ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από Sergios »

Αν μου ελάλε κάποιος οτι ηταν οκ για τζήκλες ήταν να πω της γυναίκας μου να ξεπαγώσει μιάς κι εν αμάδηστες να κάτσω να μαδήσω πόψε καμιά ντουζίνα..... :( :( αλλά πότε εννα ξεπαγώσουν μόλις ετέλιωσα που το μπάνιο κι έκατσα.....Σόλωνα απλώς για να ξέρεις τρόω πριν τις 7.30.....έχει μιά εβδομάδα κάμνω προετοιμασία για την αυριανή μέρα το πρωί βρώμη granberries μέλι γάλα το μεσημέρι ψωμί ολικής αλέσεως με γαλοπούλα και βραδυνό λαχανικά ρύζι ψάρι και κοτόπουλο.....αύριο θα παρανομήσουμε.....και ξανά απ αρχής....έκανα μια παύση αλλά ξεκίνησα πάλι δυναμικά :D
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από Pathfinder »

Sergios έγραψε:Αν μου ελάλε κάποιος οτι ηταν οκ για τζήκλες ήταν να πω της γυναίκας μου να ξεπαγώσει μιάς κι εν αμάδηστες να κάτσω να μαδήσω πόψε καμιά ντουζίνα..... :( :( αλλά πότε εννα ξεπαγώσουν μόλις ετέλιωσα που το μπάνιο κι έκατσα.....Σόλωνα απλώς για να ξέρεις τρόω πριν τις 7.30.....έχει μιά εβδομάδα κάμνω προετοιμασία για την αυριανή μέρα το πρωί βρώμη granberries μέλι γάλα το μεσημέρι ψωμί ολικής αλέσεως με γαλοπούλα και βραδυνό λαχανικά ρύζι ψάρι και κοτόπουλο.....αύριο θα παρανομήσουμε.....και ξανά απ αρχής....έκανα μια παύση αλλά ξεκίνησα πάλι δυναμικά :D
Εννα μεν σε καταλαβουμε ετσι οπως παεις εσυ λεβεντη μου :)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Sergios έγραψε:Αν μου ελάλε κάποιος οτι ηταν οκ για τζήκλες ήταν να πω της γυναίκας μου να ξεπαγώσει μιάς κι εν αμάδηστες να κάτσω να μαδήσω πόψε καμιά ντουζίνα..... :( :( αλλά πότε εννα ξεπαγώσουν μόλις ετέλιωσα που το μπάνιο κι έκατσα.....Σόλωνα απλώς για να ξέρεις τρόω πριν τις 7.30.....έχει μιά εβδομάδα κάμνω προετοιμασία για την αυριανή μέρα το πρωί βρώμη granberries μέλι γάλα το μεσημέρι ψωμί ολικής αλέσεως με γαλοπούλα και βραδυνό λαχανικά ρύζι ψάρι και κοτόπουλο.....αύριο θα παρανομήσουμε.....και ξανά απ αρχής....έκανα μια παύση αλλά ξεκίνησα πάλι δυναμικά :D
ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΩΡΑΙΑ......ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Athos 1978
Full Member
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 02 Φεβ 2012, 17:29
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από Athos 1978 »

Open mind for a different view.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Τι ωραία μωρά φίλε Άθω :D
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Φίλοι Φασσάρηες :) και οι άλλοι :o :lol: καλά να περάσεται στη συνάντηση σας, πιεται και κανενα στη υγεία μας , τελικά δεν πμορεσα να παρευρεθώ λόγω δουλιας , αλλα σιγουρα θα υπάρξη η ευκαιρία να ξαναβρεθουμε. :D
Άβαταρ μέλους
admin
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 3459
Εγγραφή: 25 Φεβ 2010, 10:43
Τοποθεσία: Limassol
Επικοινωνία:

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από admin »

Στην υγεια σου Λευκιε
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Προσέχουμε...για να έχουμε
Άβαταρ μέλους
Laurona
Δημοσιεύσεις: 2609
Εγγραφή: 06 Μαρ 2010, 15:42

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από Laurona »

Καλημερα σε ολους απ την δουλεια.
Ηταν μια ωραια συναντηση ψες με καλα παιδια, μια ευκαιρια για ωραιες συζητησεις και χαλαρωση απ την ρουτινα.
Αλλοι για φασσες, αλλοι για σκυλους, αλλοι για φυσιγια, η ωρα περασε ομορφα.
Να σαστε ολοι καλα.
Οποιος υποτιμα την νοημοσυνη του αλλου....πρωτα απ ολα εχει μηδενισει την δικη του.....

Hunting is passion......
Passion is point......
Point for me......is hunting
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από LEFKIOS »

admin έγραψε:Στην υγεια σου Λευκιε
Να εισαι καλά Αριστε, :) με εβαλες στο κλιμα με την φωτογραφία. Βλέπω οτι ο Σολων έγέλασε σας πάλε :lol: τσε έπισαε το πρώτο πόστο, τσε απο οτι βλεπω που το πιατο του ....μονο σαλατούα τρώει :lol: ....οξα εχει και κανένα ψαρούι. :?:
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Laurona έγραψε:Καλημερα σε ολους απ την δουλεια.
Ηταν μια ωραια συναντηση ψες με καλα παιδια, μια ευκαιρια για ωραιες συζητησεις και χαλαρωση απ την ρουτινα.
Αλλοι για φασσες, αλλοι για σκυλους, αλλοι για φυσιγια, η ωρα περασε ομορφα.
Να σαστε ολοι καλα.
Eγώ στο κομμάτι που εκάθουμουν έδωκα μέστους ψαράες. Όι συρτές, όι μουρμούρες, όι ορφοπούλια, το καλό μου ήταν τζιαι ο Σέργιος τζαι ο Σάββας τζιαμέ τζιαι ελαλούσαν τζαι καμμιά κουβέντα για φάσσες τζαι τζινίην :D . Στην επιστροφή προς Λάρνακα εσυνεχίσαν για ψάρεμα τζιαι ο Σέργιος μέσα τζιαι ο Σάββας, ο καημένος εγώ δεν είχα τίποτε να πω :D :lol:

Αλλά επεράσαμεν πολλά ωραία, σίγουρα να το επαναλάβουμε τζιαι πρέπει να έρτει τζιαι ο Λεύκιος, να μας σύρει τζιαι κανένα χορό :D :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”