ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από admin »

Γκόλ απο τα αποδυτήρια που λέμε
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

skimis έγραψε:Benelli vs Ορτύκι σημειώσατε 1!!!!

Σημερινός περίπατος απο τις 6.30- μέχρι τις 8 σήκωσα 1 και το πήρα ...Το πρώτο φυσίγγι και το πρώτο πουλί με το καινούργιο όπλο!!! Δεν μπορούσε να ξεκινήση καλύτερα!!! :D
Ατε φιλε μου...καλη αρχη :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Dimitris »

Καλορίζικο φιλε
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

Dimitris έγραψε:Καλορίζικο φιλε

Ευχαριστώ φίλε Δημήτρη!!
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

Σημερινός περίπατος με τον σύντροφο για ενα 2ωρο περίπου περπάτημα...3 σηκώματα πήραμε και τα 3 με την πρώτη!! 2 εγώ και 1 ο σύντροφος... Το Βenelli μέχρι στιγμής μετρά 3 χαρτούτσιες-- 3 ορτύκια!! Σαν πρώτη εντύπωση αφού μου ζητήσατε να σας πω τις εντυπώσεις μου αν και πολύ νωρίς για συμπεράσματα, είναι πολύ ωραίο και προσεγμένο όπλο...Θα δείξει συνέχεια...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από KINIGOSS »

skimis έγραψε:Σημερινός περίπατος με τον σύντροφο για ενα 2ωρο περίπου περπάτημα...3 σηκώματα πήραμε και τα 3 με την πρώτη!! 2 εγώ και 1 ο σύντροφος... Το Βenelli μέχρι στιγμής μετρά 3 χαρτούτσιες-- 3 ορτύκια!! Σαν πρώτη εντύπωση αφού μου ζητήσατε να σας πω τις εντυπώσεις μου αν και πολύ νωρίς για συμπεράσματα, είναι πολύ ωραίο και προσεγμένο όπλο...Θα δείξει συνέχεια...

τέλεια φίλε! απο θέμα κλώτσημα τι λέει? ειναι σαν αλλα λάητ οπλα η κάτι διαφορετικό?ξερω στα ορτύκια δεν ρίχνεις και δυνατά φυσίγκια αλλα νμζ παλι καταλάβεις ενα όπλο που κλωτσά.
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

KINIGOSS έγραψε:
skimis έγραψε:Σημερινός περίπατος με τον σύντροφο για ενα 2ωρο περίπου περπάτημα...3 σηκώματα πήραμε και τα 3 με την πρώτη!! 2 εγώ και 1 ο σύντροφος... Το Βenelli μέχρι στιγμής μετρά 3 χαρτούτσιες-- 3 ορτύκια!! Σαν πρώτη εντύπωση αφού μου ζητήσατε να σας πω τις εντυπώσεις μου αν και πολύ νωρίς για συμπεράσματα, είναι πολύ ωραίο και προσεγμένο όπλο...Θα δείξει συνέχεια...

τέλεια φίλε! απο θέμα κλώτσημα τι λέει? ειναι σαν αλλα λάητ οπλα η κάτι διαφορετικό?ξερω στα ορτύκια δεν ρίχνεις και δυνατά φυσίγκια αλλα νμζ παλι καταλάβεις ενα όπλο που κλωτσά.
Φίλε έριξα μέχρι τώρα 3 φυσίγγια από 3 διαφορετικές εταιρίες. 24γρ 28γρ 29γρ...το όπλο συμπεριφέρτικε φυσιολογικά...Δώσε ακόμα λίγο χρόνο να το πάρω και κανένα σκοπευτήριο και θα σας πω περισσοτερα...Σαν πρώτα συμπεράσματα το βρισκω πολύ ωραίο όπλο.
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

Εμείς συνεχίζουμε το φκιολί μας!!! :D Υπάρχει και το σχετικό βίντεο για τον φίλο Σώλονα αλλά θα το βάλω πιο μετά όταν βρώ χρόνο, προς το παρών μόνο φοτό!!! 4 στα 4 η κυρία!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από giorgos80 »

Φιλε να χαιρεσαι το καινουριο σου οπλο.προφανως ομως εχει σημασια και ποιος βρισκεται πισω απο το οπλο αλλα και το γεγονος οτι το οπλο ηρθε απο το εργοστασιο στα μετρα σου
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

giorgos80 έγραψε:Φιλε να χαιρεσαι το καινουριο σου οπλο.προφανως ομως εχει σημασια και ποιος βρισκεται πισω απο το οπλο αλλα και το γεγονος οτι το οπλο ηρθε απο το εργοστασιο στα μετρα σου
Ευχαριστώ φίλε Γιώργο...Ολα παίζουν ρόλο αλλά πάνω από όλα αυτο που είπες...το όπλο είναι ρυθμιζμενο πάνω μου...τα αλλα όλα έρχονται μετά!!! Και πάλι ευχαριστώ φίλε!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”