Quota στο Κυνήγι της Φάσσας

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: Quota στο Κυνήγι της Φάσσας

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΑΛΕΞΗ ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ(ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΡΩΤΗΘΗΚΑ)ΓΙΑΤΙ Ο RAI ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ!

ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΑΛΕΞΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΝΟΥΝ ΑΝΕΤΑ....ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΕΤΑΡΤΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Δημοσίευση από Pathfinder »

Εν το αμφιβαλω φιλε μου οτι καποιοι τον ξεπερνουν και ουτε εκαμες κατι κακο που αναφερες ενα αριθμο προς θεου :)...απλα εγω ηθελα να τονισω (οχι σε σενα παλε :) ) οτι το θεμα αριθμος ειναι πολυ υποκειμενικο και απολυτως προσωπικο.Εναποκειται στον καθενα προσωπικα το τι αντιπροσοπευει αυτος ο αριθμος.
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re:

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Pathfinder έγραψε:Εν το αμφιβαλω φιλε μου οτι καποιοι τον ξεπερνουν και ουτε εκαμες κατι κακο που αναφερες ενα αριθμο προς θεου :)...απλα εγω ηθελα να τονισω (οχι σε σενα παλε :) ) οτι το θεμα αριθμος ειναι πολυ υποκειμενικο και απολυτως προσωπικο.Εναποκειται στον καθενα προσωπικα το τι αντιπροσοπευει αυτος ο αριθμος.
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΟΣ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
andreasana210326
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: 18 Σεπ 2012, 15:07
Τοποθεσία: ΛΕΜΕΣΟΣ

Re: Quota στο Κυνήγι της Φάσσας

Δημοσίευση από andreasana210326 »

πανικος έγραψε:
giorgos80 έγραψε:Ατομο με υποληψη στο φορουμ καυχιοταν σε αλλο φορουμ για 15 περδικια τη 1η κυριακη
ονομα φιλε ετσι για να ξερουμε με ποιους εχουμε να κανουμε.αφου αναφερες την περιπτωση πε και το ονομα(ψευδωνημο) η μην το αναφερεις καθολου το θεμα.αν εχω λαθος και δεν γινεται κατανοητο.
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ????????
Άβαταρ μέλους
Rai
Full Member
Δημοσιεύσεις: 667
Εγγραφή: 08 Δεκ 2010, 22:33

Re: Quota στο Κυνήγι της Φάσσας

Δημοσίευση από Rai »

andreasana210326 έγραψε:
πανικος έγραψε:
giorgos80 έγραψε:Ατομο με υποληψη στο φορουμ καυχιοταν σε αλλο φορουμ για 15 περδικια τη 1η κυριακη
ονομα φιλε ετσι για να ξερουμε με ποιους εχουμε να κανουμε.αφου αναφερες την περιπτωση πε και το ονομα(ψευδωνημο) η μην το αναφερεις καθολου το θεμα.αν εχω λαθος και δεν γινεται κατανοητο.
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ????????

Screw him .. :arrow:
Δέν είναι αυτό το θέμα μας

Rai
Fa i cazzi tuoi
Rais Team
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: Quota στο Κυνήγι της Φάσσας

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!
ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΣΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΟΥ ΣΕ 1 ΕΡΩΤΗΜΑ!!
ΕΓΩ ΚΥΝΗΓΩ ΜΟΝΟ ΦΑΣΣΑ ΟΛΟΧΡΟΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ+ΤΕΤΑΡΤΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!
ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΩΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 120-130 ΠΟΥΛΙΑ
ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ 80 ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ!!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!! ΑΜΑ ΚΑΝΕΤΑΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΔΙΑΙΡΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΟΤΙ ΦΚΕΝΕΙ Ο ΚΟΛΟΣ ΜΑΣ ΤΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΚΑΜΟΥΜΕ 3-4 ΠΟΥΛΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ! ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ 8-10 ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ!!
Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΟΤΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΥΤΟ ΔΙΟΤΙ Η ΦΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΟΥ ΘΗΡΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΠΟΛΛΗΝΙΣΚΟΥΝ!!!
8-) 8-) 8-)
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
Pathfinder
Δημοσιεύσεις: 2329
Εγγραφή: 06 Οκτ 2013, 21:10
Τοποθεσία: Παφος

Re: Re: Quota στο Κυνήγι της Φάσσας

Δημοσίευση από Pathfinder »

WOODPIGEONHUNTER έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!
ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΣΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΜΟΥ ΣΕ 1 ΕΡΩΤΗΜΑ!!
ΕΓΩ ΚΥΝΗΓΩ ΜΟΝΟ ΦΑΣΣΑ ΟΛΟΧΡΟΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ+ΤΕΤΑΡΤΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!
ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΩΣΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 120-130 ΠΟΥΛΙΑ
ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ 80 ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ!!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!! ΑΜΑ ΚΑΝΕΤΑΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΔΙΑΙΡΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΟΤΙ ΦΚΕΝΕΙ Ο ΚΟΛΟΣ ΜΑΣ ΤΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΚΑΜΟΥΜΕ 3-4 ΠΟΥΛΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ! ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΠΙΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ 8-10 ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ!!
Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΟΤΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΥΤΟ ΔΙΟΤΙ Η ΦΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΗΡΑΜΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΠΑΡΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΟΥ ΘΗΡΕΥΟΝΤΕ ΟΙ ΦΑΣΣΕΣ ΠΟΛΛΗΝΙΣΚΟΥΝ!!!
8-) 8-) 8-)
Εσυ νομιζω να την φαεις να φκαινουμε γιατι εχαθηκες τελεια τωρα τελευταια ;):)
"H ζωη δεν ειναι δικαιη"...οταν λεμε αυτο κοιταζουμε ποιους?Αυτους που εχουν τα πολλα η αυτους που δεν εχουν τιποτα?
Άβαταρ μέλους
giorgos80
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: 20 Σεπ 2010, 10:33

Re: Quota στο Κυνήγι της Φάσσας

Δημοσίευση από giorgos80 »

andreasana210326 έγραψε:
πανικος έγραψε:
giorgos80 έγραψε:Ατομο με υποληψη στο φορουμ καυχιοταν σε αλλο φορουμ για 15 περδικια τη 1η κυριακη
ονομα φιλε ετσι για να ξερουμε με ποιους εχουμε να κανουμε.αφου αναφερες την περιπτωση πε και το ονομα(ψευδωνημο) η μην το αναφερεις καθολου το θεμα.αν εχω λαθος και δεν γινεται κατανοητο.
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΥΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ????????
Λοιπον κοπελια το ατομο αυτο ισως να μην ηταν και τοσο μεγαλης υποληψης οσο νομιζα καθως μπερδεψα το νικνειμ του με καποιου αλλου μελους.ο συγκεκριμενος ειναι ανενεργος εδω και καιρο στο φορουμ.τις καυχησιες στο αρτεμις τις εκαμε ομως
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”