο εργασίας επομένως δεν χρειάζεται να πάει σε κανένα πόστο μην ακούτε για φυσίγγια και ιστορίες ;)
Από το μπαλκόνι μου
Εν για μένα που λαλεί ρε τούτος ;
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

[quote="sotiris!129"]Axxx που ηξερες ρε μπαγασα Μαρινο πως ενα royal salute θα συνοδευσει τα χοιρινα παγιδακια που θα ψησω στο βουνο ?
4 πακετα χαρτουτσιες και 2 οπλα ειναι μονοδρομος σε καθε εναρξη γιατι ολοι γνωριζουμε την τυχη μας !
οχι στο οτι εν να λυφτουμε τες χαρτουτσιες, αλλα μπορει να μεν κοφκει το 1 πακετο η σαν φκενεις τον γκρεμο να σου πεσει το 1 και να κατραζιλισουν κατω κτλ κτλ ! 2 οπλα γιατι μπορει το 1 να παθει οτι διποτε την ποιο ακαταλληλη στιγμη κτλ κτλ !
οπως ειπε καποτε ο Σοφος Rai "αυτοκινητο toyota, γυναικα απο του Μορφου, σκυλο beagle και οπλο beretta μην πιασεις ποτε σου" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/qu


Sotyri πες μου user name soy στο face book, και θέλοσε κάτι!!!! Εμένα κανούμε τζίνες που έπιασε εκτές, ή να πάων α πίασω τζιάλες.??? :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: fisiggia fassas

Δημοσίευση από sotiris!129 »

RODOSTHENIS έγραψε:
Sotyri πες μου user name soy στο face book, και θέλοσε κάτι!!!! Εμένα κανούμε τζίνες που έπιασε εκτές, ή να πάων α πίασω τζιάλες.??? :lol: :lol: :lol:
ε αν τες λειφτεις δια σου ο Πατερας αλλες , οξα εν σου ειπε να τον παρεις μαζι σου κυνηγι? :lol: :lol: :lol:
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
RODOSTHENIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 21:04

Re: Φυσίγγια Φάσας

Δημοσίευση από RODOSTHENIS »

O Πατέρας θα λείπει αυτή τη βδομάδα !!!! Ξειχάνεις εύκολα Σωτήρη μου!!!! :lol: :lol: :lol:
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: Φυσίγγια Φάσας

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

RODOSTHENIS έγραψε:O Πατέρας θα λείπει αυτή τη βδομάδα !!!! Ξειχάνεις εύκολα Σωτήρη μου!!!! :lol: :lol: :lol:
εγω θελω να κανω μια ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ σε ολους τους συναδελφους κυνηγους να μην πυροβολουν τις φασσες αλλα μονο τους φασσους για να μπορουν να κανουν γεννες κ να εχουμε και για τις αλλες χρονιες.
ευχαριστω εκ των προτερων :o :shock: :o :shock:
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”