ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Anthimos »

Athos 1978 έγραψε:1080P :)


Εκαμες ταισμα????
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από KINIGOSS »

κοπελια τα ταησματα αρκεψαν ,αρκεψαν και τα χουμιασια απο τους αεροβολαδες φλοπεραδες..πολλα απο τα πουλακια που βλεπετε τωρα και πετουν αμεριμνα συντΟμα θα σφαγιαστουν απο παρεΕ ς με κυνηγαρες που θα βαλουν φωτογραφιες με ματζιελια για να μας διξουν πως την εχουν μεγαλη..καθε χρονο τα ιδια καμια αλλαγη καμια βελτιωση ο θεος δια μας πουλια ειδικα φασσες κατι που παλια δεν ειχαμε σε ολες τις επαρχιες αλλα κανενας δεν το εκτημα πρωτη κυριακη της φασσας πεΖουνια φιλικουτουνια φασσες τριγωνια θα σφαγιαστουν παλε απο καπιους αγριους.. και οι νομοταγεις κυνηγοι θα μηνουν οπος καθε φορα με την απορια . :twisted: :twisted: αν εχεις μεσον διαβενε
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Athos 1978 έγραψε:1080P :)

Ετσι σιηστες πανω μου εν ο χαρος μου :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

KINIGOSS έγραψε:κοπελια τα ταησματα αρκεψαν ,αρκεψαν και τα χουμιασια απο τους αεροβολαδες φλοπεραδες..πολλα απο τα πουλακια που βλεπετε τωρα και πετουν αμεριμνα συντΟμα θα σφαγιαστουν απο παρεΕ ς με κυνηγαρες που θα βαλουν φωτογραφιες με ματζιελια για να μας διξουν πως την εχουν μεγαλη..καθε χρονο τα ιδια καμια αλλαγη καμια βελτιωση ο θεος δια μας πουλια ειδικα φασσες κατι που παλια δεν ειχαμε σε ολες τις επαρχιες αλλα κανενας δεν το εκτημα πρωτη κυριακη της φασσας πεΖουνια φιλικουτουνια φασσες τριγωνια θα σφαγιαστουν παλε απο καπιους αγριους.. και οι νομοταγεις κυνηγοι θα μηνουν οπος καθε φορα με την απορια . :twisted: :twisted: αν εχεις μεσον διαβενε

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΦΙΛΕ....ΕΑΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΠΩΣ ΚΥΝΗΓΟΥΜΕ ΣΤΗ ΚΥΠΡΟ ΤΟ 2015:? :? :? !!!

ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από KINIGOSS »

κανονικα θα επρεπε να ειναι παραδειγμα προς αποφυγην αυτα αλλα ειναι παράδειγμα προς μίμηση :twisted: :twisted: και ολο και περισσοτεροι θελουν να κανουν τετια κυνηγια
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από KINIGOSS »

KINIGOSS έγραψε:κανονικα θα επρεπε να ειναι παραδειγμα προς αποφυγην αυτα αλλα ειναι παράδειγμα προς μίμηση :twisted: :twisted: και ολο και περισσοτεροι θελουν να κανουν τετια κυνηγια
και μετα θα ερτουν τα ορτυκια αλλα θα μπενουν μονο μεσα σε χωραφια που εχει μιχανουες θα τα παιζουν καπιοι με τη μεθοδο της εκκαθαρισης με τες μισες για να μεν τα λιονουν και εμεις θα βλεπουμε ..τα σκυλια φερμαες μας θα ειναι μεσα στο κλουβι και αν παμε να παρουμε εστο και μετα την σφαγη το σκυλλι μας για να βρει και αυτο κανενα ορτυκακι θα ερτει η θυρα να μας γραψει ενω αυτους που κανουν την ζημια τους προσεχουν
ζητω το κυπριακο κυνηγι- ηγεσιες- συλλογοι και λιπα λογια λογια αλλα οι ιδιες μαλακιες εξακολουθουν χωρις καμια αλλαγη :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

