ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από kanaris »

spyrosspyrou851 έγραψε:Εγώ για τρυγόνια αύριο πάλε :D
Σπύρο παρομοίως στην επαρχία του Ζηνωνα ;)
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ 2 ΠΟΥΛΙΑ ΣΤΟ ΣΑΚΙΔΙΟ!Η ΔΡΟΣΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥΦΕΚΙΑ....ΥΓΕΙΑ!!!

ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΛΙΓΟΣΤΑ...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΙΣΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ!

ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :P
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Sergios »

Εγώ με την σειρά μου πήγα ορεινή Λάρνακας για καμιά φασσούα με τον κουμπάρο είδαμε μια όλη κι όλη απόμακρα επιάσαμε που ενα αρκοπέζουνο....η ώρα 12 επεράσαμε που την Κοφίνου επιάσαμε 2 μερίδες κλέφτικο πουργούρι και τταβά πήγαμε σπίτι ετοιμάσαμε μια σαλάτα καλοκαιρινή με βαλσάμικο....ήπιαμε 5-6 μπυρούδες ξεκουραστήκαμε και μετά παραλιακά Λάρνακας πέρκει φανούμε τυχεροί αλλά η καττα η μαύρη συνεχίζεται για φέτος....την νύχτα θέλοντας να αρχίσω να μπαίνω στο κλίμα κάναμε σούπα τραχανά αυγολέμονο μες το air condition και από ενα ποτηρούι κρασί με προετοιμασία του σχεδίου της επόμενης Κυριακής που λέει ΠΑΦΟΣ ΦΑΣΣΑΚΚΕΣ.....Κομπλέ αυτή την φορά η ομάδα αφου εκάλαρα τους να έρτουν....αυτά απο μένα
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ουλλα πομπα φιλε ωσπου εσυναφερες τον τραχανα...τραχανας με 35 βαθμους θερμοκρασια εν λαλει...εκτος αν εκατσες πουκατω που το εαρκοντισιον και φακκα σου καταμουτρα:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Nikos »

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Sergios »

Φίλε μου Αλέξη έτσι είναι όπως τα είπες....μες το air condition....και είπα τραχανάς αυγολέμονος οχι σκεττος τραχανάς έχει πολλήηηη διαφορά αν δεν έφαες δοκίμασε....φούσκωσε τον τραχανά βάλε τον να βράσει και σε ένα μπόλ χτύπα 5-6 αυγά και βάλε τα μέσα....πάααααναγία μου.....:)
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Σήμερα καρπώθηκα τα πρώτα μου τρυγόνια :D …παρέα με το Σπύρο. Σημείο αναφοράς ένα φυσίγγιο το οποίο δοκίμασα τελευταίος και μου έκανε εντύπωση το Pattern του, πολύ ομοιόμορφο χωρίς κενά. Το ένα το τρυγόνι το κτύπησα στα 45μ με τσοκ 4*. Επίσης τη 3η εξόρμηση για φάσα πήρα ένα πουλί με το ιδιο φυσίγγιο. Αναφέρουμε στο Clever mirage 34gr-6 και του οποίου οι δοκιμες θα είναι στο περιοδικό μας στο τεύχος που έρχεται.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

LEFKIOS έγραψε:Σήμερα καρπώθηκα τα πρώτα μου τρυγόνια :D …παρέα με το Σπύρο. Σημείο αναφοράς ένα φυσίγγιο το οποίο δοκίμασα τελευταίος και μου έκανε εντύπωση το Pattern του, πολύ ομοιόμορφο χωρίς κενά. Το ένα το τρυγόνι το κτύπησα στα 45μ με τσοκ 4*. Επίσης τη 3η εξόρμηση για φάσα πήρα ένα πουλί με το ιδιο φυσίγγιο. Αναφέρουμε στο Clever mirage 34gr-6 και του οποίου οι δοκιμες θα είναι στο περιοδικό μας στο τεύχος που έρχεται.

ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΛΕΥΚΙΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΑΙΣΜΕΝΑ :D ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ 2 ΤΡΥΓΟΝΑΚΙΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΣΤΟ ΜΑΖΩΤΟ...ΕΙΔΑ 19 ΤΡΥΓΟΝΙΑ ΜΕΤΡΗΜΕΝΑ ΜΕ ΜΟΝΟ 3 ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ....ΚΑΡΠΩΣΗ 2 ΚΟΡΑΖΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΠΟΛΥΣΠΟΡΟ :D

Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ 1 ΤΡΥΓΟΝΙ ΚΑΛΟΤΑΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΚΑΘΟΣ ΓΥΡΙΖΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΚΩΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΤΕΡΑΤΣΙΑ...ΚΑΙ Η ΒΟΛΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΟΜΩΣ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Ζητηται περιοχη για φασσες με σιγουρη καρπωση ανω των 50 κομματιων.Πληρωνω cash
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

50 ΚΟΜΜΑΤΙΑ :?: :shock: ...ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΟΨΕ ΤΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ :roll:

ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”