ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Sergios »

Εγώ αύριο θα πάω στις φασσάκκες μου....καλά τα τρυγόνια αλλά με την κατάσταση που είδα στα τρυγώνια σήμερα νεκάτσιασα μόνο και μόνο που λαλώ οτι είμαι Κυπραίος.....έβαλα τα πράματα μου σε μια παλλούρα με ένα ψευροφαναρούι πάνω απλώς για να βλέπω τι κάμνω και αλλο λίο να μου πατήσουν τα πράματα μου με το αυτοκίνητο ήρταν με περικύκλωσαν αλλά οκ εγέλασα τους κι έπιασα το τρυγόνι μου....ήρταν αλλο 2-3 που παίζονταν με αλλά χαμηλά δε....
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:50 ΚΟΜΜΑΤΙΑ :?: :shock: ...ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΚΟΨΕ ΤΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ :roll:

ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ :P
ως τα 5 ευρω διω τα με την ψυσιη μου φιλε...:) :D
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εζευκαρωσα τους σημερα

Εικόνα
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
ChrisApostolou
Full Member
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 19 Δεκ 2013, 11:32
Τοποθεσία: PAPHOS

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από ChrisApostolou »

rps20150921_100450.jpg
rps20150921_100338.jpg
Καλησπερα σας...χθες κυριακη με τον συντροφο ***** στην ιδια περιοχη που ημουν την περασμενη εξορμηση......! Σε μια επιτρεπομενη περιοχη και οχι απαγορευμενη οπως πραττουν καποιοι μετα την απογνωση/απογοητευση τους! Επισης με το αυτοκινητο της θηρας να μας παρακολουθει απο αποσταση βλεποντας τα πουλια να μαγνητιζονται απο τον βικο και την λουβανα που ηταν διασπαρτη στην αχανη πεδιαδα....5-6 μοσιλιες μεσα σε ολη την περιοχη! Ο συντροφος ****** απο το πρωι λαλει μου...ρε φιαμεν τωρα που εν πρωι και εν θα καμουμε τπτ δαμε εν νεκροταφειο...παμε ευρετου...λαλω του κατσε και εν να δεις... Να μην τα πολυλογουμε απο το πρωι μεχρι τις 11 τπτ μετα μεχρι το απογευμα....... BAIKAL vs BROWNING..... Συνολο 2 οπλα...17 φασσες και 29 αρκοπεζουνα...Τον νιοβρη παλεεεε.....
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Μπραβο φιλε Chris...
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΜΠΡΑΒΟ ΚΡΙΣ ΩΡΑΙΟΣ..ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΠΟΛΛΑ ΩΡΑΙΑ...ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ... ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ :P

Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ Η ΩΡΑ 4.00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΜΕ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΗ ΖΕΣΤΗ,ΩΡΑΙΟ ΑΕΡΟΥΔΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ..ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!

ΑΠΟ ΤΗΣ 4.00-4.15 ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ...35 ΧΡΟΝΙΑ ΚΥΝΗΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΞΑΝΑ ΕΤΥΧΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΠΑΙΔΕΣ....ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΧΘΕΣ...ΧΕΣΤΗΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΙΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗ!!!

ΟΠΩΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥΣ,ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΟΥ 1-1.5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΠΟΙΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ...

ΤΟ ΝΕΦΙΚΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ....ΣΑΣ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΤΕ Η ΤΡΙΧΑ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ....ΤΟ ΝΕΦΙΚΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ?

ΟΧΙ ΤΟΥ ΛΕΩ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΒΟΥΝΟ...ΤΙ ΕΧΕΙ?

ΝΟΜΙΖΩ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΕΡΧΩΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΥΓΟΡΑ!
ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ?

ΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΩ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΩΡΑ...ΕΤΩ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΟΝΤΡΟ ΚΟΡΜΟ ΝΑ ΤΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΒΑΘΜΟ!!!

ΠΑΙΔΕΣ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ....ΕΙΜΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΟΦΟΣ ΜΟΥ...

