ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Priest+++ »

Ωραίο μπράβο παιδια.
Χρυσανθε μου δεν σιωπησες λεπτό. Εν τζιε πιστεύω να εμείνες νηστικός ;)
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από admin »

Ρε κοπελια εγω μιαν φαση αγχωθηκα 16 τσινιοι ακομα λιο να μεν φαμε 14 τσικλες :-) περασαμε πολυ ωραια ακολουθει beach party με ψαρεμα νυχτερινο με καλαμι παντελη να μεν μας παρεξηγησουν
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Laurona »

Εμεινα ρε φιλε.
τζινος ο σεττερας οποτε ε γύριζα που την αλλην επινε την ζιβανια μιυ κ ετρωε μου το φαι :-D
Ειδες τον να πει κουβεντα. ?
ηνταλοις να πει αφου εμασαν τες μπυρες κ επινε τα λουκάνικα. ? :-D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

admin έγραψε:Ρε κοπελια εγω μιαν φαση αγχωθηκα 16 τσινιοι ακομα λιο να μεν φαμε 14 τσικλες :-) περασαμε πολυ ωραια ακολουθει beach party με ψαρεμα νυχτερινο με καλαμι παντελη να μεν μας παρεξηγησουν
Άριστε υπολόγιζε με μέσα που τα τωρά :D

Τους Λεμεσιανούς εν τους επολλοκουβέντιασα (έκοψα λλίον μακριά) εν να το κάμω στο επόμενο meeting :D
Πάντως ότι έρκετουν που την πλευρά τους εν έφτανε κοντά μου ήταν "σέκκον" :lol:
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Panmoy »

admin έγραψε:Ρε κοπελια εγω μιαν φαση αγχωθηκα 16 τσινιοι ακομα λιο να μεν φαμε 14 τσικλες :-) περασαμε πολυ ωραια ακολουθει beach party με ψαρεμα νυχτερινο με καλαμι παντελη να μεν μας παρεξηγησουν
Προς Θεου φιλε..Παντελης τζαι νυχτερινα εν ακουονται καλα μαζι...αλλα για την παρεα θα παμε νυχτερινο....καλαμι :lol:
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Sergios »

Εγώ έδωκα σας όλους γυρώ δεν έχετε παράπονο....όσον αφορά για την ταβέρνα ήταν το κατάλληλο μέρος για κουβέντα μιάς και δεν μας σηκώνει μέρος με μουσική αλλά κάποτε αν θα θελήσετε να πάμε σε ταβέρνα αποκλειστικά για φαγητό και μουσική στην Λάρνακα επιτρέψετε μου να το διευθετήσω εγώ θα χρειαστήτε 2 στομάχια εκτός από πολύ φαγητό τραβά πολύ το ποτό το συγκεκριμένο μέρος :D :lol: ως την επόμενη φορά βλέπουμε αν και πρότεινα 2 τόπους στην Πάφο στον Αλέξη και Σόλωνα.....

Μάριε 2 σκαρούθκια και 2 μαυρο-κουρκούνες της φούχτας σήμερα μέτρια τα πράματα κάθε φορά και κάτι θα τύχει την περασμένη εβδομάδα ήταν οι δυχτάδες σήμερα οι ψαροτουφεκάδες αλλά οκ την ώρα που περάσαν έκανα το διάλειμα μου εκαταλάβαν οτι εκάμαν μαλακία γιατί ετραβούσαν και τις συρτές που είχαμε μέσα μαζί τους και τους εφώναξα οσπου να προγευματίσω να προχωρήσουν τουλάχιστον υπήρξε σεβασμός μιά φορά και στο στραφί τους μας προσπέρασαν στα ανοιχτά φυσικά τραβήσαμε τις συρτές μας να μεν τα κάμουμε γέριμα :roll: Τετάρτη ποιόν ραντεβού με την θάλασσα
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Sergios »

fish.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Μεζές Σέρκη μου, θα κανονίσω το νυχτερινό που είπαμε 8-)
Άβαταρ μέλους
Priest+++
Full Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: 15 Αύγ 2014, 21:08

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Priest+++ »

Laurona έγραψε:Εμεινα ρε φιλε.
τζινος ο σεττερας οποτε ε γύριζα που την αλλην επινε την ζιβανια μιυ κ ετρωε μου το φαι :-D
Ειδες τον να πει κουβεντα. ?
ηνταλοις να πει αφου εμασαν τες μπυρες κ επινε τα λουκάνικα. ? :-D
Μα για τον πανικκο ποϊντερ που λες ρε Χρυσανθε; Εν τον επιασε το μάτι μου στο βίντεο. Πρεπει ναταν σιηφτος πανω στο πιάτο συνεχεία :D
Istriano® reloaded
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Sergios έγραψε:Εγώ έδωκα σας όλους γυρώ δεν έχετε παράπονο....όσον αφορά για την ταβέρνα ήταν το κατάλληλο μέρος για κουβέντα μιάς και δεν μας σηκώνει μέρος με μουσική αλλά κάποτε αν θα θελήσετε να πάμε σε ταβέρνα αποκλειστικά για φαγητό και μουσική στην Λάρνακα επιτρέψετε μου να το διευθετήσω εγώ θα χρειαστήτε 2 στομάχια εκτός από πολύ φαγητό τραβά πολύ το ποτό το συγκεκριμένο μέρος :D :lol: ως την επόμενη φορά βλέπουμε αν και πρότεινα 2 τόπους στην Πάφο στον Αλέξη και Σόλωνα.....

Μάριε 2 σκαρούθκια και 2 μαυρο-κουρκούνες της φούχτας σήμερα μέτρια τα πράματα κάθε φορά και κάτι θα τύχει την περασμένη εβδομάδα ήταν οι δυχτάδες σήμερα οι ψαροτουφεκάδες αλλά οκ την ώρα που περάσαν έκανα το διάλειμα μου εκαταλάβαν οτι εκάμαν μαλακία γιατί ετραβούσαν και τις συρτές που είχαμε μέσα μαζί τους και τους εφώναξα οσπου να προγευματίσω να προχωρήσουν τουλάχιστον υπήρξε σεβασμός μιά φορά και στο στραφί τους μας προσπέρασαν στα ανοιχτά φυσικά τραβήσαμε τις συρτές μας να μεν τα κάμουμε γέριμα :roll: Τετάρτη ποιόν ραντεβού με την θάλασσα
Aν θέλεις παρέα εγώ είμαι αθκιασερός :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”