ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

skimis έγραψε:Χθεσινός παρίπατος για ένα 2ωρο!!! Μώλις πάω να ξεκινήσω το περπάτημα μου για κανένα ορτίκι, κοιτάζω πάνω και βλέπω το τριόνι στα 35μ περίπου να με καπελιάζει. Κυριε ελέησον λαλώ 4 του οκτώβρη τζε γιω θωρώ τριόνια κομα?? Το παρατηρώ καλά καλά να δω μήπως και είναι φιλικουτούνι διότι δεν τα πέζω...Οντως ήταν τριόνι :o 24γρ σκεετ 9,5 νούμερο ήρτεν ολόισια κάτω!! Μέτα περπάτημα, είχα 2 σηκώματα πήρα το 1...Το πρώτο καλλίκομα με το benelli!!! :D Συνεχίζουμε!!!
Βασιλιας για ετσι καιρους φιλε...αλλα να χαρεις,μην βαλεις το οπλο κατω ετσι σχεδιο....προσωπικα τα οπλα μου προσεχω σαν τα ματια μου και χειροτερα ακομα.....δεν τους αξιζει...βαλε κατι...μια φανελλα...ακομα και το παντελονι σου :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

SOLON-FAIR ΤΕΑΜ έγραψε:
skimis έγραψε:Χθεσινός παρίπατος για ένα 2ωρο!!! Μώλις πάω να ξεκινήσω το περπάτημα μου για κανένα ορτίκι, κοιτάζω πάνω και βλέπω το τριόνι στα 35μ περίπου να με καπελιάζει. Κυριε ελέησον λαλώ 4 του οκτώβρη τζε γιω θωρώ τριόνια κομα?? Το παρατηρώ καλά καλά να δω μήπως και είναι φιλικουτούνι διότι δεν τα πέζω...Οντως ήταν τριόνι :o 24γρ σκεετ 9,5 νούμερο ήρτεν ολόισια κάτω!! Μέτα περπάτημα, είχα 2 σηκώματα πήρα το 1...Το πρώτο καλλίκομα με το benelli!!! :D Συνεχίζουμε!!!
Βασιλιας για ετσι καιρους φιλε...αλλα να χαρεις,μην βαλεις το οπλο κατω ετσι σχεδιο....προσωπικα τα οπλα μου προσεχω σαν τα ματια μου και χειροτερα ακομα.....δεν τους αξιζει...βαλε κατι...μια φανελλα...ακομα και το παντελονι σου :D
Σολωνα μου εθελω να πω εγερασες...αλλα ο skmis εβαλε 2 μετρα κασια πουκατω που το οπλο!!!! :lol: :lol: :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

BAIKAL TEAM έγραψε:
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ έγραψε:
skimis έγραψε:Χθεσινός παρίπατος για ένα 2ωρο!!! Μώλις πάω να ξεκινήσω το περπάτημα μου για κανένα ορτίκι, κοιτάζω πάνω και βλέπω το τριόνι στα 35μ περίπου να με καπελιάζει. Κυριε ελέησον λαλώ 4 του οκτώβρη τζε γιω θωρώ τριόνια κομα?? Το παρατηρώ καλά καλά να δω μήπως και είναι φιλικουτούνι διότι δεν τα πέζω...Οντως ήταν τριόνι :o 24γρ σκεετ 9,5 νούμερο ήρτεν ολόισια κάτω!! Μέτα περπάτημα, είχα 2 σηκώματα πήρα το 1...Το πρώτο καλλίκομα με το benelli!!! :D Συνεχίζουμε!!!
Βασιλιας για ετσι καιρους φιλε...αλλα να χαρεις,μην βαλεις το οπλο κατω ετσι σχεδιο....προσωπικα τα οπλα μου προσεχω σαν τα ματια μου και χειροτερα ακομα.....δεν τους αξιζει...βαλε κατι...μια φανελλα...ακομα και το παντελονι σου :D
Σολωνα μου εθελω να πω εγερασες...αλλα ο skmis εβαλε 2 μετρα κασια πουκατω που το οπλο!!!! :lol: :lol: :lol:
Τι σχεση εχει η κασσια με το παντελονι :evil: ...ειπα ακομα και το παντελονι για να δειξω ποσο σεβασμο πρεπει να εχουμε προς τον πιστο μας συντροφο....ειναι ακομα πιο πιστος και απο το σκυλο εαν σκεφτεις οτι ειναι μαζι μας καθε δευτερολεπτο απο την μερα που θα ξεκινησει το κυνηγι και μεχρι που θα τελειωσει!!!

