Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Αχερκωτης έγραψε:Μην εισαι τοσο απαισιοδοξος φιλε ελπιζουμε σε καλυτερες μερες!πλεων εν γινοντε ευκολα αριθμοι κ οι πιο πολλοι εν για την παρεα κ την διαδικασια π παμε..αν εχουμε ευκαιρια καλως..θα το απολαυσουμε ετσι κ αλλιως..!
Πες στον Μαριο πως οι illy εν καλυτεροι καφεδες!
Τζίνοι εν για το ψάρεμα με πολλά μποφώρ στο Ακρωτήρι 8-)
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αχερκωτης έγραψε:Μην εισαι τοσο απαισιοδοξος φιλε ελπιζουμε σε καλυτερες μερες!πλεων εν γινοντε ευκολα αριθμοι κ οι πιο πολλοι εν για την παρεα κ την διαδικασια π παμε..αν εχουμε ευκαιρια καλως..θα το απολαυσουμε ετσι κ αλλιως..!
Πες στον Μαριο πως οι illy εν καλυτεροι καφεδες!
ε ο ι πως ο illy ε καλυτερος...αλλα τουλάχιστον πινετε!!! :D

Τις απαγορευμένες να σασουν λιο Μιχαλη μου...εχει 20 χρονια εν τις αλλαξαν...και υποτίθεται κάθε μια 5ετια αλλασουν τις για να επανέρχεται ο τοπος...και ετσι οσοι ειχαν κοτσιανιασμενα καρτερια ηταν να μεινουν με 2 χειλη καμενα...αν το εκαμναν τουτο κάθε 3-4 χρονια με μετατροπες των περιοχων να σου πω εγω πως θα εκαναν ολοι αυτοι οι παντοκρατορες των μεγαλύτερων καρτεριων τιης Κυπρου...

Ο φασαρης οπου τον παρεις ε να σηγκωψει 1 μουτη και θα παιξει 1-2 πουλια...ο πονιστικομενος τοπακας που νομιζει επειδη ε χωρκο του ανοικουν του και οι ποταμοι...ε θα βρισκει τοπο να χωστει αν του κοψουν την περιοχη του

Αλλα φυσικα για να γινει τουτο πρεπει να πεσει πολύ δουλεια που τους αρμοδιους...αλλα ε πληρωνονται overtime γ@μωτο!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BAIKAL TEAM την 17 Αύγ 2016, 21:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

MARIOSE έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:Μην εισαι τοσο απαισιοδοξος φιλε ελπιζουμε σε καλυτερες μερες!πλεων εν γινοντε ευκολα αριθμοι κ οι πιο πολλοι εν για την παρεα κ την διαδικασια π παμε..αν εχουμε ευκαιρια καλως..θα το απολαυσουμε ετσι κ αλλιως..!
Πες στον Μαριο πως οι illy εν καλυτεροι καφεδες!
Τζίνοι εν για το ψάρεμα με πολλά μποφώρ στο Ακρωτήρι 8-)
Χαχαχα ασχιοηλε...εν επατησες ομως εν παμε πλεων κανενα μιτση μονο τωρα εν αξιζει..να μεγαλωσουν κ τ χρονου
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

BAIKAL TEAM έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:Μην εισαι τοσο απαισιοδοξος φιλε ελπιζουμε σε καλυτερες μερες!πλεων εν γινοντε ευκολα αριθμοι κ οι πιο πολλοι εν για την παρεα κ την διαδικασια π παμε..αν εχουμε ευκαιρια καλως..θα το απολαυσουμε ετσι κ αλλιως..!
Πες στον Μαριο πως οι illy εν καλυτεροι καφεδες!
ε ο ι πως ο illy ε καλυτερος...αλλα τουλάχιστον πινετε!!! :D

Τις απαγορευμένες να σασουν λιο Μιχαλη μου...εχει 20 χρονια εν τις αλλαξαν...και υποτίθεται κάθε μια 5ετια αλλασουν τις για να επανέρχεται ο τοπος...και ετσι οσοι ειχαν κοτσιανιασμενα καρτερια ηταν να μεινουν με 2 χειλη καμενα...αν το εκαμναν τουτο κάθε 3-4 χρονια με μετατροπες των περιοχων να σου πω εγω πως θα εκαναν ολοι αυτοι οι παντοκρατορες των μεγαλύτερων καρτεριων τιης Κυπρου...

