ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

skimis έγραψε:Παλικάρια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές και είναι καλοδεχούμενες!!!! Τα όπλα μου τα προσέχω και τα συντηρώ πολύσυχνά!!! Στη συγκεκριμένη φοτό το όπλο ακούμπησε με μαθηματική ακρίβεια χαμέ, ετζε πέταξα το χαμε :D αλοίμονο 1 βδομάδας όπλο να πετάξω χαμε!!! ακούμπησα το για 5 δευτερόλεπτα και μετά είχα το ρούχο με το λάδι και το σκούπισα όπως πάντα!! Σας ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές....Μα κάτι ακούσα για γυμναστικές τζε άρεσε μου πολλά...Μέσα τζε γω λεβέντες, στο κάτω κάτω εν το επάγγελμα μου!!!!
λοιπον επειδή ε τζαι το δικο μου επαγγελμα...καμνουμε διαγωνισμο Powerlifting εγω τζαι συ...ο Αλεξης παιζει με το χρονο ποσες μπριζολες μπορει να φαει καποιος σε 6 λεπτα και ο Σολωνας απλα περνει κοιλιακους μεχρι να πει ημαρτων!!!! :lol: :lol: :lol:

και όταν τελειώσουμε....παμε για Pizza 8-)
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

BAIKAL TEAM έγραψε:
skimis έγραψε:Παλικάρια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές και είναι καλοδεχούμενες!!!! Τα όπλα μου τα προσέχω και τα συντηρώ πολύσυχνά!!! Στη συγκεκριμένη φοτό το όπλο ακούμπησε με μαθηματική ακρίβεια χαμέ, ετζε πέταξα το χαμε :D αλοίμονο 1 βδομάδας όπλο να πετάξω χαμε!!! ακούμπησα το για 5 δευτερόλεπτα και μετά είχα το ρούχο με το λάδι και το σκούπισα όπως πάντα!! Σας ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές....Μα κάτι ακούσα για γυμναστικές τζε άρεσε μου πολλά...Μέσα τζε γω λεβέντες, στο κάτω κάτω εν το επάγγελμα μου!!!!
λοιπον επειδή ε τζαι το δικο μου επαγγελμα...καμνουμε διαγωνισμο Powerlifting εγω τζαι συ...ο Αλεξης παιζει με το χρονο ποσες μπριζολες μπορει να φαει καποιος σε 6 λεπτα και ο Σολωνας απλα περνει κοιλιακους μεχρι να πει ημαρτων!!!! :lol: :lol: :lol:

και όταν τελειώσουμε....παμε για Pizza 8-)
Παιδες σιγα σιγα μαζευομαστε και μου αρεσει....εχει κανεναν αλλον?....να ανοιξουμε κανενα θεμα για καλη φυσικη κατασταση νομιζω....η αγαπημενη μας δραστηριοτητα το χρειαζεται;)

Pizza ρε αθεοφοβε?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

SOLON-FAIR ΤΕΑΜ έγραψε:
BAIKAL TEAM έγραψε:
skimis έγραψε:Παλικάρια μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τις συμβουλές και είναι καλοδεχούμενες!!!! Τα όπλα μου τα προσέχω και τα συντηρώ πολύσυχνά!!! Στη συγκεκριμένη φοτό το όπλο ακούμπησε με μαθηματική ακρίβεια χαμέ, ετζε πέταξα το χαμε :D αλοίμονο 1 βδομάδας όπλο να πετάξω χαμε!!! ακούμπησα το για 5 δευτερόλεπτα και μετά είχα το ρούχο με το λάδι και το σκούπισα όπως πάντα!! Σας ευχαριστώ και πάλι για τις συμβουλές....Μα κάτι ακούσα για γυμναστικές τζε άρεσε μου πολλά...Μέσα τζε γω λεβέντες, στο κάτω κάτω εν το επάγγελμα μου!!!!
λοιπον επειδή ε τζαι το δικο μου επαγγελμα...καμνουμε διαγωνισμο Powerlifting εγω τζαι συ...ο Αλεξης παιζει με το χρονο ποσες μπριζολες μπορει να φαει καποιος σε 6 λεπτα και ο Σολωνας απλα περνει κοιλιακους μεχρι να πει ημαρτων!!!! :lol: :lol: :lol:

και όταν τελειώσουμε....παμε για Pizza 8-)
Παιδες σιγα σιγα μαζευομαστε και μου αρεσει....εχει κανεναν αλλον?....να ανοιξουμε κανενα θεμα για καλη φυσικη κατασταση νομιζω....η αγαπημενη μας δραστηριοτητα το χρειαζεται;)

Pizza ρε αθεοφοβε?
ε καλα μεν θυμωνεις!!! :lol:

μετα από τοσα χρονια αθλητισμο δικαιουμαι και γω καμμια δεκαετια κρεπαλης!!!! :D
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Παιδες Ελληνων και εν Χριστο αδελφοι εβρισκεστε σε λαθος χωρο..εδω αναφερομαστε για ΚΥΠΡΙΑΚΟ κυνηγι..με τον ορο κυπριακο συμπεριλαμβανετε και η μασα..ο κυπρεος εχει σκεμπε ΤΕΛΟΣ..
Εξω τα φιτνες απο τα καρβουνα!!!
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αχερκωτης έγραψε:Παιδες Ελληνων και εν Χριστο αδελφοι εβρισκεστε σε λαθος χωρο..εδω αναφερομαστε για ΚΥΠΡΙΑΚΟ κυνηγι..με τον ορο κυπριακο συμπεριλαμβανετε και η μασα..ο κυπρεος εχει σκεμπε ΤΕΛΟΣ..
Εξω τα φιτνες απο τα καρβουνα!!!
Ε Μιχαλη εγω που τρωω και τα καρβουνα είμαι μεσα στο παιχνιδι ακομα???


να και μια φωτο από το μεσημεριανο μου μπούκωμα στο κυνηγι...γατακι!!! :lol:

Εικόνα
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Λεωνιδα μου εισαι σε καλο δρομο θελεις δουλεια ακομα ομως..στις εξορμησεις κ στις συναντησεις αυτα εχουμε..κακες παρεες κ οργια γευστικων απολαυσεων!!!
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αυτά είναι μπραβο Μιχαλη μου....απλα αν ημουν και γω εκει θα ηθελες ακομα ένα ριφουι παραπανω!!!

:lol: :lol:
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Αχερκωτης
Full Member
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2015, 13:20

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από Αχερκωτης »

Τελιωσε τους κοιλιακους κ ελα κοντα!!!ειπε κανενας τ Σολωνα να σταματησει οξα αφησετε τον να καμνει ακομα..;
Άβαταρ μέλους
BAIKAL TEAM
Full Member
Δημοσιεύσεις: 948
Εγγραφή: 26 Οκτ 2015, 19:43

Re: ΦΑΣΣΑ - ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2016

Δημοσίευση από BAIKAL TEAM »

Αχερκωτης έγραψε:Τελιωσε τους κοιλιακους κ ελα κοντα!!!ειπε κανενας τ Σολωνα να σταματησει οξα αφησετε τον να καμνει ακομα..;
ρε φιλε κοιλιακους εν ο Σολωνας που καμνει ακομα...και ε να καμνει μεχρι την εναρξη μεν τον γυρεψεις...

εγω επειδή απλα σηκωνω σιδερα..ετοιμασε μου μια ποικιλια για 4 και ερχομαι!!!! :D
Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
sanguine tuo...
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”