ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Laurona έγραψε:Να μας βουρουν πουπισω με το πικετουι των 300 ευρω ξερουν ομως μθα χαρά. .....στες επιτρεπομενες γινετε των 30 πουτανων...οχι της που τα να ς απλα κ συ να θελεις να σε ετοιμος για ενδημικο......με τα σκατα της νυκτας κ τους λαθροθηρες τι να ασχοληθουμε ολαν?
Πιασε τον απλον να καμεις κομποδεμα ....κ αιστους αλλους....εννα δειξουμε ρο εργο μας εξαλου μς κανενα γερουι που στηνει βερκα τον σεπτεμβρη.
Τωρα εχει ριαλια σιουρα.....
Α ρε Χρυσανθε μου...και που σταναθεμα εν οι περιβαλλοντιστες τωρα???και που είναι τα εγγλεζουθκια???που είναι η θηρα???εν ακουν τις ριπες κάθε πρωι???
τιποτε εν αξιζει...μονο αν πιαμε το νομο στα χερια μας εμεις οι μαλακες που πιερωνουμε για αδειες, για σκυλους και πονουμε το χομπι μας...

σκατα κοπελια για ακομα μια φορα...σκατα στα μαθκια μας!!!!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Laurona »

Χτες το πρωι σε γνωστο ημιορεινο περιπτερο-καφενε.
Ενας τυπος σασμενος λουμενος το μαλουι του τζελουι.....λαλει στον ταμεια.....εναν νεαρο παιδί. ...εχω θκιο λαους για πουλημα.......ε....τσιλησαν τους η σσιλοι το πρωι.....

60 ευρω τον εναν.....

Ε κ πιου ρε κουρουπεττε που σουν σασμενος για κλαμπ που τα χαραματα κ τσιλησαν σου κ οι σκυλοι θκιο λαους πθσω τ αλλου κ διαλαλεις το μεστο καφενε.
Ουτε να φοηθει αν τον ακουει κανενας.
Ετσιλησεν τους το κοπελι κ λαλει οτι εν οι σκυλοι.
Να πουλησουμεν.....κ λαο κ κανενα σκυλο.
Αλλα ο νόμο τάγεις εν το τελευταιο σημειο του χαρτη γιαωτα δικαιώματα του κ το πρωτο που την τρώει
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Laurona έγραψε:Χτες το πρωι σε γνωστο ημιορεινο περιπτερο-καφενε.
Ενας τυπος σασμενος λουμενος το μαλουι του τζελουι.....λαλει στον ταμεια.....εναν νεαρο παιδί. ...εχω θκιο λαους για πουλημα.......ε....τσιλησαν τους η σσιλοι το πρωι.....

60 ευρω τον εναν.....

Ε κ πιου ρε κουρουπεττε που σουν σασμενος για κλαμπ που τα χαραματα κ τσιλησαν σου κ οι σκυλοι θκιο λαους πθσω τ αλλου κ διαλαλεις το μεστο καφενε.
Ουτε να φοηθει αν τον ακουει κανενας.
Ετσιλησεν τους το κοπελι κ λαλει οτι εν οι σκυλοι.
Να πουλησουμεν.....κ λαο κ κανενα σκυλο.
Αλλα ο νόμο τάγεις εν το τελευταιο σημειο του χαρτη γιαωτα δικαιώματα του κ το πρωτο που την τρώει

Αυτο ειναι φιλε...τιποτα αλλο....οταν εισαι νομοταγης μπενεις απο μονος σου στο μαχαιρι!

Πηγα να βγαλω τις αδεις των σκυλων μου στο δημαρχειο και να γραψω και την Μαγια (το νεο μελος)..λεει μου μα 2 σκυλους δικαιουσε...οχι 5........1 τσιουαουα,1 πεκινουα(15 χρονων) και τα 3 επανιελ...η μεγαλη μου(γιαγια 11 χρονων) δεν παει κυνηγι γιατι δεν βλεπει καλα.....λεω του μα ηρθα να βγαλω τις αδειες για τα σκυλια μου και θα βρω και τον πελα μου που πανω.....τι να πεις....και αλλοι εχουν απο 15-20 σκυλους αλλα επειδη ειναι παρανομοι.......ειναι νομιμοι :?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Sergios »

Ξέρουμε πότε αρχίζει η φάσσα το καλοκαίρι και το ενδημικό?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Sergios έγραψε:Ξέρουμε πότε αρχίζει η φάσσα το καλοκαίρι και το ενδημικό?
Οπως φαινεται ειναι 21 Σεργιε!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Sergios »

Ενδημικό με ενδιαφέρει περισσότερο Σόλωνα μου....
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Sergios έγραψε:Ενδημικό με ενδιαφέρει περισσότερο Σόλωνα μου....
Σεργιε παιζεται...ε ρευστο προς το παρον....η 30 Οκτωβριου η 6 Νοεμβριου......ε πολλα νωρις για να μαθεις με σιγουρια αλλα τουτες οι 2 ημερομηνιες ειναι οι επικρατεστερες απ'οτι βλεπω!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Πολλά βιαζεσαι Σεργιε μου , πρωτα Αγγλία για φασες :D :D :D :D τσε μετα Κύπρο ;)
Άβαταρ μέλους
canastas
Full Member
Δημοσιεύσεις: 368
Εγγραφή: 03 Ιαν 2013, 13:21

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από canastas »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
canastas έγραψε:Ξεκινησε καποιος αναγνωρισεις ή ειναι γρηγορα ακομα..;;; Απο τρυγωνια τωρα φαινετε ειχε λιγα μπασιματα αναλογος
Χριστοφορε μου πουλια πολλα οπως παντα κοντα στις πολεις...βλεπουν αρκετα τα ματια μας καθημερινα αυτον τον καιρο και τα χαιρομαστε οσο τιποτε αλλο:P

Σημερα μια Περδικα με τα μικρα της...πολυ ωραιο θεαμα!

Εκει που παιρνω τα σκυλια καθε μερα για τον 15λεπτο ξεσκασμα τους...και φασσες και τρυγονια και φυλικουτουνια και πεζουνια ολα μαζι σε σιταρι υψους 1 μετρου και να κατεβαινουν μεσα για φαι...κατι βρηκαν στη μεση του αθεριστου......πολυ ωραιο θεαμα :P

Εμεις τα χαιρομαστε ετσι....αλλοι παλι τα χαιρονται διαφορετικα :cry:
Θεού θέλοντος κ. Σολών τον ερχόμενο μήνα θα δώσω την βόλτα μου προς τα πάνω, να φκω λίο πάνω στο βούνο να φυγει καμπόσο στρες.... και να απολάυσω την μπλέ κυρία
THE BEST THERE IS
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Χρειαζεται φιλε....ειναι οτι καλυτερο για να ηρεμησει το μυαλο...μακρια απ'ολα!

Δωσε σημα για να σου αφησω το τηλ μου...κερναω καφε :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”