Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Απάντηση
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Sousoukos έγραψε:Φιλε Αχεριωτη εσυ περι ηθικης δεν πρεπει να μιλας. Ξεχνας που πηγαινες μαζι με τον Δημητρη Σαββα κ μαθαινες πως ειναι το λαγοκυνηγι κ μετα τον μαχαιρωσες πισωπλατα
Αγαπητε
Το θεμα το ξεκινας κ δειχνεις την διαφορα σ μεταξυ κυνηγων κ νηστικων..δαμεσα γραφουν ατομα κυνηγοι απλα εμφανιζοντε καθε τοσο ατομα σαν εσενα π σκοπος τους εν οι κοντρες..φαινεται απο το ονομα σ πως ηρτες κ απο καποιο παναηρι ισως τ Κυκκου δεν ξερω..καλα θα κανεις να επιστρεψεις στους παγκους σ ή γινε κιοφτερι παλουζες..κυνηγος παντως δεν θα γινεις ποτε τοσο π τα γραφομενα οσο κ για τα ατομα π λες..αν ισχυαν οσα λες θαταν εδω αλλα σ ειπα κ πριν εδω ετσι ατομα εν εχουν θεση..
Παναηρι
Sousoukos

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Sousoukos »

Φιλε νομιζω παρεκτρεπεσαι.Οσο για το αν ειμαι νηστικος ξεχασες που οηγαινες με τον Πανικο απτα κοκκινοχωρια κ εξολοθρευατε τους πληθυσμους της τσιχλας σαν και ηταν να ληψουν
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Το θεμα πανω γραφει χαρτης κυνηγιου φασσας 2016...σαν παναηρκωτης δεν το σεβεσαι..υπαρχει το καφενειο αν θες υπαρχει το προσωπικο μηνυμα υπαρχει κ η συναντηση για τους αρσενικους..κοπιασε
Δειξε τους σκοπους σ..
Sousoukos

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Sousoukos »

Καμε αλλο θεμα .ο αχερκωτης ο κυνιγοπαπαρας
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Μπορω να καμω μπορω να σ τα ταησω κιολας...αν σε περνει ελα ή μεινε σαν γυναικουα γραφε οτι θελεις..οι συναδελφοι εψησαν σιταρους..
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

ρε παιθκια ο ι να δερτειτε και να εχω το κριμα σας μετα...στην ερωτηση του φιλου αν είμαι ομοφοβικος υπαρχει απαντηση και θα του την πω δεν ντρεπομαι...

Φιλε μου δεν είμαι ομοφοβικος..είμαι απλα ανώμαλος!!!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Sousoukos

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Sousoukos »

BAIKAL TEAM έγραψε:ρε παιθκια ο ι να δερτειτε και να εχω το κριμα σας μετα...στην ερωτηση του φιλου αν είμαι ομοφοβικος υπαρχει απαντηση και θα του την πω δεν ντρεπομαι...

Φιλε μου δεν είμαι ομοφοβικος..είμαι απλα ανώμαλος!!!
Εισαι ωραιος :D
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Sousoukos έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:ρε παιθκια ο ι να δερτειτε και να εχω το κριμα σας μετα...στην ερωτηση του φιλου αν είμαι ομοφοβικος υπαρχει απαντηση και θα του την πω δεν ντρεπομαι...

Φιλε μου δεν είμαι ομοφοβικος..είμαι απλα ανώμαλος!!!
Εισαι ωραιος :D

:lol: :lol: :lol:

anw το ποστ μου ηταν απλα χιουμοριστικο φιλε και δεν εχω κατι μαζι σου...

Στο θεμα που ανοιχτηκε τωρα σε λαθος θρετ...φιλε Αχερκωτη επειδή από οσο σε γνωρίζω στο φορουμ εισαι ατομο που δεχεται και μια κουβεντα και μιλα και πολύ σωστα εγω απλα διαφωνω καθετα στο θεμα ταισμα...Είναι μια μεγαλη συζητηση και θα μπορουσε να ανοιχτει καποιο θρετ χωρις να υπαρχουν φυσικα λογοι για διαμάχες και ξερω γω...συζητηση πανω από όλα και σεβαστες οι οποιες γνωμες και αποψεις...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Λεωνιδα μ εχει τα υπερ κ σιγουρα κ τα κατα τ ενα ταισμα..βαση λογικης αν σκεφτω ποσο πουλια μαζευοντε τοτε αν υπαρξουν αρκετα τοτε τα πουλια θα σπασουν αρα εν θαν προνομιο λιγων..τα περβολια περιοριστηκαν αρα η αναζητηση τροφης θαν πιο ευκολη κ ισως βοηθησει κ θετικα στην αναπαραγωγη..μιλω με υποθεσεις γτ ακομα δεν λειτουργησε ακομα..επισης βοηθα κ αλλα πουλια-θηραματα..
Αρμητικα;θα φανουν..απο το τπτ π ζουμε αφηνουμε χωρο στο κατι
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αχερκωτης έγραψε:Λεωνιδα μ εχει τα υπερ κ σιγουρα κ τα κατα τ ενα ταισμα..βαση λογικης αν σκεφτω ποσο πουλια μαζευοντε τοτε αν υπαρξουν αρκετα τοτε τα πουλια θα σπασουν αρα εν θαν προνομιο λιγων..τα περβολια περιοριστηκαν αρα η αναζητηση τροφης θαν πιο ευκολη κ ισως βοηθησει κ θετικα στην αναπαραγωγη..μιλω με υποθεσεις γτ ακομα δεν λειτουργησε ακομα..επισης βοηθα κ αλλα πουλια-θηραματα..
Αρμητικα;θα φανουν..απο το τπτ π ζουμε αφηνουμε χωρο στο κατι
Καλα όπως τα λες...εγω όμως το βλεπω καπως αλλιως...από το κατι που μας εμεινε...απλα δεν θα υπαρχει τιποτα...

και ξεροντας την νοοτροποια μας...με την νομιμοποιηση του ταισματος σκεψου τι σφαγες θα γινονται...τι διαφορα θα υπαρχει από το σταμα στις κλουβες την πρωτη Κυριακη του λαγου??

Θα αυξηθεί και η μεση καρπωση του κάθε νηστικου...οποταν τι θα μεινει για αναπαραγωγή??τι θα μεινει για την υπολοιπη σεζον???θα δωσουμε προνομιο στον κάθε ένα απλα να παει 1-2 εξορμήσεις στην αρχη και να σφαγιασει το ειδος???

επισης όπως ειπες...θα είναι πολος ελξης και για αλλα θηράματα..οποταν νομιζεις με τα μυαλα μας αυτά τα αλλα θηράματα θα γλιτωσουν την σφαγη???


και σε ένα τοπο τοσο οσο η μιση Κυπρος...νομιζω δεν σηκωνει αυτό το πραγμα...κρανιου τοπος θα γινει...

ταισμα για εκτελεση γινεται σε θηράματα επιβλαβή....όπως είναι η φασα στην Αγγλια πχ...και ο λογος είναι για να γλυτωσουν οι καλιεργειες... ταισμα απλα για να γεμωσω 4 περτικοδετες νομιζω είναι το λιγοτερο ανηθικο...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”