Φασσα

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
682 GOLD E
Full Member
Δημοσιεύσεις: 459
Εγγραφή: 18 Ιαν 2012, 22:59

Re: Φασσα

Δημοσίευση από 682 GOLD E »

ερτεξαν τα σαλλια μ! :D :D :D
sotiris!129

Re: Φασσα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

ε Rai στον που...σο σου ουλα ρε Μ@11@%@ καρτερας να παεις ζιαμε ζε να ερτουν οι φασες να σε εβρουν,
επεσεν πληροφορια οτι στο περσυνο μου ποστο κυνουνται πουλια τωρα με τες πυρκαγιες που τα αναγκασαν να αλαξουν τοπο, ατε αυριο 5:15 νασε σασμενος να ερτω να σε πιαω να παμε να δουμεν :lol:
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Φασσα

Δημοσίευση από admin »

Εύχομαι σε όλους καλά και ασφαλισμένα κυνήγια με προσοχή και σύνεση στο βουνό . Ελπίζω αν βρω κανένα υπολογιστή να μπω από την Θάσο να δω καλά αποτελέσματα.
Προσέχουμε...για να έχουμε
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: Φασσα

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Φίλε admin πως την πάτησες :) :) και χάνεις την πρώτη εξώρρμηση της φάσσας? :o :o :o :o :o :o Οπως φαίνεται ...απο την αρχή δεν έσφαξες.. το πετεινό. :) :) :) :) :) Τέλος πάντων να σου ευχηθώ καλά ναπεράσης, σιγουρα κάθε στηγμή που περνούμε με την οικογένεια είναι πάντοτε ξεχωριστή και είμαι σίγουρος οτι στις επόμενες κυνηγετικές εξωρμήσεις θα απολαύσης και το κυνηγι σου. Να ευχηθώ και εγώ σε ολους τους φίλους του site να έχουν ένα καλό κυνήγι, πανω απο ολα ασφάλεια και να γυρίσουμε ολοι πείσω στα σπίτια μας υγυείς. Αν δόκουν και φάσσες πάνω μας :!: :!: τόσο το καλύτερο.
Μοδεστος
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 26 Ιουν 2010, 12:59

Re: Φασσα

Δημοσίευση από Μοδεστος »

Ατε ρε παιθκια!!! λιες ωρες εμιναν! τωρα που σας γραφω ειμαι πουκατω που την Μαδαρη(ναι εχει τζαι δαπανο ιντερνετ) παμε να πεσουμε 3-4 ωρες τζαι μετα στο ποστο!!!!!!! καλα κυνηγιααα!!! :D
sotiris!129

Re: Φασσα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

για ακομα 1 πρωτη κυριακη με βρισκει να μην καταφερνω να κλεισω ματι
καλα κυνηγια παιδες και απο μενα
και περιμενουμε να ξυπνησουν οι αλλοι σε λιες ωρες να φιουμε και εμεις :lol:
Άβαταρ μέλους
stelios25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2010, 23:37

Re: Φασσα

Δημοσίευση από stelios25 »

παλε εν πεφτης εσυ
sotiris!129

Re: Φασσα

Δημοσίευση από sotiris!129 »

:lol: :lol: :lol: α ρε Στελλη εν με ξερεις γαμωτα μια ζωη τα ιδια λαθοι, κατα το μεσομερι βλεπω με πουκατω που τον πεφκον να με τρωων οι κουφοι :D
sotiris.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 10 Ιαν 2012, 22:59

Re: Φασσα

Δημοσίευση από sotiris. »

sotiris!129 έγραψε::lol: :lol: :lol: α ρε Στελλη εν με ξερεις γαμωτα μια ζωη τα ιδια λαθοι, κατα το μεσομερι βλεπω με πουκατω που τον πεφκον να με τρωων οι κουφοι :D
πιοι κουφοι ρε γεριμε ??? εν οι φασσες που να καθουντε να σε θορουν ..αστια αστια ετιχε μου στο λαο να εβρο ανθρωπο να ζιματε πουκατο που ενα πεφκο :lol:
Άβαταρ μέλους
stelios25
Full Member
Δημοσιεύσεις: 322
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2010, 23:37

Re: Φασσα

Δημοσίευση από stelios25 »

επεσες εχτεσ τουλαχιστων>?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”