Αναπαραγωγή

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Αναπαραγωγή

Δημοσίευση από MARIOSE »

Βλέπω κάπως θετικά τα μυνήματα σχετικά με την αναπαραγωγή φέτος παίδες. Ο καλός καιρός (με εξαίρεση τη χαλαζόπτωση της περασμένης βδομάδας...) φαίνεται να βοήθησε τις φάσσες τουλάχιστον στη περιοχή Λευκωσίας. Ελπίζω να είναι το ίδιο καλά τα μυνήματα και αλλού.

Φυσικά εννοείτε ότι ΑΝ τις αφήσουν οι αεροβολάδες, φλομπεράδες τζιαί οι άλλοι ούλλοι "λεβέντες"... :roll:
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αναπαραγωγή

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΕ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΗ ΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΗΣΤΙΚΟΥΣ!!!

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΤΟΥΣ ΒΑΒΑΤΣΙΝΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ...ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΑ ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ :D

ΕΔΩΣΕ ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΣΤΑ 5-6 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Αναπαραγωγή

Δημοσίευση από MARIOSE »

:lol: :lol: Ήβρες τον κλέφτη Σόλωνα!! :lol:

Πράγματι είναι εύκολη λεία στους επιτήδειους Σόλωνα αλλά είμαστε τζιαί εμείς δαμέ! ;)
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: Αναπαραγωγή

Δημοσίευση από Sergios »

Ελπίζω φέτος η κατάσταση να είναι καλύτερη.....απο πολλούς φανατικούς και μη του αθλήματος βλέπω μεγάλες αλλαγές στις συζητήσεις που λαμβάνω μέρος όσο για φάσσα τόσο και για λαγό.....με την προσπάθεια που κάνουμε διάφοροι μικροί πυρήνες όπως εμείς του περιοδικού μας σε διάφορα στέκια που παρεβρισκόμαστε ίσως επηρεάσουμε προς το καλό όσους μπορούμε....κάλλιο αργά παρά ποτέ...να ισιώσουμε τέλεια εν το νομίζω αλλά προσπαθούμε για να αισθανόμαστε καλά με τους εαυτούς μας και να μπορούμε αύριο να βλέπουμε στα μάτια νεαρούς κυνηγούς και να ξέρουν οτι είμαστε παραδείματα προς μίμηση..... :) :)
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Αναπαραγωγή

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Αι αγκρι
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
kyriakos304
Δημοσιεύσεις: 1044
Εγγραφή: 17 Αύγ 2011, 06:52

Re: Αναπαραγωγή

Δημοσίευση από kyriakos304 »

Πολλά σωστή κουβέντα Σερκη
Καλύτερα ένα θήραμα λιγότερο παρά ένας φίλος….
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Αναπαραγωγή

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Sergios έγραψε:Ελπίζω φέτος η κατάσταση να είναι καλύτερη.....απο πολλούς φανατικούς και μη του αθλήματος βλέπω μεγάλες αλλαγές στις συζητήσεις που λαμβάνω μέρος όσο για φάσσα τόσο και για λαγό.....με την προσπάθεια που κάνουμε διάφοροι μικροί πυρήνες όπως εμείς του περιοδικού μας σε διάφορα στέκια που παρεβρισκόμαστε ίσως επηρεάσουμε προς το καλό όσους μπορούμε....κάλλιο αργά παρά ποτέ...να ισιώσουμε τέλεια εν το νομίζω αλλά προσπαθούμε για να αισθανόμαστε καλά με τους εαυτούς μας και να μπορούμε αύριο να βλέπουμε στα μάτια νεαρούς κυνηγούς και να ξέρουν οτι είμαστε παραδείματα προς μίμηση..... :) :)

AYTO ΕΙΝΑΙ!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”