ΑΡΧΙΣΑΝ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΩΔΟΙ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΖΙ ΟΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΣΙΚΩΣΕΙΣ ΚΕΦΑΛΙ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ....ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ(ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑ ΖΩ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ) ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΕΡΑΥΝΟΙ ΝΑ ΠΕΥΤΟΥΝ Ο ΕΝΑΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΔΕΞΙΑ ΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΑΣ...ΠΙΟ ΜΠΡΩΣΤΑ...ΠΙΟ ΠΙΣΩ....ΜΑ ΚΑΤΙ ΤΣΑΚΡΙΤΣΙΕΣ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΑΝΑ ΜΟΥ...

ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΡΙΧΝΕ ΠΑΝΤΟΥ....ΕΡΙΧΝΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΝΕΦΙΚΟ ΗΤΑΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ....ΕΡΙΞΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 20-25 ΣΤΑ 20 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΔΙΕΡΚΗΣΕ ΟΥΛΛΟ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ!!

ΑΦΗΣΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΔΕΝΤΡΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΣΕ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟ...ΠΗΓΑ 30Μ..ΜΕΤΑ ΑΚΟΜΑ 30Μ..ΜΕΤΑ ΑΚΟΜΑ 20Μ ΟΠΩΣ ΕΡΙΧΝΕ ΤΟΥΣ ΚΕΡΑΥΝΟΥΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑΔΡΑ ΟΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΧΩΡΙΣ ΔΕΝΤΡΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΑΛΑΖΙ ..ΟΠΟΥ ΕΓΙΝΑ ΕΝΑ ΚΟΛΛΟΥΡΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΟΥΝΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΓΡΥΓΟΡΑ.....ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΣΤΡΑΦΤΕ ΚΑΙ ΕΔΙΝΕ ΤΗΝ ΠΡΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΚΕΡΑΥΝΟ ΞΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ...ΕΣΒΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΛΑΛΩ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΝΑΨΕΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ...ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕ...

ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΚΑΚΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΟ ΦΙΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...ΠΑΡΑΤΑΘΗΚΕ ΛΙΓΟ Η ΚΛΗΣΗ..ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΚΑΜΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΟΥΦΦΦΦ.....ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΜΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ:|

ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΦΕΥΓΑΜΕ(ΜΕ 2 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ) Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΜΥΡΙΖΕ ΚΑΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ...ΕΤΣΙ ΠΡΑΜΑ ΠΑΙΔΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΙ ΟΥΤΕ Ο ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ.....ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ΚΑΙ ΡΩΤΟΥΣΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΜΕ ΤΟΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΧΘΕΣ :shock: :shock: :shock:

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΡΠΩΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΟΟΛΟ ΑΥΤΟ 3 ΠΟΥΛΙΑ ΕΓΩ ΚΑΙ 2 Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ....ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΥΛΛΟ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΓΕΜΗΣΕ ΦΑΣΣΕΣ....ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ(ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ) ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΤΩ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑΔΡΑ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΚΟΠΑΔΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΣΤΡΑΠΙΑΙΑ ΒΥΘΙΣΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 150Μ ΣΕ ΚΛΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΑ 20Μ ΥΨΟΣ...ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!

ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ...ΤΟ ΖΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ
:roll:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Ο Σέργιος χαπποπίνει που αρρώστησε που τα νερά, εσύ ακόμα λίγο να σε φάει ο κεραυνός, πολλύ το κακό απ´ ότι εκατάλαβα στην Πάφο, ευτυχώς όλα καλά παιδιά. :)
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Παιδες μακρυα απο δεντρα στυλλους κλπ οταν εχει κεραυνους εστω και αν γινετε τουλουμι που τα νερα...και οσον πιο χαμηλα στην γη...ξαπλωστε κατω...Σολο αμαν επερασετε και ηρτετε πισω καλα φτανει.Εγω αντεξα εχτες μεχρι τις 1130 χωρις να ριξω σιηπεθκια χωρις να δω πουλι σε ακτινα ενος χιλιομετρου...μονο μεσα στην απαγορευμενη που εκμναν περασμα κανονικα καθε μιση ωρα. 5-10 πουλια.Παντως εχτες ο καιρος μου θυμισε κατι μερες του Γεναρη Φεβραρη μουντος συννεφιασμενος λια νερα καθε τοσο...ο αγαπημενος μου :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Τέλος καλό όλα καλά Σόλων... Έτρωα τζιαί εγώ το χαλάζι με το μαγιώ τζιαί με μια κούππα στο σιέρι να πετάσσω νερά...

