ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Απάντηση
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

Και το βίντεο με το χθεσινό ορτίκι!!! Ακόμα ένας περίπατος σήμερα, εσήκωσα 1 και το πήρα!!! Φασούλι φασούλι που λέει και η παροιμία!!! Βάλτε το 1080

Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

skimis έγραψε:Και το βίντεο με το χθεσινό ορτίκι!!! Ακόμα ένας περίπατος σήμερα, εσήκωσα 1 και το πήρα!!! Φασούλι φασούλι που λέει και η παροιμία!!! Βάλτε το 1080

Αυτα ειναι τα ωραια φιλε:P

Το εργοστασιο με τα παρελκομενα που δινει,μπορει σε μεγαλο βαθμο να φερει το οπλο στα μετρα του ο χρηστης και αυτο ειναι πολυ πολυ συμαντικο στοιχειο....το οποιο καθοριζει και το αποτελεσμα βεβαιως ;)
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

Χθεσινός παρίπατος για ένα 2ωρο!!! Μώλις πάω να ξεκινήσω το περπάτημα μου για κανένα ορτίκι, κοιτάζω πάνω και βλέπω το τριόνι στα 35μ περίπου να με καπελιάζει. Κυριε ελέησον λαλώ 4 του οκτώβρη τζε γιω θωρώ τριόνια κομα?? Το παρατηρώ καλά καλά να δω μήπως και είναι φιλικουτούνι διότι δεν τα πέζω...Οντως ήταν τριόνι :o 24γρ σκεετ 9,5 νούμερο ήρτεν ολόισια κάτω!! Μέτα περπάτημα, είχα 2 σηκώματα πήρα το 1...Το πρώτο καλλίκομα με το benelli!!! :D Συνεχίζουμε!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

skimis έγραψε:Χθεσινός παρίπατος για ένα 2ωρο!!! Μώλις πάω να ξεκινήσω το περπάτημα μου για κανένα ορτίκι, κοιτάζω πάνω και βλέπω το τριόνι στα 35μ περίπου να με καπελιάζει. Κυριε ελέησον λαλώ 4 του οκτώβρη τζε γιω θωρώ τριόνια κομα?? Το παρατηρώ καλά καλά να δω μήπως και είναι φιλικουτούνι διότι δεν τα πέζω...Οντως ήταν τριόνι :o 24γρ σκεετ 9,5 νούμερο ήρτεν ολόισια κάτω!! Μέτα περπάτημα, είχα 2 σηκώματα πήρα το 1...Το πρώτο καλλίκομα με το benelli!!! :D Συνεχίζουμε!!!
BINTEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

μπραβο αρχοντα μου!!!!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

BAIKAL TEAM έγραψε:
skimis έγραψε:Χθεσινός παρίπατος για ένα 2ωρο!!! Μώλις πάω να ξεκινήσω το περπάτημα μου για κανένα ορτίκι, κοιτάζω πάνω και βλέπω το τριόνι στα 35μ περίπου να με καπελιάζει. Κυριε ελέησον λαλώ 4 του οκτώβρη τζε γιω θωρώ τριόνια κομα?? Το παρατηρώ καλά καλά να δω μήπως και είναι φιλικουτούνι διότι δεν τα πέζω...Οντως ήταν τριόνι :o 24γρ σκεετ 9,5 νούμερο ήρτεν ολόισια κάτω!! Μέτα περπάτημα, είχα 2 σηκώματα πήρα το 1...Το πρώτο καλλίκομα με το benelli!!! :D Συνεχίζουμε!!!
BINTEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

μπραβο αρχοντα μου!!!!
Ε Λεωνίδα μου δεν είχα την κάμερα μαζί μου που να μείνουν ευλοημένα!!!! :D
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

skimis έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:
skimis έγραψε:Χθεσινός παρίπατος για ένα 2ωρο!!! Μώλις πάω να ξεκινήσω το περπάτημα μου για κανένα ορτίκι, κοιτάζω πάνω και βλέπω το τριόνι στα 35μ περίπου να με καπελιάζει. Κυριε ελέησον λαλώ 4 του οκτώβρη τζε γιω θωρώ τριόνια κομα?? Το παρατηρώ καλά καλά να δω μήπως και είναι φιλικουτούνι διότι δεν τα πέζω...Οντως ήταν τριόνι :o 24γρ σκεετ 9,5 νούμερο ήρτεν ολόισια κάτω!! Μέτα περπάτημα, είχα 2 σηκώματα πήρα το 1...Το πρώτο καλλίκομα με το benelli!!! :D Συνεχίζουμε!!!
BINTEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!

μπραβο αρχοντα μου!!!!
Ε Λεωνίδα μου δεν είχα την κάμερα μαζί μου που να μείνουν ευλοημένα!!!! :D
Ε Ο Ι ΡΕ ΚΟΥΜΠΑΡΕ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τζαι ε με τουντα φιλμακια που πορωνόμαστε!!!!

άλλη φορα με καμεις το ιδιο λαθος Pls!!! :D
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

Από τούδε και στο εξής θα τζιμούμε μαζί της αμπα τζε ξαναξιάσω την φίλε!!! Ε λπίζω να μου δώκουν ακόμα λίες ευκαιρίες τζε θα τρβήσω τζε αλλό!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Παρέτα ρε φίλε διότι εδοκίμασα το τζιαί εγώ τζιαί εν δουλέφκει...εξίαννα την μες τα σεντόνια :lol: :lol:

Πάντως είσαι μερακλής, τον περίπατο σου όποτε μπορείς θα τον κάμεις, ωραίος φίλε μου!
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

MARIOSE έγραψε:Παρέτα ρε φίλε διότι εδοκίμασα το τζιαί εγώ τζιαί εν δουλέφκει...εξίαννα την μες τα σεντόνια :lol: :lol:

Πάντως είσαι μερακλής, τον περίπατο σου όποτε μπορείς θα τον κάμεις, ωραίος φίλε μου!
Φίλε Μάριε ευχαριστώ τον πλάστη μου που με αξιώνει να μπόρω να σηκώνουμε να πιένω έστω τζε τον περίπατο μου!!! Βολεύκει με θέμα με την δούλεια μου άρα είμαι ευχαριστημένοσ!!! Όσο για την κάρπωση μηδαμινή, 1 την ημέρα αλλά για μένα δεν έχει σημασία!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

skimis έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Παρέτα ρε φίλε διότι εδοκίμασα το τζιαί εγώ τζιαί εν δουλέφκει...εξίαννα την μες τα σεντόνια :lol: :lol:

Πάντως είσαι μερακλής, τον περίπατο σου όποτε μπορείς θα τον κάμεις, ωραίος φίλε μου!
Φίλε Μάριε ευχαριστώ τον πλάστη μου που με αξιώνει να μπόρω να σηκώνουμε να πιένω έστω τζε τον περίπατο μου!!! Βολεύκει με θέμα με την δούλεια μου άρα είμαι ευχαριστημένοσ!!! Όσο για την κάρπωση μηδαμινή, 1 την ημέρα αλλά για μένα δεν έχει σημασία!!!
Σωστός φίλε μου, σκέφτεσαι σωστά!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”