ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Όπως το μέλιν Σπύρο! ;)
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Sergios »

Άβαταρ μέλους
sotiris!129
Δημοσιεύσεις: 1318
Εγγραφή: 11 Φεβ 2013, 12:38

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από sotiris!129 »

προι προι εχτες με το φραπε στο χερι ανοιω την πορτα... εφκαλα το φραπε που την μουτην !
IMG_1717.gif
αποθρασυνθηκαν τελεια τουτες!
Τι καμεις κορου μου εσυ δαμε ?
τραβα παενε στο καλο της Παναγιας γιατι αλοπος εν εκαταλαβες ποιου φακας την πορτα!
[/quote]
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
το να πετας χαρταετο δεν σε κανει πιλοτο
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Sergios »

sotiris!129 έγραψε:προι προι εχτες με το φραπε στο χερι ανοιω την πορτα... εφκαλα το φραπε που την μουτην !
IMG_1717.gif
αποθρασυνθηκαν τελεια τουτες!
Τι καμεις κορου μου εσυ δαμε ?
τραβα παενε στο καλο της Παναγιας γιατι αλοπος εν εκαταλαβες ποιου φακας την πορτα!
[/quote] :shock: :shock: :o :o
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Sergios »

Κοπέλια μου...σιγά σιγά να σταρτάρουμε? Επίε κανένας αναγνώριση? 8 εβδομάδες εμείναν αν το καταλάβετε....ώσπου είμαστε είμαστε? τι λένε τα πράματα φέτος?
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Nikos »

Ε Σέρκη μ ουτε εγω πήγα και με αυτά που ακούω για την Πάφο μαλλον παιζει και να μην παω αναγνώριση. Εχει ενα τοπούι που εν πατα πλάσμα, 2-3 ευκαιρίες εχεις τες, νομιζω ειμαι happy!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εγω Αυγουστο δεν θα παω φετος.Ειπα να δειξω καλη διαγωγη περκει φκει η χειμερινη σεζον χωρις τηλεφωνα "αγαπη ελα σπιτι και επελλαναν με οι μιτσιοι...αγαπη ο μεγαλος εκαμε μαυρο τον μιτση...ρε μανα μου ενυχτωσε ποτε λοαρκαζεις να ερτεις σπιτι"...κλπ κλπ κλπ :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Αλέξη μου πίστεψε με εν πετυχένει εδοκίμασα το... :lol:

Εν γιαυτό που είπα τζιαί εγώ ότι φέτος εν να πάω. Πέρσι ήταν να πάω τζιαί επέλλανεν με, "μα εν να έρτει κόσμος", "μα θέλω να μας ψήσεις σούβλα" κτλ κτλ κτλ. Ε, εν επήα αλλά το Νιόβρη πάλε τα ίδια :lol:
Άβαταρ μέλους
Phinix
Δημοσιεύσεις: 943
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 15:21
Τοποθεσία: Rizokarpaso

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Phinix »

Pathfinder έγραψε:Εγω Αυγουστο δεν θα παω φετος.Ειπα να δειξω καλη διαγωγη περκει φκει η χειμερινη σεζον χωρις τηλεφωνα "αγαπη ελα σπιτι και επελλαναν με οι μιτσιοι...αγαπη ο μεγαλος εκαμε μαυρο τον μιτση...ρε μανα μου ενυχτωσε ποτε λοαρκαζεις να ερτεις σπιτι"...κλπ κλπ κλπ :)
Μαζεφκεις πόντους ένα πράγμα. :D :D :D
Λαοι, που ξεχνανε την ιστορια τους, είναι καταδικασμενοι να την ξαναζησουν
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Phinix έγραψε:
Pathfinder έγραψε:Εγω Αυγουστο δεν θα παω φετος.Ειπα να δειξω καλη διαγωγη περκει φκει η χειμερινη σεζον χωρις τηλεφωνα "αγαπη ελα σπιτι και επελλαναν με οι μιτσιοι...αγαπη ο μεγαλος εκαμε μαυρο τον μιτση...ρε μανα μου ενυχτωσε ποτε λοαρκαζεις να ερτεις σπιτι"...κλπ κλπ κλπ :)
Μαζεφκεις πόντους ένα πράγμα. :D :D :D
Μαζεψε μαζεψε ποντους φιλε εμειναν ολοι ανεξαργυρωτοι:)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”