ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Απάντηση
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Η ομορφιά του κυνηγίου σε ολο της το μεγαλείο. :!: Από τη μια κυνήγι σε ψηλά βουνά , δύσβατες περιοχές (κυνήγι φασας περιοχή Ακρούντας) και από τη άλλη κυνηγι τρυγονιού πάνω στο κύμα σε ισιοτοπια (κυνηγι τρυγονιού περιοχή παραλία Μαζωτου-Κιτιου) :)
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

MARIOSE έγραψε:Πόμπα η σοδειά σου φίλε!! Πάντα τέτοια!! 8-)
thank you sir
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

Επιτέλους κυνήγι....από τις πιο ωραίες πρωινές ώρες...καλό κυνήγι φίλοι μου!
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Sergios »

Καλημέρα μας συμφωνώ φίλε Σόλωνα.....ενα φλιτζάνι καφές βάζουμε τα παπούτσια διαβάζουμε hunt and shoot και έχουμε ακόμα 10 λεπτά πριν να ξεκινήσω για το βουνό αραχτός και λάιτ :) σκέφτομαι οτι θα υπάρχουν πλάσματα που θα μαλώνουν για πόστα κι εγώ είμαι ακόμα σπίτι.....αν σε θέλει η τύχη και βοηθά ο νους λίγο μπορεί να μου παίξει καλό παιχνίδι οτι παιχνίδι και να παίξει δεν τα παραταμε και ελπίζουμε για την επόμενη Κυριακή.....και πάλι καλή μας μέρα ασφαλισμένα προ πάντων κυνήγια
Άβαταρ μέλους
kanaris
Full Member
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 02 Ιαν 2012, 21:56

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από kanaris »

υρ
ΣΩΒΑΡΩΤΕΙΣ ΜΙΔΑΙhttp://imageshack.us/a/img69/5504/extremecop21.gifΝ!
Άβαταρ μέλους
Sergios
Δημοσιεύσεις: 966
Εγγραφή: 17 Ιαν 2012, 20:03

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από Sergios »

ortikia.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ARRWSTOSFASSAS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013, 00:55

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από ARRWSTOSFASSAS »

14,9,13.jpg
Ναι ειναι στην κυπρο!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ...ΕΙΜΑΙ ΦΟΡΕΑΣ...ΕΧΩ ΤΖΙΝΙ!
LEFKIOS
Full Member
Δημοσιεύσεις: 733
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 20:20

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από LEFKIOS »

Σήμερα τελευταία Κυριακή για φασα και σίγουρα είμαστε εκεί. Σε μια περιοχή που πηγαίναμε παλιά δοκιμάσαμε την τύχη μας. Βρήκαμε ένα μέρος οπου πιστεύαμε ότι τα πουλιά θα ερχόντουσαν για φαί. Δυστυχώς κάναμε 300μ λάθος. Ώσπου να μετακινηθούμε χάσαμε πολύτιμο χρονο. Τελικά κατάφερα να κτυπήσω δυο φασες. Το πρωινο ηταν με υγρασία γυρω στο 65-70. Α36 Λάμπρο και Βικτορυ 31γρ λιλά ειχαν φοβερά σκοτώματα στα 30 και 40μ αντίστοιχα. Στη περιοχή ήμαστε τελείως μόνοι μας κατι που μου αρεσει πολύ στη φάσα. Μετά τις 0800 τα πουλιά κόπασα και αποφασίσαμε να παμε σε ένα κοντινό νερό. Δυστυχώς είχε στερέψει και ετσι ειπα με να πάμε ξανά στο φαί διοτι από τα πουλιά που είδαμε το πρωί πιστεύαμε ότι θα ξαναρχόντουσαν. Τελικά δεν ήρθαν παρόλο που μείναμε μέχρι τις 1200. Την απογοήτευση μας την μετρίασε λίγο μαύρο αμπελισιμο σταφύλι το οποίο ήταν εξαιρετικό.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
SOLON-FAIR ΤΕΑΜ
Δημοσιεύσεις: 3472
Εγγραφή: 24 Οκτ 2011, 14:21

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από SOLON-FAIR ΤΕΑΜ »

ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΥΛΙΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΕΣ ΩΡΑΙΑ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.....ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΦΥΛΙ ΛΕΥΚΙΕ ΜΟΥ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΜΑ :D

ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΘΕΣ(ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΠΑΦΟ)ΠΕΡΑΣΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ...ΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΜΠΟ(ΕΥΤΥΧΩΣ)ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 3.00 ΟΜΩΣ :roll:

ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΨΥΧΗ ΘΕΟΥ ΓΥΡΟ ΜΟΥ!

ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 10.30 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΧΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ 7 ΠΟΥΛΙΑ ΤΟ 1 ΧΑΜΕΝΟ....ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΗΤΑΝ ΝΕΚΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 3.00....ΤΟ ΑΝΤΕΞΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΥΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΙΝΟΥ...ΕΥΕΛΠΙΣΤΟΥΣΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΑΚΟΜΑ 2-3 ΕΥΚΑΙΡΕΙΕΣ!

ΛΟΓΑΡΙΑΖΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΟ ΟΜΩΣ.....ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 3.00 ΚΑΤΕΦΘΑΣΑΝ 3 ΤΑΛΙΠΑΝ...ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ....ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΧΤΗΠΟΥΝ ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ,ΜΕΛΙΣΣΟΦΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΕΤΟΥΜΕΝΟ ΥΠΗΡΧΕ :twisted:

ΟΤΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ.....ΕΕΕΕΤΗΗΗΗΗΗ ΦΩΤΟΣ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΠΙΣΩ :roll:

ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΑΛΛΑ 3 ΑΤΟΜΑ 300Μ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΠΕΖΟΥΝ ΔΙΣΚΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ :o

ΚΑΙ ΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΣ ΑΝΑΣΑ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΤΑΤΡΑΠΗΚΕ ΣΕ ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ...ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΤΣΙΚΛΑΣ ΝΑ ΗΤΑΝ!

5.00 Η ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ .....4.30 ΩΡΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΠΗΓΑΝ ΣΤΡΑΦΙ....ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΥΠΡΙΟΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!

ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ!!!

ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ :P

Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΠΕΡΠΑΤΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΩΡΑ.....ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΑΥΡΙΟ!!!
ΑΝ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΖΩΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ,ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΗΣ!!!
skimis
Full Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: 23 Αύγ 2010, 11:17

Re: ΦΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΡΥΓΟΝΙ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ 2014

Δημοσίευση από skimis »

ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ ΣΟΛΩΝΑ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!
Απάντηση

Επιστροφή στο “ΚΥΝΗΓΙ ΦΑΣΣΑΣ”