KINIGOSS έγραψε:
KINIGOSS έγραψε:κανονικα θα επρεπε να ειναι παραδειγμα προς αποφυγην αυτα αλλα ειναι παράδειγμα προς μίμηση :twisted: :twisted: και ολο και περισσοτεροι θελουν να κανουν τετια κυνηγια
και μετα θα ερτουν τα ορτυκια αλλα θα μπενουν μονο μεσα σε χωραφια που εχει μιχανουες θα τα παιζουν καπιοι με τη μεθοδο της εκκαθαρισης με τες μισες για να μεν τα λιονουν και εμεις θα βλεπουμε ..τα σκυλια φερμαες μας θα ειναι μεσα στο κλουβι και αν παμε να παρουμε εστο και μετα την σφαγη το σκυλλι μας για να βρει και αυτο κανενα ορτυκακι θα ερτει η θυρα να μας γραψει ενω αυτους που κανουν την ζημια τους προσεχουν
ζητω το κυπριακο κυνηγι- ηγεσιες- συλλογοι και λιπα λογια λογια αλλα οι ιδιες μαλακιες εξακολουθουν χωρις καμια αλλαγη :twisted: :twisted: :twisted:
ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΓΑΝΑΚΤΙΣΜΕΝΟ ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΒΡΗΣΚΩ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΑΙΟ...ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ.......ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΣΕ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ!!

ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ......ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ....Η ΜΟΝΗ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΗΤΑΝ Η ΣΥΡΙΑ.....ΕΔΩ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΟΜΦΑΛΟΣ ΤΗΣ ΓΗΣ....Η Μ@@@ΚΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΡΝΕΙ.......ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΣΩ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ!!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από KINIGOSS »

εχεις δικεο φιλε μου σε οσα λες
ειπαμεν τα ολα 100000000 φορες αλλα τπτ δεν βγενει
ξερουμε οτι δεν μπορει να γινει το θαυμα και να γινει η κυπρος κυνηγετικος παραδεισος αλλα με την τιριση των νομων τις αυστηρες επιτελους πινες και με το να κανουν καπιοι την δουλια τους θηροφυλακη και ομοσπονδια αυτο το κυνηγι θα ηταν ισο για ολους τους νομοταγεις να το απολαμβανουν τωρα ομως ειναι για ολους τους παρανομους.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Δεν έχουμε επιλογή λεβέντες...ή τα βλέπουμε και χαλιόμαστε ή κυνηγάμε μόνοι σε απόμερες περιοχές (τις περισσότερες φορές παπαγάλοι...) για να μην τα βλέπουμε....

Ευτυχώς είμαστε όλοι οι ΓΑΡΟΙ μαζεμένοι σε ένα ρότσο (ή μάλλον μισό...) μες την γωνιά της Μεσογείου...
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Sergios »

Άτε να βράζουμε παίδες.....78 μέρες έμειναν....φέτος θα αργήσω να αρχίσω αναγνωρίσεις άλλες χρονιές πως εθκιανεφκουμουν που τον Μάη - Ιούνη και εχαλούσαν μου τις Κυριακές μου άσχετοι που λεν οτι η φάσσα εν παλιοπούλι και το κυνήγι της παλιοκυνήγι κι έρχοντε απλώς για να δείξουν στο κοινό τις ανωμαλίες τους έτσι χάρη εν τους κάμνω φέτος....θα πάω έναν τόπο απόμακρα που θα δω 5-6 πουλιά και αν παίξω έπαιξα....φτάνει να μεν υπάρχει αν είναι δυνατόν ούτε κι ένα πλάσμα....κι ας μου φακκούν γυρούς....είναι θέμα κοψονουρκάς να πετύχεις έτσι πουλιά εξ άλλου το κυνήγι για μένα είναι πόστο και στρατηγική....
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”