ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΒΡΑΔΥΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΕΥΘΗΚΕ ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΘΟΣ ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΑΣ ΦΟΡΟΥΜ!!!

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΕΥΤΡΑΠΕΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΟΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΤΑ ΦΥΣΙΙΓΙΑ,ΔΟΚΙΜΕΣ Κ.Λ.Π...ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ....4 ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΣΤΑΘΗΚΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟ ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙ Κ.Λ.Π!!!

ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Ο ΧΩΡΟΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ....ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΗΜΑΣΤΑ ΚΑΘ ΟΔΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΟΥΣΙΚΗ(ΟΡΧΗΣΤΡΑ),ΟΥΤΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΑ ΔΩΘΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΣ ΑΝΕΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ!

ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΑΡΙΣΤΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΕΙΞΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣ ΑΥΤΗΣ ΤΑΒΕΡΝΑΣ!!!

ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΧΡΩΜΑ....ΧΩΡΙΣ ''ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ'' ΕΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ :P



ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από MARIOSE »

Σόλωνα έδωσες ρέστα, είσαι πραγματικός αρχηγός! Το καλύτερο φιλμάκι ever (όχι πως τα φιλμάκια σου με τις σιδερένιες πάνε πίσω... :D )!

Όντως το χαρήκαμε όλοι και εξαιρετική επιλογή του Άριστου! Μέχρι την επόμενη φορά! 8-)
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Aτού ο Γαβρίλης :lol: :lol:

Πράγματι παιδιά, επεράσαμε πολλά ωραία εκτές, ούτε εκαταλάβαμε πως επέρασε η ώρα, μπράβο και στον Άριστο που έκαμε την επιλογή της τοποθεσίας, να το επαναλάβουμε στο σύντομο μέλλον :D :D
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Laurona »

πεεεεε
που του χρονου εννα φορουν ουλλοι ηλεκτρ. Κολλαρο στες φασες :-D :-D :-D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Laurona »

Αν το ξερα θα σε τραβουν βιντεο που εθκιωξες τα παγιδακια :-D :-D :-D
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Laurona έγραψε:Αν το ξερα θα σε τραβουν βιντεο που εθκιωξες τα παγιδακια :-D :-D :-D
XA,XA,XA...ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΝ ΚΑΛΑ...ΜΟΝΟΝ Ο ΑΛΕΞ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΚΑΙ ΕΛΑΛΟΥ ΤΟΥ ΔΩΣΤΑ ΠΑΡΑ ΚΑΤΩ :D

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΧΡΥΣΑΝΘΕ ΜΟΥ!

ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ ΜΕΝ ΜΑΡΑΖΩΝΕΙΣ...Ε ΝΕ ΜΟΝΟ ΣΑΛΑΤΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ...ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΟΥΜΟΥΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΚΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΠΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΠΟΤΗΡΙ ΚΡΑΣΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!! :D

ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΩ ΤΟΥΤΑ ΟΥΛΛΑ.....Η ΩΡΑ 3 ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΠΟΛΛΗ ΤΟ ΑΛΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΑΝΩ...ΑΚΡΟΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟ....ΚΑΤΙ ΞΕΡΩ ΛΕΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ!!!!!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΑΣΜΕ ΜΕ....ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΣΑΣ ΠΕ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Panmoy »

Πολυ ομορφο το video Σολωνα....τζαι εχεμυθο :lol: εν ε δημοσιοποιηθηκαν τα ποστα... :D
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Pathfinder »

Παναγια μου ρε..εφα μια τζιηκλουα ουλλη κ ουλλη και να μου την φκαλει που την μουττη:)...καταρχην επρεπε να τιμηθουν οι τζιηκλουες για τον κοπο και ταλαιπωρια του Αριστου που τις επαιξε καθαρισε κλπ κλπ κλπ ;):)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από Panmoy »

Pathfinder έγραψε:Παναγια μου ρε..εφα μια τζιηκλουα ουλλη κ ουλλη και να μου την φκαλει που την μουττη:)...καταρχην επρεπε να τιμηθουν οι τζιηκλουες για τον κοπο και ταλαιπωρια του Αριστου που τις επαιξε καθαρισε κλπ κλπ κλπ ;):)
Μελιν οι τζικλουες !!!!!!!!
chris197
Full Member
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2010, 18:29

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΑΒΕΡΝΑ "ΕΛΑΙΩΝΑΣ"-27/3/2015

Δημοσίευση από chris197 »

παιδια ,
και απο μενα ενα μεγαλο ευχαριστω για την υπεροχη βραδια . :D :D
Περασαμε παρα πολλι ωραια και αξισουν συνχαριτιρια στον Αριστο για την εξαιρετη επιλογη του.
Ακουσα και εμαθα περισσοτερα πραγματα για το αγαπιμενο μας χομπι και ανταλλαξαμε αποψεις σχετικα με σκυλλους,φυσιγγια και τροπους κυνηγιου.

Ανοιπομονο να ξαναβρεθουμε παλι και να εχουμε περισσοτερι ωρα μπροστα μας διοτι 4 ωρες που ειμασταν εκει δεν ηταν αρκετες.
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”