Άλεξ, χειμώνας, αέρας, νερά, χιόνια, ομίχλη τζιαί ούλλοι τρυπωμένοι σπίτι τους στο τζάκι ενώ εγώ έξω στο βουνό, στον τόπο μου!! Όλα τα λεφτά φίλε, όλα τα λεφτά!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:Παιδες μακρυα απο δεντρα στυλλους κλπ οταν εχει κεραυνους εστω και αν γινετε τουλουμι που τα νερα...και οσον πιο χαμηλα στην γη...ξαπλωστε κατω...Σολο αμαν επερασετε και ηρτετε πισω καλα φτανει.Εγω αντεξα εχτες μεχρι τις 1130 χωρις να ριξω σιηπεθκια χωρις να δω πουλι σε ακτινα ενος χιλιομετρου...μονο μεσα στην απαγορευμενη που εκμναν περασμα κανονικα καθε μιση ωρα. 5-10 πουλια.Παντως εχτες ο καιρος μου θυμισε κατι μερες του Γεναρη Φεβραρη μουντος συννεφιασμενος λια νερα καθε τοσο...ο αγαπημενος μου :)
ΣΠΥΡΟ ΕΓΩ ΝΑ ΜΕ ΕΣΦΗΚΕΣ ΘΑ ΕΥΚΑΛΑ ΕΝΑ ΤΟΝΟ ΝΕΡΟ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΞΤΡΑ ΦΑΝΕΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ ΑΜΕΣΟΣ....ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΕΚΑΜΝΑΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΤΗ ΟΥΛΛΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΟΠΟΥ ΕΙΧΑΙ ΠΟΥΛΙ ΕΣΗΚΩΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ....Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΠΕΤΟΥΣΑΝ ΤΑ ΚΟΠΑΔΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΣΤΑ 15Μ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ :shock:

ΑΛΕΞ ΤΟ ΞΑΝΑ ΕΠΑΘΑ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΕ ΕΤΣΙ ΕΝΤΑΣΗ...ΟΣΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΞΑΠΟΛΑ ΑΛΛΟ ΜΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟΥΤΟ ΤΑ ΠΡΑΜΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ :shock:

ΟΤΑΝ ΒΡΕΘΗΤΕ ΣΕ ΕΤΣΙ ΑΚΡΑΙΑ ΦΕΝΟΜΕΝΑ ΜΕ ΚΕΡΑΥΝΟΥΣ ΚΑΜΝΕΤΕ ΤΟ ΕΞΗΣ.....ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΟΠΩΣ Π.Χ ΧΘΕΣ.....

ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΙΔΕΡΙΚΟ ΚΡΑΤΑΜΕ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΜΑΣ,ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΣΟ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΑ ΓΙΝΕΤΕ ΕΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΟΡΦΗ(ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΤΟ) ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΚΟΥΒΑΡΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΕΞΕΧΟΥΝ ΠΟΔΙΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΧΩΡΟ ΧΩΡΕΙΣ ΔΕΝΤΡΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ!!!

ΜΑΡΙΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΤΣΙ ΠΑΡΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΖΗΣΩ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙΣ...ΑΚΟΜΑ ΟΙ ΤΣΑΚΡΙΤΣΙΕΣ ΕΝ ΜΕΣ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΜΟΥ :?
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”