Ο φασαρης οπου τον παρεις ε να σηγκωψει 1 μουτη και θα παιξει 1-2 πουλια...ο πονιστικομενος τοπακας που νομιζει επειδη ε χωρκο του ανοικουν του και οι ποταμοι...ε θα βρισκει τοπο να χωστει αν του κοψουν την περιοχη του

Αλλα φυσικα για να γινει τουτο πρεπει να πεσει πολύ δουλεια που τους αρμοδιους...αλλα ε πληρωνονται overtime γ@μωτο!!!
Λεωνιδα μ η αληθκια ποια ειναι;γραφουμε δαμεσα σκεψεις λυσεις κλπ..εκαμαν δημοσια διαβουλευση κ δεν επηαμε..προσωπικα εγω..εν ξερω αν μεταφεροντε αλλα αν το παρων μας εν μονο στην ανανεωση αδειας εν πρεπει να εχουμε απαιτησεις..οτι μας δωσουν εν να φαμε..αν δουν το παρων μας σκεψεις λυσεις εν να ακουστουν εν να αλλαξει η κατασταση..ειμαστε επαναστατες τ καναπε
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αχερκωτης έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:
Αχερκωτης έγραψε:Μην εισαι τοσο απαισιοδοξος φιλε ελπιζουμε σε καλυτερες μερες!πλεων εν γινοντε ευκολα αριθμοι κ οι πιο πολλοι εν για την παρεα κ την διαδικασια π παμε..αν εχουμε ευκαιρια καλως..θα το απολαυσουμε ετσι κ αλλιως..!
Πες στον Μαριο πως οι illy εν καλυτεροι καφεδες!
ε ο ι πως ο illy ε καλυτερος...αλλα τουλάχιστον πινετε!!! :D

Τις απαγορευμένες να σασουν λιο Μιχαλη μου...εχει 20 χρονια εν τις αλλαξαν...και υποτίθεται κάθε μια 5ετια αλλασουν τις για να επανέρχεται ο τοπος...και ετσι οσοι ειχαν κοτσιανιασμενα καρτερια ηταν να μεινουν με 2 χειλη καμενα...αν το εκαμναν τουτο κάθε 3-4 χρονια με μετατροπες των περιοχων να σου πω εγω πως θα εκαναν ολοι αυτοι οι παντοκρατορες των μεγαλύτερων καρτεριων τιης Κυπρου...

Ο φασαρης οπου τον παρεις ε να σηγκωψει 1 μουτη και θα παιξει 1-2 πουλια...ο πονιστικομενος τοπακας που νομιζει επειδη ε χωρκο του ανοικουν του και οι ποταμοι...ε θα βρισκει τοπο να χωστει αν του κοψουν την περιοχη του

Αλλα φυσικα για να γινει τουτο πρεπει να πεσει πολύ δουλεια που τους αρμοδιους...αλλα ε πληρωνονται overtime γ@μωτο!!!
Λεωνιδα μ η αληθκια ποια ειναι;γραφουμε δαμεσα σκεψεις λυσεις κλπ..εκαμαν δημοσια διαβουλευση κ δεν επηαμε..προσωπικα εγω..εν ξερω αν μεταφεροντε αλλα αν το παρων μας εν μονο στην ανανεωση αδειας εν πρεπει να εχουμε απαιτησεις..οτι μας δωσουν εν να φαμε..αν δουν το παρων μας σκεψεις λυσεις εν να ακουστουν εν να αλλαξει η κατασταση..ειμαστε επαναστατες τ καναπε

εν εκαταλαβα Μιχαλη μου τι θελεις να πεις...

Ανοιξαμε ένα θεμα και απλα ειπαμε αποψεις...το να παω να τους πω εγω να καμουν μετατροπες στις απαγορευμένες θα γελασει και το παρδαλο κατσικι...και αυτό είναι ένα άλλο θεμα...για το ποιοι παν και ποιοι πρεπει να παν στις δημοσιες διαβουλεύσεις...όπως σκέφτομαι εγω σκέφτονται και αυτοι γιατι είναι χρονια στα πραγματα...το ότι δεν γινεται τιποτα είναι απλα επειδή δεν αφηνουν ανωτερες δυναμεις να γινει τιποτα...δεν με καρτρουν εμενα να τους τα πω...anw εσυ όμως τωρα επηρες αλλου το θεμα
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Φιλε μου μπορει να σκεφτοντε αλλα εν καμνουν γτ εν νιωθουν πιεση π μας..το επαναστατες τ καναπε εν για μενα π το ειπα πρωτα μεν το παρεξηγησεις..αμαν ειμαστε απων εν επομενο να μεν καμνουν ουτε τα αυτονοητα
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αχερκωτης έγραψε:Φιλε μου μπορει να σκεφτοντε αλλα εν καμνουν γτ εν νιωθουν πιεση π μας..το επαναστατες τ καναπε εν για μενα π το ειπα πρωτα μεν το παρεξηγησεις..αμαν ειμαστε απων εν επομενο να μεν καμνουν ουτε τα αυτονοητα

