Οπλο και Φυσίγγια που θα Χρησιμοποιήσουμε

Απάντηση
beretta DT10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 12 Αύγ 2014, 01:17

Re: Οπλο και Φυσίγγια που θα Χρησιμοποιήσουμε

Δημοσίευση από beretta DT10 »

Beretta DT10 με χαρτούκες fiocchi 37hp 3 super caccia4 kai nsi colompo 5. Επίσης θά ήθελα να ρωτήσω άν είναι καλλές η super caccia 38gr τώρα το καλοκαίρι ?? :?:
beretta DT10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 12 Αύγ 2014, 01:17

Re: Οπλο και Φυσίγγια που θα Χρησιμοποιήσουμε

Δημοσίευση από beretta DT10 »

titosblaser έγραψε:Beretta 692 3* 2* victory lila για το πρωι nitro 27 τζιε tiger rotweil για υστερα ! Καμια αλλη προταση για το ξεψωτι??


φίλε μου αν θέλεις δοκίμασε καί την victory white το πρωί ή την victory sporting 36gr nickel 6 νουμερο :) :)
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: Οπλο και Φυσίγγια που θα Χρησιμοποιήσουμε

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

beretta DT10 έγραψε:Beretta DT10 με χαρτούκες fiocchi 37hp 3 super caccia4 kai nsi colompo 5. Επίσης θά ήθελα να ρωτήσω άν είναι καλλές η super caccia 38gr τώρα το καλοκαίρι ?? :?:
Φίλε η Super Caccia είναι φυσίγγιο που κατά την γνώμη μπορεί να χρησιμοποιηθεί πιο πολύ σε χειμωνιάτικες καιρικές συνθήκες. Το δοκίμασα μια φορά τον Αύγουστο αλλά η ανάκρουση του ήταν πολύ μεγάλη ενώ τον χειμώνα σε φάσσα ήταν πολύ καλό. Είναι φυσίγγιο συγκεντρωτικό και υψηλών πιέσεων.

Αν το έχουν χρησιμοποιήσει και άλλοι φίλοι το καλοκαίρι να μας που την γνώμη τους.

Νομίζω όμως πως θα πρέπει να συμπεριλάβεις και πιο ελαφριά φυσίγγια και σκάγια (5,6,7) γιατί αν ρίξεις μόνο με αυτά που αναφέρεις θα φύγεις με πονοκέφαλο από το βουνό...

Μάριος
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: Οπλο και Φυσίγγια που θα Χρησιμοποιήσουμε

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Παιδιά καλησπέρα, οι Nobel Speed είναι καλές; Μου έφερε ο ξάδερφος μου καμμιά 20αρκά σε νο 6 και μου είπε ότι κάνουν στη ζέστη.
spidis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2011, 20:28

Re: Οπλο και Φυσίγγια που θα Χρησιμοποιήσουμε

Δημοσίευση από spidis »

spyrosspyrou851 έγραψε:Παιδιά καλησπέρα, οι Nobel Speed είναι καλές; Μου έφερε ο ξάδερφος μου καμμιά 20αρκά σε νο 6 και μου είπε ότι κάνουν στη ζέστη.
ΜΕΤΑ ΤΙΣ 07.30 ΘΑΝΑΤΟΣ. Η ΠΡΟΧΤΕΣΙΝΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ CLASSICA 32 GR ΜΕ C7 ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΙΧΝΗ ΤΟ WEBSIDE ΤΗΣ NSI.
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: Οπλο και Φυσίγγια που θα Χρησιμοποιήσουμε

Δημοσίευση από MARIOSE »

spyrosspyrou851 έγραψε:Παιδιά καλησπέρα, οι Nobel Speed είναι καλές; Μου έφερε ο ξάδερφος μου καμμιά 20αρκά σε νο 6 και μου είπε ότι κάνουν στη ζέστη.
Classica ωραίο φυσίγγιο Σπύρο. Το δοκίμασα χειμώνα όμως. :)
Άβαταρ μέλους
loukas_loux
Full Member
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: 25 Ιαν 2013, 04:01

Re: Οπλο και Φυσίγγια που θα Χρησιμοποιήσουμε

Δημοσίευση από loukas_loux »

browning GP 2 κουτες olympia minimax 28gr οσο ψηλα θελουν ας ειναι, και λιγες saga περσινες.. μακαρι να τις ριξουμε και καλες επιτυχιες σε ολους.
BROWNING the best there is....
beretta DT10
Full Member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 12 Αύγ 2014, 01:17

Re: Οπλο και Φυσίγγια που θα Χρησιμοποιήσουμε

Δημοσίευση από beretta DT10 »

SilverPigeonS έγραψε:
beretta DT10 έγραψε:Beretta DT10 με χαρτούκες fiocchi 37hp 3 super caccia4 kai nsi colompo 5. Επίσης θά ήθελα να ρωτήσω άν είναι καλλές η super caccia 38gr τώρα το καλοκαίρι ?? :?:
Φίλε η Super Caccia είναι φυσίγγιο που κατά την γνώμη μπορεί να χρησιμοποιηθεί πιο πολύ σε χειμωνιάτικες καιρικές συνθήκες. Το δοκίμασα μια φορά τον Αύγουστο αλλά η ανάκρουση του ήταν πολύ μεγάλη ενώ τον χειμώνα σε φάσσα ήταν πολύ καλό. Είναι φυσίγγιο συγκεντρωτικό και υψηλών πιέσεων.

Αν το έχουν χρησιμοποιήσει και άλλοι φίλοι το καλοκαίρι να μας που την γνώμη τους.

Νομίζω όμως πως θα πρέπει να συμπεριλάβεις και πιο ελαφριά φυσίγγια και σκάγια (5,6,7) γιατί αν ρίξεις μόνο με αυτά που αναφέρεις θα φύγεις με πονοκέφαλο από το βουνό...

Μάριος
ευχαριστώ φίλε Μάριε για τίς σιμβουλές σου αφτά τα φυσίγγια που ανάφερα πιο πάνο είναι τα οποία τα χρησιμοποίσα καί εγώ το χειμώνα με μεγάλη επιτειχία στο ενδιμικό φυσικά έχω και αλλα φυσίγγια όπος victory rocket 6 victory white5 victory mirage καί άλλα
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”