Οσο για το εγερασες :D ...πρεριμενω την μερα που θα βρεθουμε να καμουμε λιο Abs roll-out workout μαζι :D
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Τι σχεση εχει η κασσια με το παντελονι :evil: ...ειπα ακομα και το παντελονι για να δειξω ποσο σεβασμο πρεπει να εχουμε προς τον πιστο μας συντροφο....ειναι ακομα πιο πιστος και απο το σκυλο εαν σκεφτεις οτι ειναι μαζι μας καθε δευτερολεπτο απο την μερα που θα ξεκινησει το κυνηγι και μεχρι που θα τελειωσει!!!

Οσο για το εγερασες :D ...πρεριμενω την μερα που θα βρεθουμε να καμουμε λιο Abs roll-out workout μαζι :D[/quote]

xaxaxxaxaa...ο ι παρετα με...αν θελεις να καμεις abs roll-out εγω εν παιζω....αν θελεις να καμουμε προπονηση σε squat η deadlift...τοτε ελα μεσα!!!!! :lol: :lol: :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Pathfinder »

Που να θελετε να καμουμε διαγωνισμο ποιος ξηκοκκαλιζει μια χοιρινη μπριζολα πιο γληορα και καλυτερα φωναξετε μου και μενα:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Pathfinder έγραψε:Που να θελετε να καμουμε διαγωνισμο ποιος ξηκοκκαλιζει μια χοιρινη μπριζολα πιο γληορα και καλυτερα φωναξετε μου και μενα:)
μεσα!!!!!!

είμαι πολλης λαλω σου... :D

Εικόνα
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Pathfinder »

BAIKAL TEAM έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Που να θελετε να καμουμε διαγωνισμο ποιος ξηκοκκαλιζει μια χοιρινη μπριζολα πιο γληορα και καλυτερα φωναξετε μου και μενα:)
μεσα!!!!!!

είμαι πολλης λαλω σου... :D

Εικόνα
Που να φαεις τα πλευρα σου ...ειπαμε αλλα εσενα παρα να σε ταιζουν καλυττερα να σε ντυνουν:):)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Pathfinder έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Που να θελετε να καμουμε διαγωνισμο ποιος ξηκοκκαλιζει μια χοιρινη μπριζολα πιο γληορα και καλυτερα φωναξετε μου και μενα:)
μεσα!!!!!!

είμαι πολλης λαλω σου... :D

Εικόνα
Που να φαεις τα πλευρα σου ...ειπαμε αλλα εσενα παρα να σε ταιζουν καλυττερα να σε ντυνουν:):)
:lol: :lol: :lol:
τουτο λαλει τζαι η γυναικα μου ουλλη μερα... :? :? :?
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από ALEXIS »

skimis έγραψε:Χθεσινός παρίπατος για ένα 2ωρο!!! Μώλις πάω να ξεκινήσω το περπάτημα μου για κανένα ορτίκι, κοιτάζω πάνω και βλέπω το τριόνι στα 35μ περίπου να με καπελιάζει. Κυριε ελέησον λαλώ 4 του οκτώβρη τζε γιω θωρώ τριόνια κομα?? Το παρατηρώ καλά καλά να δω μήπως και είναι φιλικουτούνι διότι δεν τα πέζω...Οντως ήταν τριόνι :o 24γρ σκεετ 9,5 νούμερο ήρτεν ολόισια κάτω!! Μέτα περπάτημα, είχα 2 σηκώματα πήρα το 1...Το πρώτο καλλίκομα με το benelli!!! :D Συνεχίζουμε!!!

ετσι οπλο πρεπει να κουβαλης μαζι σου μια κουβερτα να το βαλλεις πανω οι χαμε
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από skimis »

Παλικάρια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές και είναι καλοδεχούμενες!!!! Τα όπλα μου τα προσέχω και τα συντηρώ πολύσυχνά!!! Στη συγκεκριμένη φοτό το όπλο ακούμπησε με μαθηματική ακρίβεια χαμέ, ετζε πέταξα το χαμε :D αλοίμονο 1 βδομάδας όπλο να πετάξω χαμε!!! ακούμπησα το για 5 δευτερόλεπτα και μετά είχα το ρούχο με το λάδι και το σκούπισα όπως πάντα!! Σας ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές....Μα κάτι ακούσα για γυμναστικές τζε άρεσε μου πολλά...Μέσα τζε γω λεβέντες, στο κάτω κάτω εν το επάγγελμα μου!!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”