B&P Mygra Colombaccio

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

B&P Mygra Colombaccio

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

Καλησπέρα λεβέντες!

Θα ήθελα την άποψη σας για το συγκεκριμένο φυσίγγιο. Έχω ένα κουτί αλλά δεν το χρησιμοποίησα.
Είναι 36gr. 5.5n. Το έριξε κανείς καλοκαίρι στη φάσσα; Το βλέπω καλύτερα ως χειμωνιάτικο φυσίγγιο. Σκέφτομαι τα 36γρ. λόγω ανάκρουσης, πονοκεφάλου και τα γνωστά των βαριών γομώσεων το καλοκαίρι.

Τα σχόλια σας παρακαλώ!

Μάριος
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: B&P Mygra Colombaccio

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Τα γυρεύουμε σε όλη την Κύπρο και είναι άφαντα. Δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια. Θα πάω το Σάββατο για πυρομαχικά, ελπίζω να τα έβρω πάντως. Αν δεν είσαι σίγουρος στείλε μου τα να τα δοκιμάσω το καλοκαίρι :D :D
Άβαταρ μέλους
SilverPigeonS
Δημοσιεύσεις: 888
Εγγραφή: 08 Νοέμ 2012, 10:44

Re: B&P Mygra Colombaccio

Δημοσίευση από SilverPigeonS »

spyrosspyrou851 έγραψε:Τα γυρεύουμε σε όλη την Κύπρο και είναι άφαντα. Δεν τα έχω δοκιμάσει αλλά έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια. Θα πάω το Σάββατο για πυρομαχικά, ελπίζω να τα έβρω πάντως. Αν δεν είσαι σίγουρος στείλε μου τα να τα δοκιμάσω το καλοκαίρι :D :D
Τις φυλάω για τον Χειμώνα. :lol:

Θα πάω και εγώ την βόλτα μου από Δευτέρας εδώ στη Λεμεσό και αν τις δω θα σε ενημερώσω φίλε! Προς το παρόν βρήκα την παγωνιέρα και τις αμμωνίες που είναι το βασικότερο :D
“There is a passion for hunting something deeply implanted in the human breast.”
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”