ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Panmoy έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:
troll έγραψε: Λεμεσό
Θα σου έλεγα αν είσαι από άλλη επαρχία να πάεις με κάποιο από τα άλλα παιδιά. :)


Άρα έχουμε και λέμε μέχρι στιγμής:

Admin
Panikos Setter
Panagides
Sergios
Solon
Laurona
Σπύρος
Αλέξης
Μάριος
chris 197
Σάββας
Αντρέας
Λεύκιος* (μπορεί)
+1 από Πάφο που η γυναίκα του είναι σε ενδιαφέρουσα
Χρύσανθος 2
Νίκος

Εξέχασα κανένα; :D


Σιγά σιγά να λέμε και την ώρα και οδηγίες για την τοποθεσία για όσους δεν την ξέρουμε.
Κρατα μου μια θεση και ελπιζω να τα καταφερω :)
Παντελή μου, αν έρτεις, φέρε και 2-3 φυσίγγια Gamebore και θέλει να τες δοκιμάσει ο Λεύκιος. Ευχαριστώ. :D :D
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΣ....

ΣΠΥΡΟ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ....ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΡΗΣΩ....ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!

ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΥΛΛΟΙ ΠΟΥ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΝΤΕΙΝΕΡ :D :D :D :o
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΣ....

ΣΠΥΡΟ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ....ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΡΗΣΩ....ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΔΟΚΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!

ΝΟΜΙΖΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΟΥΛΛΟΙ ΠΟΥ ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΝΤΕΙΝΕΡ :D :D :D :o
Σίγουρα δεν θα ήθελα ούτε εγώ ούτε ο Λεύκιος να του στερήσουμε τα φυσίγγια αφού θέλει να κάμει περισσότερες δοκιμές, για όνομα. Αν τες δοκιμάσουμε να φέρουμε και container :D :D

Παιδιά τελικά θα γίνει στον Ελαιώνα η συνάντηση; Μιλούσα με το Σέργιο και ξέρει που είναι και ελάλεν μου τες οδηγίες για το πως θα πάω σε περίπτωση που έρτω με το Λεύκιο. Eίβρα την και πάνω στο χάρτη του Γοόγλε.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Παίδες χαίρομαι που μεγαλώνει η παρέα. Έχω πρόβλημα τούτες τες μέρες με το ίντερνετ αλλά την Παρασκευή θα είμαι εκεί. :D
Άβαταρ μέλους
Panmoy
Full Member
Δημοσιεύσεις: 485
Εγγραφή: 21 Οκτ 2010, 10:20

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από Panmoy »

Τωρα ειδα τα σχολια :lol: ...Λεύκιε και Σολωνα κατι θα κανονισουμε ;) ...εν τιποτε χορτασια οι χαρτούτσιες να τες χαιρομαι μονος μου??...εν να εβρουμε τζιαλλες...ελπιζω :roll: :D
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Ρε παιδιά, αποφασίσαμε για ώρα που θα γίνει η συνάντηση; Αύριο θα πιάσω και τους υπόλοιπους για να δούμε αν θα μπορέσουν να έρτουν σίγουρα και να κανονίσουμε τζαι τα μεταφορικά μας. :D
troll
Full Member
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2011, 22:10

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από troll »

Αποφασίστε ώρα. Τα παιδιά που θα έρθετε από Λάρνακα Λευκωσία και δυσκολεύεστε με την τοποθεσία μπορώ να σας παραλάβω από έξοδο Έρημης
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από MARIOSE »

Κατά τις 9 εν καλά, τι λέτε? Φίλε troll ευχαριστούμε, σου έστειλα με π.μ. το τηλ μου, αν γίνετε στείλε μου και το δικό σου για να βρεθούμε στην έξοδο Ερήμης.
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε:Κατά τις 9 εν καλά, τι λέτε? Φίλε troll ευχαριστούμε, σου έστειλα με π.μ. το τηλ μου, αν γίνετε στείλε μου και το δικό σου για να βρεθούμε στην έξοδο Ερήμης.
Eγώ παιδιά μίλησα με το Σέργιο maps :D :D και μου εξήγησε να πιάσω την έξοδο Κάντου, εν η Γρηγόρη Αυξεντίου, προχωρούμε και κάνουμε αλτ στο τέλος του δρόμου και μετά 100 μέτρα θα το δούμε.

Μίλησα και με το Σέργιο και προτιμά η ώρα 8 καθώς αν βρεθούμε 9 θα καθυστερήσουμε πολλά να φάμε και θα γίνει 10 καθώς θα είμαστε και πολλά άτομα.

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... zml2uz.jpg
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΦΙΛΜΑΚΙΑ "ΣΙΔΕΡΕΝΙΩΝ"!!!

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

spyrosspyrou851 έγραψε:
MARIOSE έγραψε:Κατά τις 9 εν καλά, τι λέτε? Φίλε troll ευχαριστούμε, σου έστειλα με π.μ. το τηλ μου, αν γίνετε στείλε μου και το δικό σου για να βρεθούμε στην έξοδο Ερήμης.
Eγώ παιδιά μίλησα με το Σέργιο maps :D :D και μου εξήγησε να πιάσω την έξοδο Κάντου, εν η Γρηγόρη Αυξεντίου, προχωρούμε και κάνουμε αλτ στο τέλος του δρόμου και μετά 100 μέτρα θα το δούμε.

Μίλησα και με το Σέργιο και προτιμά η ώρα 8 καθώς αν βρεθούμε 9 θα καθυστερήσουμε πολλά να φάμε και θα γίνει 10 καθώς θα είμαστε και πολλά άτομα.

http://i2.photobucket.com/albums/y10/Bu ... zml2uz.jpg
ΠΑΙΔΕΣ ΟΧΙ 9.00..ΜΕ ΤΑ ΣΟΥΞΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΜΟΥΞΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΟΛΛΑ....ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΠΥΡΟΣ 8.00 ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”