ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Kostas M.
Full Member
Δημοσιεύσεις: 97
Εγγραφή: 02 Αύγ 2014, 09:01

ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Kostas M. »

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΠΙΣΗΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΦΑΣΣΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ;
ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Laurona »

Και το 2009 ηταν 16 Αυγουστου Κυριακη....και αν θυμαμαι σωστα ηταν αντιπροεδρος τοτε........γιατι τοτε ......το διακυνδινευσαμε?

Να σας πω εγω γιατι πιστευω ?

Γιατι οταν πεφτει τοσο κοντα η πρωτη κυριακη με τον δεκαπευνταυγουστο συνηθως οι περισσοτεροι ειναι διακοπες και δεν μπορουν να τις σπασουν στην μεση....οποταν δεν πανε την πρωτη κυριακη.Και επειδη οι περισσοτεροι το καλοκαιρι μονο την πρωτη κυριακη πανε.......δεν θα ανανεωσουν την αδεια απο το καλοκαιρι........και ετσι θα εχουν καθυστερηση στα ταμεια τους.

Αλλο να εισπραττεις 15-20% παραπανω που τον Αυγουστο και αλλα να περιμενεις τον Νιοβρη ;)

Υ.Σ
Σιγουρα κοσμο θα χει στα βουνα........αλλα ποτε δεν ηταν αυτο εμποδιο στα προηγουμενα χρονια για μετακινηση του κυνηγιου πιο μετα.
Προσωπικα και να μην δωσουν την φασσα δεν με νοιαζει, μιλοντας για εμενα......αλλα να μην μας κοροιδευουν....την στιγμη που ολοι ξερετε οτι οταν κατι εφαρμοστει.....μετα μονιμοποιειτε...και χανετε ....για παντα!!
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από giorgos80 »

Εγω πιστευω φετος θα εχουμε εκπληξεις οσο αφορα εξορμησεις ενδημικου και κοστος εκδοσης αδειας
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από giorgos80 »

Α!αν πραγματι ισχυει αυτο που λεει ο λαουρονα τοτε αποδεδειγμενα το κυνηγι στη Κυπρο διοικειται απο μικρους απατεωνισκους.μην ξεχναμε τι εγινε την περσινη χρονια
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ....ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΒΑΣΙΛΙΣΑ ΤΩΝ ΑΙΘΕΡΩΝ :P
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
KINIGOSS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2011, 20:47

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από KINIGOSS »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ....ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΒΑΣΙΛΙΣΑ ΤΩΝ ΑΙΘΕΡΩΝ :P
πολυ οραια φωτογραφια φιλε Σολων!! ειναι για να δουν καπιοι που επιμενουν οτι εχει μαρκες οπλων που δεν σκοτωνουν και δεν παραδεχοντε οτι αυτοι ειναι λαθος..οταν εισαι κεντρο εισαι! αλλα διχνει και ποσα σημεια εχει το πουλλι που η ντουφεκια το ξηφτεριζει ουρα φτερουγες και λιπα φκαλλουν ενα σορο φτερο και παλε καπιοι λενε το φυσιγκιο η το οπλο ξηφτεριζει :D :D :D
ALEXIS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 324
Εγγραφή: 01 Αύγ 2011, 17:50

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από ALEXIS »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ....ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ ΤΗ ΒΑΣΙΛΙΣΑ ΤΩΝ ΑΙΘΕΡΩΝ :P

ΑΝ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΠΟΥ ΠΕΖΟΥΜΕΝ ΕΤΡΩΑΝ ΤΟΣΑ ΣΚΑΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΟΙΑΝΝΕΝ ΟΥΤΕ ΜΙΑ
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

HOMEMADE ΦΩΤΟ....ΦΟΥΛ ΤΣΙΟΚ ΣΤΑ 36Μ Ν5 NICKEL/GOLD-MIX....ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΖΕΣΤΑ ΖΕΣΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ:D :D :D

ΥΠΗΡΧΑΝ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΠΟΥΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΠΡΗ ΣΚΟΝΗ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΝΕΜΕΛΑ ΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ........


ΚΑΙ Ο ΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΟΥ ΟΠΟΥ ΘΑ ΜΕΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.....ΜΑ ΑΦΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΩ ΤΗΣ...ΜΑ Η ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΗΤΑΝ ΚΕΝΤΡΟ....ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ......ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΣΙΟΚ......ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΓΓΙΟΥ......ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΠΡΟΣΚΟΠΕΥΣΗ Κ.Λ.Π,Κ.Λ.Π,Κ.Λ.Π..........

ΚΥΝΗΓΟΣ,ΟΠΛΟ,ΦΥΣΙΓΓΙ,ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ/ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ,ΚΑΙΡΙΚΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ(ΑΕΡΑΣ),ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΑΠΟΣΤΑΣΗΣ,ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ.....ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΟΥΠΟΥΛΛΑ ΚΑΙ ΑΣΠΡΗ ΣΚΟΝΗ.....ΠΩΣ?????
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΦΕΤΟΣ ΜΕ ΝΕΟ ΑΙΜΑ :P

ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΦΑΣΣΑ- ΤΡΥΓΟΝΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2015

Δημοσίευση από Athos 1978 »

1080P :)

Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Open mind for a different view.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”