ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Dimitris
Δημοσιεύσεις: 1154
Εγγραφή: 20 Αύγ 2010, 10:31
Τοποθεσία: Λεμεσός

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Dimitris »

Χαχαχαχα. Σσοτγκααν!

Enviado desde mi LG-D855 mediante Tapatalk
«Τα φυτά των ζώων ένεκέν εστι και τα ζώα των ανθρώπων χάριν»
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αλεξη νομιζω ηβρα τες!!!

http://www.cabelas.com/product/Footwear ... t105543180
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Το συγκεκριμένο μοντέλο το φέραμε εμείς και είχε ένα μειονέκτημα, το ένα άρβυλο έβαζε νερό. Οι άνθρωποι είχαν όλη τη καλή διάθεση να μας το αλλάξουν ή να μας δώσουν τα λεφτά μας πίσω αλλά τα μεταφορικά ήταν πολλά και δεν άξιζε τον κόπο. Αρκετά πράγματα από Cabelas πωλούσε ο Πόλυς πριν να κλείσει στη Λευκωσία. Θεωρώ τη συγκεκριμένη εταιρεία από τις καλύτερες στο χώρο του κυνηγίου (outdoors γενικά). Έχω φέρει αρκετά πράγματα από αυτούς (συνήθως από bargain cave) και μόνο με τα συγκεκριμένα άρβυλα έτυχε να έχω κάποιο πρόβλημα.

Μικρέ μου αν και δεν ήπιαμε πολλά στην Κεραμωτή, τη νύχτα που είμαστε με το Δημήτρη εκατάλαβα το ότι είσαι δυνατος! ;)
Νομίζω η ψαρευτική βραδυά που είπαμε πέρσι να κάμουμε επιβάλλεται!
Άβαταρ μέλους
ThkiamantoPezounos
Full Member
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2016, 13:48

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από ThkiamantoPezounos »

Κοπέλια σας χαιρετώ!
Το συγκεκριμένο μοντέλο έχω το τώρα 2 χρόνια χωρίς οποιοδήποτε πρόβλημα. Τζαι σε ποταμούς μπήκα τζαι παντού χωρίς να βάλει νερό με τίποτε. Συν ότι κρατεί το πόδι σου ζεστό γιατί έχει και θερμομόνωση αλλά και σύστημα που αποβάλλει τον ιδρώτα του ποδιού. Για να τα πιάσω διάβασα τζαι τα reviews που είχε στο site τζαι ήταν όλα πάρα πολύ καλά. Είναι η μπότα που πουλάει παραπάνω η Cabella’s και για αυτό τον λόγο τώρα είναι sold out!

Σύντροφε, εν να καταφέρουμε να πάμε την αναγνώριση μας το ουικεντ?

Άτε τζαι εν έμειναν πολλές…
https://www.timeanddate.com/countdown/g ... ive&csz=1#
“In a civilized and cultivated country, wild animals only continue to exist at all when preserved by sportsmen.” -Theodore Roosevelt
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

MARIOSE έγραψε:Το συγκεκριμένο μοντέλο το φέραμε εμείς και είχε ένα μειονέκτημα, το ένα άρβυλο έβαζε νερό. Οι άνθρωποι είχαν όλη τη καλή διάθεση να μας το αλλάξουν ή να μας δώσουν τα λεφτά μας πίσω αλλά τα μεταφορικά ήταν πολλά και δεν άξιζε τον κόπο. Αρκετά πράγματα από Cabelas πωλούσε ο Πόλυς πριν να κλείσει στη Λευκωσία. Θεωρώ τη συγκεκριμένη εταιρεία από τις καλύτερες στο χώρο του κυνηγίου (outdoors γενικά). Έχω φέρει αρκετά πράγματα από αυτούς (συνήθως από bargain cave) και μόνο με τα συγκεκριμένα άρβυλα έτυχε να έχω κάποιο πρόβλημα.