συμφωνω....αλλα το ότι καμνουν μια διαβουλευση απλα για τα μαθκια μας...δεν σημαινει κατι...πιεση πρεπει να εξασκηθεί...αλλα να βρουμε αλλους τροπους...γιατι η παρανομια και η εγκληματικοτητα είναι περαν του νομου εδώ στην Κυπρο...και δυστηχως ουτε αυτοι θα τα βαλουν μαζι τους...γιαυτο και δεν θα αλλαξει κατι...

Βλεπε εαρινο κυνηγι τρυγονιου...νομιζεις δεν υπαρχει στην Κυπρο???υπαρχει και καμνουν και μεγαλους αριθμούς...ποιοι??όχι εγω και συ παντως...η θηρα δεν τους βλεπει?φυσικα...ε και???

οποταν...σκατα για δημοσιες διαβουλευσεις...πρεπει να βρεθουν αλλοι τροποι...
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
πανικος
Δημοσιεύσεις: 1681
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 13:10

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από πανικος »

Sousoukos έγραψε:Φιλε νομιζω παρεκτρεπεσαι.Οσο για το αν ειμαι νηστικος ξεχασες που οηγαινες με τον Πανικο απτα κοκκινοχωρια κ εξολοθρευατε τους πληθυσμους της τσιχλας σαν και ηταν να ληψουν
ποτζι ποδα παλε εγιω ειμαι ο ανηθικος :lol: :lol:
φιλε μου ετσι για να ξερεις αν εμενα ποδα στα κοτσινοχωρα ολη μερα και γυριζα τα περβολια 50-60 τζικλες εχω τες ετσι χαλαρα αλλα παω ακαμα ,τροοδος ,ορεινη λεμεσου ,ορεινη παφου κτλ με τα τετραπλασια εξοδα πολυ λιγο υπνο κτλ και παιζω το 1/4 των τζικλων που θα μπορουσα στις περιοχες μου απλα για την καλη παρεα και εκεινο το τσιτ του βουνου το ξημερωπα του βουνου την μυρωδια του βουνου το φραπε του βουνου να μεν σου πω οτι οι τζικλες του βουνου ειναι ξεροπαστες κοντα σε αυτες στα παραλια αλλα αλλη η χαρη του βουνου αλλο να καμεις πρωινο με ποφυσημα στα πευκα τιςλατζιες τζε αλλο μες τα κοκκινοχωματα ;) τωρα το ποσο ανηθικος ειμαι μονο εγω το ξερω και αυτοι που με γνωριζουν 8-)

κατι βιτζιοζικα αρεσκουν μου καποτε οκ αλλα οχι ανηθικα :lol: :lol:
μηδεν εστην ο ανθρωπος μηδεν η ωραιοτης τα παντα οναρ και σκια τα παντα ματαιοτης.....
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Dimitris »

MARIOSE έγραψε:ΥΓ: Εξίασα την ψαρευτική εξόρμηση με το Δημήτρη τζιαί τον Μιχάλη στο Ακρωτήρι, μετρά τζιαί τούτη έννεν? :lol: :lol:
Και έπεται συνέχεια!!! Σφύρα του κ έρκεται λεβέντη μου! Καρτερούν μας στη μητέρα πατρίδα :lol:
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Dimitris έγραψε:
MARIOSE έγραψε:ΥΓ: Εξίασα την ψαρευτική εξόρμηση με το Δημήτρη τζιαί τον Μιχάλη στο Ακρωτήρι, μετρά τζιαί τούτη έννεν? :lol: :lol:
Και έπεται συνέχεια!!! Σφύρα του κ έρκεται λεβέντη μου! Καρτερούν μας στη μητέρα πατρίδα :lol:
Το πλάνο θα στηθεί την ερχόμενη Τρίτη άρχοντα (εν δικό σου τούτο ;) )
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”