Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Ωραία, ευχαριστούμε Πανίκο, να σαι καλά :)
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Επιτελους να βγει το περιοδικο κ εχει κατι μελετες να μελετησουμε 21/8 εχει εξετασεις!!!


Το παιδι που εισουν καποτε..να ειναι αραγε περηφανο γι αυτο που εχεις γινει...;
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Chris B725 »

Επιτέλους !!! :D :D :D
I`d rather be hunting !!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

ε κπολεια επαρχια Λευκωσίας βλέπετε καμμια μετατροπή των επιτρεπόμενων που δεν βλεπω εγω??φαινεται μου ο ιδιος με περσυ...αν καποιος ειδε καμμια αλλαγη ας μας ενημερωσει
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Hlias
Full Member
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 16 Οκτ 2010, 11:48

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Hlias »

BAIKAL TEAM έγραψε:ε κπολεια επαρχια Λευκωσίας βλέπετε καμμια μετατροπή των επιτρεπόμενων που δεν βλεπω εγω??φαινεται μου ο ιδιος με περσυ...αν καποιος ειδε καμμια αλλαγη ας μας ενημερωσει
Φίλε χερεται. Η πιο μεγαλη διαφορά ειναι πως εκλείσαν την καμένη περιοχη του Αγιου θεοδωρου και Ασίνου. μεγαλο κομματι πολλα:(
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Hlias έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:ε κπολεια επαρχια Λευκωσίας βλέπετε καμμια μετατροπή των επιτρεπόμενων που δεν βλεπω εγω??φαινεται μου ο ιδιος με περσυ...αν καποιος ειδε καμμια αλλαγη ας μας ενημερωσει
Φίλε χερεται. Η πιο μεγαλη διαφορά ειναι πως εκλείσαν την καμένη περιοχη του Αγιου θεοδωρου και Ασίνου. μεγαλο κομματι πολλα:(

Ναι φιλε ειδα το τωρα...απλα επειδή δεν τα κυνηγω δεν πηγε εκει το ματι μου...και το παραξενο είναι ότι ενώ εκλεισαν τεραστια περιοχη από ότι βλεπω παλι δεν ανοιξαν καμμια άλλη...η κανω λαθος??
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
AggelosΑ
Full Member
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 06 Δεκ 2013, 14:31

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από AggelosΑ »

Κοπελια για σας. Αν ξέρετε ποσο έμπιστο εν το hunt cyprus (mobile app) ? Έγινε update που πέρσι?
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από admin »

Για όσους θέλουν να δούν κανένα μεγάλο τάϊσμα απο κοντά μας έστειλαν σήμερα αυτό
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Chris B725
Full Member
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: 12 Οκτ 2015, 16:45

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Chris B725 »

AggelosΑ έγραψε:Κοπελια για σας. Αν ξέρετε ποσο έμπιστο εν το hunt cyprus (mobile app) ? Έγινε update που πέρσι?
Έμπιστο, αξιόπιστο και με μεγάλη ακρίβεια τουλάχιστον στις περιοχές που το δοκίμασα πάντα συγκρίνοντας με τις πινακίδες της θύρας.

Νομίζω δεν έκαναν update ακόμα τους φετινούς χάρτες. Βέβαια πολλές περιοχές είναι οι ίδιες με πέρσι.
I`d rather be hunting !!!
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: Χάρτης κυνηγίου φάσας 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

admin έγραψε:Για όσους θέλουν να δούν κανένα μεγάλο τάϊσμα απο κοντά μας έστειλαν σήμερα αυτό
Αντμιν γνωστα τα ταισματα τ Λιμνατη αν θελουν φιλοι να ψαξουν το μεγαλυτερο ταισμα π εκανε εντυπωση κ στην θηροφυλακη με τα πουλια που επιασα βρισκεται Μονιατη..
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”