ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΠΟΣΟ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ!!!

ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ.ΝΑ ΚΑΤΑΚΛΥΖΟΥΝ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ,ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΜΕΝΕΙ!!!

ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ.....ΑΝΑΚΩΧΗ,ΗΡΕΜΙΑ,ΓΑΛΗΝΗ...ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΟΣΤΕ!!!

ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ....ΔΥΟ-ΔΥΟ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΛΕΥΡΑΣ......ΝΑ ΤΙΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΗ ΠΡΟΣΜΟΝΗ ΓΙΑ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΤΑ 5 ΜΕΤΡΑ ΑΜΕΡΙΜΝΕΣ ΝΑ ΒΟΣΚΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΝΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ.

ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΕΡΝΑ ΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕΤΑΞΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΣΜΟ......ΣΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΤΟ ΜΕΤΑΔΙΔΟΥΝ, ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ....ΠΟΣΟ ΤΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
:P :P :P
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

Πράγματι, σήμερα που επήα Λευκωσία είδα τουλάχιστον 10 φάσσες που άκουγα τα γέλια τους τζιαι τις φωνές τους "Catch me if you can". :shock: :shock:

Επεριπαίζαν με :(
Άβαταρ μέλους
Anthimos
Moderator
Δημοσιεύσεις: 2565
Εγγραφή: 05 Ιαν 2011, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Anthimos »

Εδω και λιγες μερες εξω απο το παραθυρο του γραφειου στη δουλειά εκτος απο τα φιλικουτουνια ηρθαν 3 φασσες και ψαχνουν πανω στα κυπαρισσια πυρετωδως να βρουν τοπο να φωλιασουν. Μολις 20 μετρα απο το τζαμι
Εχτες το σκηνικο συμπληρωσε μια αρσενικη φραγκολινα που αποφασισε να διασχισει το παρκινκ προς την κοιτη του μικρου ποταμου

:D
Είναι συνήθεια αυτών που δεν έκαναν ποτέ τίποτε, να κατηγορούν τους άλλους γιατι δεν τα έκαναν ολα!!!
WOODPIGEONHUNTER
Full Member
Δημοσιεύσεις: 739
Εγγραφή: 28 Ιαν 2013, 19:43
Τοποθεσία: λευκωσια

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από WOODPIGEONHUNTER »

SOLON-ΒΕRΕΤΤΑ ΤΕΑΜ έγραψε:ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΠΟΣΟ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ!!!

ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ.ΝΑ ΚΑΤΑΚΛΥΖΟΥΝ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ,ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΜΕΝΕΙ!!!

ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ.....ΑΝΑΚΩΧΗ,ΗΡΕΜΙΑ,ΓΑΛΗΝΗ...ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΟΣΤΕ!!!

ΠΕΡΙΟΧΗ ΟΠΟΥ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΙΑ....ΔΥΟ-ΔΥΟ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΓΟΝΟΥΣ!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΛΕΥΡΑΣ......ΝΑ ΤΙΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΥΝΗΓΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΗ ΠΡΟΣΜΟΝΗ ΓΙΑ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΤΑ 5 ΜΕΤΡΑ ΑΜΕΡΙΜΝΕΣ ΝΑ ΒΟΣΚΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΝΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ.

ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΕΡΝΑ ΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕΤΑΞΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΣΜΟ......ΣΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΤΟ ΜΕΤΑΔΙΔΟΥΝ, ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ....ΠΟΣΟ ΤΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
:P :P :P
ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΣΟΛΩΝΑ ΜΟΥ!!
ΘΩΡΕΙΣ ΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΛΗΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ :D
ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ- ΛΑΤΡΕΙΕΣ ΜΟΥ!!!
Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ...............ΣΚΕΤΤΗ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ!!! :D
ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΑΤΡΕΦΤΕΙ ΠΟΤΕ........ΕΙΜΑΙ ΦΑΣΣΑΡΩΣΤΟΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από kanaris »

spyrosspyrou851 έγραψε:Πράγματι, σήμερα που επήα Λευκωσία είδα τουλάχιστον 10 φάσσες που άκουγα τα γέλια τους τζιαι τις φωνές τους "Catch me if you can". :shock: :shock:

Επεριπαίζαν με :(
Α μυριζει fair 'η μου φαινεται? Το παραγγειλες Σπυρο? Φιλε τουτες εν οι "εγγλεζουες". Εν πιο μαννες που τες κυπραιες και ερχονται οταν τελειωσει το κυνηγι για τουρισμο :lol: :lol: :lol:
Παντως ετσι σοβαρα μες την λευκωσια ειδικα πελλανισκουν πλασμαν! Μονο πανω στους ωμους μας δεν καθονται οπως τους παπαγαλους!
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Πφφφφ παλιοπεζούνια... :lol:

Σοβαρά τώρα, από ότι ξέρω γεννούν 2 ή 3 φορές όταν είναι άνετες και είναι καλοχρονιά. Ας τες βοηθήσουμε να νιώσουν άνετα πέρκει κάμουν πολλούς (αμέτρητους 8-) ) απογόνους να τες χαιρόμαστε για πολλά χρόνια ακόμα. Εγώ προσωπικά έτσι που με θωρούν σκέφτομαι να τους φωνάξω "αγαπώ σε κόρηηη" :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

kanaris έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Πράγματι, σήμερα που επήα Λευκωσία είδα τουλάχιστον 10 φάσσες που άκουγα τα γέλια τους τζιαι τις φωνές τους "Catch me if you can". :shock: :shock:

Επεριπαίζαν με :(
Α μυριζει fair 'η μου φαινεται? Το παραγγειλες Σπυρο? Φιλε τουτες εν οι "εγγλεζουες". Εν πιο μαννες που τες κυπραιες και ερχονται οταν τελειωσει το κυνηγι για τουρισμο :lol: :lol: :lol:
Παντως ετσι σοβαρα μες την λευκωσια ειδικα πελλανισκουν πλασμαν! Μονο πανω στους ωμους μας δεν καθονται οπως τους παπαγαλους!
Επήα σήμερα τζιαι επαράγγειλα το "κουστούμι" μου κομμένο ραμμένο πάνω μου. Σε 3 μήνες θα είναι Κύπρο :D
Άβαταρ μέλους
MARIOSE
Δημοσιεύσεις: 2612
Εγγραφή: 24 Δεκ 2013, 09:22

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από MARIOSE »

Επήα σήμερα τζιαι επαράγγειλα το "κουστούμι" μου κομμένο ραμμένο πάνω μου. Σε 3 μήνες θα είναι Κύπρο :D[/quote]

Σπύρο εν να το πάρουμε τον Αύγουστο?? :D
Άβαταρ μέλους
spyrosspyrou851
Δημοσιεύσεις: 2943
Εγγραφή: 03 Απρ 2013, 19:03
Τοποθεσία: Λάρνακα

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από spyrosspyrou851 »

MARIOSE έγραψε:
Σπύρο εν να το πάρουμε τον Αύγουστο?? :D
Εννοείται, τωρά έμεινε να έβρουμε χαρτούτσιες για την φάσσα :D
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από kanaris »

spyrosspyrou851 έγραψε:
kanaris έγραψε:
spyrosspyrou851 έγραψε:Πράγματι, σήμερα που επήα Λευκωσία είδα τουλάχιστον 10 φάσσες που άκουγα τα γέλια τους τζιαι τις φωνές τους "Catch me if you can". :shock: :shock:

Επεριπαίζαν με :(
Α μυριζει fair 'η μου φαινεται? Το παραγγειλες Σπυρο? Φιλε τουτες εν οι "εγγλεζουες". Εν πιο μαννες που τες κυπραιες και ερχονται οταν τελειωσει το κυνηγι για τουρισμο :lol: :lol: :lol:
Παντως ετσι σοβαρα μες την λευκωσια ειδικα πελλανισκουν πλασμαν! Μονο πανω στους ωμους μας δεν καθονται οπως τους παπαγαλους!
Επήα σήμερα τζιαι επαράγγειλα το "κουστούμι" μου κομμένο ραμμένο πάνω μου. Σε 3 μήνες θα είναι Κύπρο :D
Ε πες μας λιγες λεπτομεριες...
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”