Μικρέ μου αν και δεν ήπιαμε πολλά στην Κεραμωτή, τη νύχτα που είμαστε με το Δημήτρη εκατάλαβα το ότι είσαι δυνατος! ;)
Νομίζω η ψαρευτική βραδυά που είπαμε πέρσι να κάμουμε επιβάλλεται!
Μαριε ο Πολυς ηταν δαμε στης 28η??ε που τζιαμε που τα επιασα τον καιρο που εκλεινε...επιασα και αλλα πραγματα μουχτι σχεδόν!!!!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Όπως τα λέει ο θκιαμαντοπέζουνος είναι. Εμείς εδώκαμε πας τη προβληματική, είμαστε κάκτοι :lol:

Γείτο μου ναι, ήταν πρώτα στην κληματαριά στο Στρόβολο τζιαί μετά ήρτε κοντά μας όσπου τζιαί έκλεισε. Έπιασα πολλά πράματα που κοντά του όταν ήταν 50% τζιαί εμετάνιωσα που εν έπιασα τζιάλλα. Τωρά φέρνω από Αμερική gunskin τζιαί από Cabelas γάντια + μάλλινο σκουφί. Φέτος θα ντύνομαι πεύκος που πάνω ως κάτω. Αφού σκέφτομαι να βάψω παραλλαγή τζιαί το @@@@ μου για να μεν προδίδει το πόστο μου την ώρα που θα το φκάλλω για να κατουρήσω :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

MARIOSE έγραψε:Όπως τα λέει ο θκιαμαντοπέζουνος είναι. Εμείς εδώκαμε πας τη προβληματική, είμαστε κάκτοι :lol:

Γείτο μου ναι, ήταν πρώτα στην κληματαριά στο Στρόβολο τζιαί μετά ήρτε κοντά μας όσπου τζιαί έκλεισε. Έπιασα πολλά πράματα που κοντά του όταν ήταν 50% τζιαί εμετάνιωσα που εν έπιασα τζιάλλα. Τωρά φέρνω από Αμερική gunskin τζιαί από Cabelas γάντια + μάλλινο σκουφί. Φέτος θα ντύνομαι πεύκος που πάνω ως κάτω. Αφού σκέφτομαι να βάψω παραλλαγή τζιαί το @@@@ μου για να μεν προδίδει το πόστο μου την ώρα που θα το φκάλλω για να κατουρήσω :lol: :lol:
επιασα και γω που τζιαμε Μαριε μου τις μποτε, τσαντα, γαντια και πολλα αλλα...εδιαν τα οσα οσα όταν εκλειε...κριμα που εκλεισε...εφερνε πολλα καλα πραματα!!!!

εμενα σχεδόν ελυσαν και δεν το καμνει η ψυχη μου να τις αλλαξω...φορω τες ακομα!!!!
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Φίλε μου δυστυχώς έκλεισε. Μπορείς να φέρνεις από ίντερνετ αλλά τα μειονεκτήματα του εν πολλά, ειδικά στα ρούχα. Εγώ έχω ένα αδελφικό φίλο Αμερική τζιαί στέλλω τα κάποτε πρώτα κοντά του, δοκιμάζει τα τζιαί μετά ανάλογα στέλλει μου τα ή στέλλει τα για αλλαγή.
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

MARIOSE έγραψε:Φίλε μου δυστυχώς έκλεισε. Μπορείς να φέρνεις από ίντερνετ αλλά τα μειονεκτήματα του εν πολλά, ειδικά στα ρούχα. Εγώ έχω ένα αδελφικό φίλο Αμερική τζιαί στέλλω τα κάποτε πρώτα κοντά του, δοκιμάζει τα τζιαί μετά ανάλογα στέλλει μου τα ή στέλλει τα για αλλαγή.
ε μονο ετσι εκτος αν ξερεις τα size!!

σκεφτουμαι να φερω και γω μποτες παλε αλλα το λαστιχο...η μαλακια θελουν και 3-6 εφτομαες να ερτουν...θα δωκω ένα γυρω δακατω να δω αν εβρω καλες ειδεμή θα φερω από cabelas...μεχρι να βρεξει νομιζω εχουμε ακομα
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από MARIOSE »

Να βρέξει? Εν έσιει έτσι πράμα... :lol: :lol:

Εν ρίσκο φίλε μου αλλά κάποτε αξίζει τον κόπο. Δώσε πρώτα το γυρό σου δακάτω.

Έπιασα πέρσι εγώ κάτι κινέζικες για το ψάρεμα, 20 ευρώ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”