ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΙΖ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:
LEFKIOS έγραψε:Εγω φίλε εχω λίγο την αμφιβολεία μου για το πρωτο πουλί που κτυπηθηκε στα 30-32μ με νο6 και δεν το τρυπησε αρκετά βαθκια. :o :o :o Το δευτερο πουλι που κτυπηθηκε στο ιδιο σημείο ,δηλ στο στήθος με ιδιο νο 6 και σε διπλάσια σχεδον απόσταση τρυπησε το στηθος και μαλιστα εισχορισε μεχρι την καρδία. Εχω την αποψη οτι ή η αποσταση δεν πρέπει να ηταν 32μ η το φυσίγγιο δεν ηταν Gem :) Θυμάσε τι φυσίγγιο ηταν. :!: :!:
ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...Η ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΠΟΤΑΜΟΣ,Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΗ .....ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ;)
Πε μας να δούμε :D
nike powder
Full Member
Δημοσιεύσεις: 591
Εγγραφή: 09 Φεβ 2013, 19:09

Re: ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από nike powder »

ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...Η ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΠΟΤΑΜΟΣ,Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΗ .....ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ;)[/quote]

φιλε εγω πιστευω οτι εν ησουν καλα πανω τησ τσιε τα 2 σκαγια που εφαεν εν ηταν η κεντρικη βολη ,αν ηταν στα 32μ κεντρο η βολη σου θα τισ εβαζεσ παραπανω σκαγια
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΠΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ % ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΛΗ ΜΑΣ!
ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΕ ΕΠΩΝΥΜΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ(ΕΙΣΑΓΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ)!

ΦΙΛΕ NIKE POWDER ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ % ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟΣ ΣΤΗ ΒΟΛΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ....ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΚΥΠΡΟΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ,ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΟΚ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ (ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ 5* ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ).

ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΘΙΣΤΑ ΠΟΥ ΠΛΕΩΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΛΑΘΟΥΣ ΣΤΑ 30-35Μ ΜΕ ΤΣΟΚ 2* ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΖΩΝΤΑΝΑ.. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΔΕΝ ΑΠΕΔΩΣΕ ΤΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ!

ΕΜΠΑΣΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ... ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΙΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΚΑΡΙΑΙΑΣ ΒΟΛΗΣ...ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ... ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΧΡΗΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΠΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ ΕΝΑ ΦΥΣΙΓΓΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ % ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΛΗ ΜΑΣ!
ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΜΕ ΕΠΩΝΥΜΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ(ΕΙΣΑΓΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ)!

ΦΙΛΕ NIKE POWDER ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ % ΑΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟΣ ΣΤΗ ΒΟΛΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΡΑΜΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ....ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΚΥΠΡΟΣ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ,ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΟΚ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ (ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ 5* ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ).

ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΧΤΥΠΑΣ ΠΟΥΛΙΑ ΚΑΘΙΣΤΑ ΠΟΥ ΠΛΕΩΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΛΑΘΟΥΣ ΣΤΑ 30-35Μ ΜΕ ΤΣΟΚ 2* ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΖΩΝΤΑΝΑ.. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΤΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΔΕΝ ΑΠΕΔΩΣΕ ΤΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ!

ΕΜΠΑΣΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ... ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΙΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΑΚΑΡΙΑΙΑΣ ΒΟΛΗΣ...ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ... ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΧΡΗΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΑ!
Μα να συμβεί μια φορά δεν νομίζω ότι θα βρεθεί κάποιος να κατηγορήσει το οποιοδήποτε φυσίγγι, το πρόβλημα είναι όταν η μια φορά αλλάζει και γίνεται 3-5-7-10. Τότε είναι εμφανές ότι κάτι πάει λάθος.
Άβαταρ μέλους
Nikos
Δημοσιεύσεις: 1284
Εγγραφή: 31 Αύγ 2011, 12:00

Re: ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Nikos »

ΚΑλημέρα σε όλους

Ανοιξετε αλλο θεμα , δεν το προσεξα και νομισα οτι δεν δοθηκε η απαντηση...
Ενδιαφέροντα ολα αυτα και με σημασία που σε διάφορες περιπτωσεις εξηγούν τα ανεξήγητα...
αυτά ειναι...! όταν το ψάχνεις μαθαίνεις και λύνεις και τις απορίες που σου βασανιζουν το μυαλό...
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Nikos έγραψε:ΚΑλημέρα σε όλους

Ανοιξετε αλλο θεμα , δεν το προσεξα και νομισα οτι δεν δοθηκε η απαντηση...
Ενδιαφέροντα ολα αυτα και με σημασία που σε διάφορες περιπτωσεις εξηγούν τα ανεξήγητα...
αυτά ειναι...! όταν το ψάχνεις μαθαίνεις και λύνεις και τις απορίες που σου βασανιζουν το μυαλό...
Νίκο εφάμεν τζιαί το οφτό με το Σέργιο (άσχετον αν δεν ήβραμε την απάντηση) :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από Sergios »

Οχχχ αν είχαμε μια μερίδα τωρά ετρωαμεν το ρε Μάριε μου......αλλά τι να κάμουμε εννα συμβιβαστώ με την παττιχα και το χαλούμι.....Έχω δοκιμές που έκαμα με ενα Βετεράνο σκοπευτή το Σάββατο στο σκοπ. Λάρνακας αν τα καταφέρω θα τις βάλω ποψε.....
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΙΖ

Δημοσίευση από MARIOSE »

Θα αναμένουμε φίλε! :D
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”